Vyhledat zájezd

Přírodní krásy Seychelských ostrovů a plavba lodí

Seychely, Kombinace destinací

Strava Dle programu, Snídaně, snídaně/polopenze
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Exotická plavba kolem Seychelských ostrovů
Exotická plavba kolem Seychelských ostrovů - S.Y. Sea Star / S.Y. Sea Bird
Kombinace hotelů Seychely - Mauritius
Objevování dvou ostrovů v Indickém oceánu
...

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Poznávací zájezdy

Popis

Pobytový zájezd, 10/11 dní, loď, plná penze Zájezd Vám dokážeme prodloužit na některé z nádherných seychelských pláží. Prosím, kontaktujte CK. TRASA: Mahé / Praslin / Curieuse / La Digue / Praslin / Cousin / Praslin / Mahé Plavba plachetnicí Tato plavba pro vás bude jistě nezapomenutelným zážitkem! Strávíte 8 dní na lodi a každý den budete trávit různými aktivitami na různých ostrovech. Můžete se těšit na návštěvu ostrova Praslin s chráněnou památkou UNESCO - přírodní rezervací Vallee De Mai, ostrova La Digue s endemickými druhy ptactva, ostrova Curieuse, kde žijí obrovské suchozemské želvy, ale také poplujete na ostrov Coco Island, Booby Island, Aride Island a Mahé. Během pár dní navštívíte více jak 7 ostrovů a uvidíte fascinující exotickou přírodu a překrásné bílé pláže s křišťálově modrým oceánem! Seychely jsou ideálním místem pro Vaši neobyčejnou a přitom cenově dostupnou exotickou dovolenou. Tyto tropické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabídnou odpočinek na jedné či více z mnoha dlouhých nádherných plážích s jemným bílým pískem, křišťálově modrým mořem a panenskou exotickou přírodou. Ostrovy se Vám také vybízejí k hlubšímu prozkoumání bohaté místní fauny a flory. Mezi hlavní a nejvíce navštěvované ostrovy Seychel patří ostrov Mahé se svými plážemi Anse Forbans a Beau Vallon, ostrov Praslin s přírodní památkou UNESCO – Valle de Mai a nádherný ostrov La Digue, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Source D´Argent. Všechny ostrovy Seychel jsou pokryty hustým tropickým lesem, kde se nachází spousta endemických druhů živočichů a rostlin, které jinde na světě nenajdete. Typický pro Seychely je obrovský ořech zvaný „Coco de Mer“, který váží kolem 20 kg – potěžkejte si ho. Seychely jsou skutečně skvělým místem pro milovníky přírody – procházky, cyklistika, šnorchlování, potápění a rybaření, kam můžete cestovat během celého roku, neboť je tady tropické podnebí celý rok a teploty se pohybují mezi příjemných 24°C – 30°C.

Ubytování

Mahé: Hotel Hanneman Holiday Residence. Hotel se nachází cca 4 minuty od nádherné pláže Beau Vallon Bay. V blízkosti se nachází velmi dobré restaurace, obchody, ale i zajímavá večerní zábava. V hotelu je k dispozici bazén a internetové připojení (za poplatek). Ubytování v pokoji typu One Bedroom Terrace Studio. Loď S.V. Sea Shell / S.V. Sea Pearl: Tradiční dřevěná holandská plachetnice. Na lodi se nachází 5 dvoulůžkových kajut a 2 třílůžkové kajuty. Na palubě jsou společné toalety a sprchy (3 sprchy, 4 toalety). Ubytování v 2lůžkové kajutě typu twin cabin / kategorie B. Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

Stravování

Plná penze na lodi.


Doprava

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků. CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Program

1. den:    Odlet z Prahy, Vídně nebo Budapešti.
2. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Přílet na Seychely, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do vašeho hotelu na ostrově Mahé. Odpoledne individuální volno na odpočinek a koupání. Přenocování v hotelu.
3. den:    Seychely - ostrov Mahe / ostrov Praslin: 
Brzký transfer k přístavu. V 07:30 hodin odplujete trajektem (cca 1 hodinu) na ostrov Praslin. Na ostrově se setkáte s Vaším řidičem, který Vás odveze k přístavu Anse Possesion, kde se nalodíte na vaši loď a strávíte zde dalších 6 nocí. Loď odplouvá v 10:30 h. Uvítání kapitánem na lodi. Odpoledne individuální volno na vlastní aktivity na lodi - koupání, šnorchlování, potápění. Loď odplouvá v 17:00 hodin do zátoky Curieuse Bay, kde budete pozorovat západ slunce. Večeře formou barbecue. Přenocování na lodi.
4. den:    Seychely - ostrov Curieuse: 
Vylodění se na ostrově Curieuse a návštěva neobydleného ostrova, kde uvidíte mangrovní pralesy a želví farmu. Barbecue oběd na ostrově. Odpoledne odpočinek na pláži / vodní sporty. Přenocování na lodi.
5. den:    Seychely - ostrov La Dique: 
Dnes se vylodíte na ostrově La Digue, kde žijí endemické druhy ptactva "Flycatcher" a nachází se zde nádherné skalní formace Anse Source D´Argent a vanilkové plantáže. Fakultativně: zapůjčení kola a vlastní prozkoumání ostrova. Přenocování na lodi.
6. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Návštěva památky UNESCO - přírodní rezervace Vallee de Mai, kde můžete vidět endemické druhy kokosů Coco de Mer a endemického černého papouška. Odpoledne koupání a šnorchlování. Přenocování na lodi.
7. den:    Seychely - ostrov Cousin: 
Návštěva přírodní rezervace s endemickými druhy ptactva. Odpoledne volno na šnorchlování a koupání. Přenocování na lodi.
8. den:    Seychely - ostrov Praslin / pláž Anse Lazio: 
Individuální volno na nejkrásnější pláži, šnorchlování, koupání, potápění nebo vodní sporty. Večerní plavba do zátoky Curieuse. Přenocování na lodi.
9. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
V 09:00 hodin ráno se vylodíte v přístavu na ostrově Praslin. V cca 13:00 hodin odplujete trajektem na ostrov Mahé, kde již na vás bude čekat řidič. Transfer na letiště a odlet domů.
10. den:    Přílet do Prahy, Vídně nebo Budapešti.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat