Vyhledat zájezd

Studia-Beau-Vallon-Villa

Seychely, Mahé

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Beau Vallon Villa / Studio v přízemí Beau Vallon Villa má k dispozici 13 pokojů. Vila se nachází na severu hlavního ostrova Mahé cca 30 minut jízdy z letiště a cca 15 minut jízdy z hlavního města Vistoria. Vily jsou umístěny v pěší dostupnosti k nádherné pláži Beau Vallon (cca 5 minut). V blízkosti se nachází restaurace, potápěčské centrum, sportovní aktivity, kasina, obchody, automat a směnárna. Vybavení studia: TV, trezor, koupelna se sprchou, WC, vybavená kuchyňka, lednice, klimatizace (za poplatek) Vybavení areálu: gril, internet (za poplatek), prádelna (za poplatek)

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Popis

Pobytový zájezd, 10 dní, vila - studia, bez stravy Zájezd Vám dokážeme prodloužit, nakombinovat s ubytováním na jiných ostrovech nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny! Seychely jsou ideálním místem pro Vaši neobyčejnou a přitom cenově dostupnou exotickou dovolenou. Tyto tropické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabídnou odpočinek na jedné či více z mnoha dlouhých nádherných plážích s jemným bílým pískem, křišťálově modrým mořem a panenskou exotickou přírodou. Ostrovy se Vám také vybízejí k hlubšímu prozkoumání bohaté místní fauny a flory. Mezi hlavní a nejvíce navštěvované ostrovy Seychel patří ostrov Mahé se svými plážemi Anse Forbans a Beau Vallon, ostrov Praslin s přírodní památkou UNESCO – Valle de Mai a nádherný ostrov La Digue, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Source D´Argent. Všechny ostrovy Seychel jsou pokryty hustým tropickým lesem, kde se nachází spousta endemických druhů živočichů a rostlin, které jinde na světě nenajdete. Typický pro Seychely je obrovský ořech zvaný „Coco de Mer“, který váží kolem 20 kg – potěžkejte si ho. Seychely jsou skutečně skvělým místem pro milovníky přírody – procházky, cyklistika, šnorchlování, potápění a rybaření, kam můžete cestovat během celého roku, neboť je tady tropické podnebí celý rok a teploty se pohybují mezi příjemných 24°C – 30°C.

Doprava

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků. CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Program

1. den:    Odlet z Prahy, Vídně nebo Budapešti.
2. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Přílet na Seychely, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK. Transfer do Vaší vilky. Individuální volno. Přenocování v Beau Vallon Villa.
3. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v Beau Vallon Villa: bez stravy
4. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v Beau Vallon Villa: bez stravy
5. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v Beau Vallon Villa: bez stravy
6. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v Beau Vallon Villa: bez stravy
7. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v Beau Vallon Villa: bez stravy
8. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v Beau Vallon Villa: bez stravy
9. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Odpoledne transfer na letiště a odlet domů.
10. den:    Přílet do Prahy, Vídně nebo Budapešti.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Mahé nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat