Vyhledat zájezd

Hotel Banyan Tree Resort

Seychely, Mahé

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Banyan Tree
Počasí
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 121 490 Kč

Dostupných: 37 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Banyan Tree Resort *****, Mahé: Luxusní resort s 36 pokoji v sa mostatných vilách postavených ve viktoriánském stylu s privátními bazény se nachází v jihozápadní části ostrova u nádherné písčité pláže.

Popis

Banyan Tree Resort *****, Mahé: 2 restaurace (možnost servírování jídel přímo do Vaší vily), bar, bazén, lázně, kadeřnické služby a salón krásy.Písčitá cca 800 m dlouhá pláž přímo u hotelu, odborníky hodnocená jako jedna z deseti nejhezčích pláží světa.

Sport a zábava

Banyan Tree Resort *****, Mahé: Fitness centrum, centrum vodních sportů.

Ubytování

Banyan Tree Resort *****, Mahé: Vila základní kategorie - plocha 97 m2, poloha výše ve svahu s výhledem na moře, koupelna s WC (zapuštěná vana a deluxe sprcha), ložnice s king size postelí, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, kávovar, fén, separátní veranda s jídelním stolem, bazén 6 x 2,6 m s lehátky.

Stravování

Banyan Tree Resort *****, Mahé: Snídaně.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem. Odlet na Seychely.

Den 2: PŘÍLET NA SEYCHELY: Přílet na hlavní ostrov Mahé. Transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno - koupání, opalování, vodní sporty.

Den 3: POBYT NA OSTROVĚ MAHÉ: Snídaně. Pobyt na ostrově Mahé. Ostrov na severu hornatější s nejdelší pláží souostroví Beau Vallon Bay a hlavním městem Victoria. Jižní část ostrova klidnější rovněž s mnoha krásnými písčitými plážemi a ideálními podmínkami pro šnorchlování a potápění. Vhodné podmínky i pro pěší turistiku. Možnosti fakultativních výletů i na okolní ostrovy.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. V podvečer ransfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy na letiště Václava Havla.

Den 10: PRAHA: Přílet do Prahy v poledních hodinách.

Den 10: Fakultativní výlety MAHÉ Celodenní výlet autobusem po ostrově Mahé (včetně oběda). cena 75,- EUR, dítě 50,- EUR PRASLIN a LA DIGUE Celodenní výlet na ostrovy Praslin a La Digue z ostrova Mahé (včetně oběda). cena - letecky 380,- EUR, dítě 200,- EUR cena - lodí 190,- EUR, dítě 100,- EUR PRASLIN Celodenní výlet po ostrově Praslin (včetně oběda). cena 110,- EUR, dítě 55,- EUR LA DIGUE Celodenní výlet na ostrov La Digue z ostrova Praslin (včetně oběda). cena 130,- EUR, dítě 90,- EUR BIRD ISLAND Dvoudenní letecký výlet na ostrov Bird z ostrova Mahé včetně ubytování a stravy cena 300,- EUR, dítě 200,- EUR

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat