Vyhledat zájezd

Pension Casadani

Seychely, Mahé

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Pension - Casadani
Počasí
28 °C - Déšť

Exotické zájezdy

Popis

Pobytový zájezd, 10 dní, pension, snídaně Zájezd Vám dokážeme prodloužit, nakombinovat s ubytováním na jiných ostrovech nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny! Seychely jsou ideálním místem pro Vaši neobyčejnou a přitom cenově dostupnou exotickou dovolenou. Tyto tropické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabídnou odpočinek na jedné či více z mnoha dlouhých nádherných plážích s jemným bílým pískem, křišťálově modrým mořem a panenskou exotickou přírodou. Ostrovy se Vám také vybízejí k hlubšímu prozkoumání bohaté místní fauny a flory. Mezi hlavní a nejvíce navštěvované ostrovy Seychel patří ostrov Mahé se svými plážemi Anse Forbans a Beau Vallon, ostrov Praslin s přírodní památkou UNESCO – Valle de Mai a nádherný ostrov La Digue, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Source D´Argent. Všechny ostrovy Seychel jsou pokryty hustým tropickým lesem, kde se nachází spousta endemických druhů živočichů a rostlin, které jinde na světě nenajdete. Typický pro Seychely je obrovský ořech zvaný „Coco de Mer“, který váží kolem 20 kg – potěžkejte si ho. Seychely jsou skutečně skvělým místem pro milovníky přírody – procházky, cyklistika, šnorchlování, potápění a rybaření, kam můžete cestovat během celého roku, neboť je tady tropické podnebí celý rok a teploty se pohybují mezi příjemných 24°C – 30°C.

Program

1. den:    Odlet z Prahy, Vídně nebo Budapešti.
2. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Přílet na Seychely, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK. Transfer do Vaší vilky. Individuální volno. Přenocování v pensionu Casadani.
3. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v pensionu Casadani: snídaně.
4. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v pensionu Casadani: snídaně.
5. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v pensionu Casadani: snídaně.
6. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v pensionu Casadani: snídaně.
7. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v pensionu Casadani: snídaně.
8. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v pensionu Casadani: snídaně.
9. den:    Seychely - ostrov Mahe: 
Individuální volno u Indického oceánu. Odpoledne transfer na letiště a odlet domů.
10. den:    Přílet do Prahy, Vídně nebo Budapešti.

Stravování

Doporučujeme si zakoupit skvělé večeře v pensionu, které se skládají z kreolské a mezinárodní kuchyně a jsou podávány formou bufetu. Večeře nezahrnuje nápoje. V případě zájmu, prosím, kontaktujte CK.


Doprava

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků. CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.


 

Ubytování

Pension Casadani Casadani se nachází na severu hlavního ostrova Mahé. Hotel je situován cca 3 minuty chůze od krásné pláže Marie – Laure Beach. Z terasy hotelu budete mít nádherný výhled na vzdálené ostrovy a na pláž Beau Vallon Beach. Tento pension disponuje nejkrásnějším výhledem v okolí. Snídaně v hotelu je servírována od 08:00 do 10:00 hodin. V hotelové restauraci je možné si vychutnat i večeři, která se skládá z kreolské i mezinárodní kuchyně. Vybavení pokoje: klimatizace, minibar, TV, veranda Check in / Check out: Ubytování od 14:00 hodin a odhlášení z hotelu do 10:00 hodin.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Mahé nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat