Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Avani Barbarons

Seychely, Mahé, Grand Anse

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Avani Seychelles Barbarons
Hotel Avani Seychelles Resort & Spa
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 52 990 Kč

Dostupných: 41 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Avani Barbarons ****, Mahé: Oblíbený hotelový komplex, se 124 pokoji leží na západním pobřeží ostrova Mahé. Hotel se nachází cca 25 min. jízdy od letiště a 20 min. jízdy od hlavního města Victoria.

Sport a zábava

Avani Barbarons ****, Mahé: Šipky, stolní tenis, stolní hry, plážový volejbal, vodní aerobik, animační programy, osvětlené tenisové kurty, za poplatek rybaření, půjčovna kol, potápěčské centrum PADI, centrum vodních sportů (nemotorové vodní sporty zdarma - kánoe, lodičky, windsurfing, šnorchlování).

Popis

Avani Barbarons ****, Mahé: 2 restaurace a 2 bary, bazén, dětský bazén, obchody, lékař na telefonu, konferenční centrum, za poplatek internet, prádelna, masáže a lázně s jacuzzi, hlídání dětí.Písčitá pláž přímo u hotelu.

Ubytování

Avani Barbarons ****, Mahé: Koupelna s WC, centrální klimatizace, minibar (za poplatek), TV SAT a DVD, internet, telefon, rádio, elektronický trezor, vysoušeč vlasů, příslušenství k přípravě kávy a čaje, detektor kouře, terasa.Možnost ubytování 2 dětí se 2 dospělými je v pokojích typu Suite za příplatek.

Stravování

Avani Barbarons ****, Mahé: Snídaně, za příplatek polopenze či plná penze.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem. Odlet na Seychely.

Den 2: PŘÍLET NA SEYCHELY: Přílet na hlavní ostrov Mahé. Transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno - koupání, opalování, vodní sporty.

Den 3: POBYT NA OSTROVĚ MAHÉ: Snídaně. Pobyt na ostrově Mahé. Ostrov na severu hornatější s nejdelší pláží souostroví Beau Vallon Bay a hlavním městem Victoria. Jižní část ostrova klidnější rovněž s mnoha krásnými písčitými plážemi a ideálními podmínkami pro šnorchlování a potápění. Vhodné podmínky i pro pěší turistiku. Možnosti fakultativních výletů i na okolní ostrovy.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. V podvečer ransfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy na letiště Václava Havla.

Den 10: PRAHA: Přílet do Prahy v poledních hodinách.

Den 10: Fakultativní výlety MAHÉ Celodenní výlet autobusem po ostrově Mahé (včetně oběda). cena 75,- EUR, dítě 50,- EUR PRASLIN a LA DIGUE Celodenní výlet na ostrovy Praslin a La Digue z ostrova Mahé (včetně oběda). cena - letecky 380,- EUR, dítě 200,- EUR cena - lodí 190,- EUR, dítě 100,- EUR PRASLIN Celodenní výlet po ostrově Praslin (včetně oběda). cena 110,- EUR, dítě 55,- EUR LA DIGUE Celodenní výlet na ostrov La Digue z ostrova Praslin (včetně oběda). cena 130,- EUR, dítě 90,- EUR BIRD ISLAND Dvoudenní letecký výlet na ostrov Bird z ostrova Mahé včetně ubytování a stravy cena 300,- EUR, dítě 200,- EUR

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat