Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Petrohrad

Rusko, Petrohrad

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Kouzelný Jadran, Perly Slovinska A Benátky
Petrohrad - Easy Fly
Petrohrad - Easy Fly (letecky)
Petrohrad - Eurovíkend / 5 dní
...
Počasí
7 °C - Skoro zataženo
7 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 27 990 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Program

Den 1: PRAHA - PETROHRAD: Odlet do Petrohradu, transfer do hotelu, ubytování.

Den 2: PETROHRAD: Snídaně. Polodenní prohlídka Petrohradu založeného v roce 1703 a jeho nejzajímavějších pamětihodností. Něvský prospekt, katedrála svatého Izáka,Vasilevský ostrov, s výhledem na Zimní palác a Petropavlovskou pevnost, kterou rovněž navštívíme. Pokračujeme prohlídkou katedrály sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého a jeho následovníků. Následuje zastávka u legendární lodi Aurora, a poté na Palácovém náměstí před Zimním palácem, kde naše prohlídka končí. Poté doporučujeme individuálně navštívit Zimní palác, ve kterém sídlí jedna ze tří největších a nejvýznamnějších galerií světa – slavná Ermitáž s 2,7 miliony exponátů. Minimální doba prohlídky je 4 hodiny, jsou však tací, kteří přichází každý den po dobu několika dní.

Den 3: PETROHRAD - PUŠKIN - PAVLOVSK: Snídaně. Polodenní výlet do okolí Petrohradu s návštěvou malebných městeček Puškin a Pavlovsk. V Puškinu si prohlédneme grandiózní palác Kateřiny I. - mistrovské barokní dílo. Poté se přesuneme do 3 km vzdáleného Pavlovska, komplexu pojmenovaném po synovi Kateřiny Veliké. Navštívíme expozice v budově Velkého paláce, který je vrcholem klasicistní architektury. Poté navštívíme místní 6 hekta -rový krajinný park. Návrat do Petrohradu kolem 15.00 hod. Odpoledne doporučujeme individuálně plavbu loďkou po úzkých kanálech města a procházku po celé délce Něvského prospektu.

Den 4: PETROHRAD: Snídaně. Doporučujeme polodenní fakultativní výlet do 30 km vzdáleného Petrodvorce, letní rezidence Petra Velikého. V parku na útesu nad Finským zálivem se nachází nejimpozantnější soustava vodotrysků na světě, kterými tryská 30.000 li trů vody za sekundu. V rámci výletu si prohlédnete Velký palác a na mořském břehu stojící palác Montplaisir – první dokončený a zároveň nejoblíbenější palác. V podvečer transfer na letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat