Vyhledat zájezd

Hotel Constance Ephelia

Seychely, Mahé

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Constance Ephelia Resort
Hotel Constance Ephelia Resort
Hotelový komplex Constance Ephelia Resort
Počasí
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 60 300 Kč

Dostupných: 6 213 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Resort se nachází v jižní části hlavního ostrova Mahé, na břehu mořského národního parku Port Launay u dvou překrásných pláží.

Popis

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: 4 bazény, restaurace s výbornou kuchyní, bary, několik lázeňských zařízení, konferenční prostory, přístup k internetu, butiky, dětský klub, konferenční místnost, odjezdový salónek se sprchou, šatnou a úschovnou zavazadel.Nedotčené bílé písčité pláže s průzračnými vodami přímo u hotelu. K přesunu mezi severní a jižní pláží lze využít elektrovozíků.

Sport a zábava

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Tenis, squash, fitness centrum, bezmotorové vodní sporty, jízdní kola, za poplatek rybaření, potápění, lekce jógy a tenisu.

Ubytování

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Celkem 277 apartmánů a vil rozdělených do 7 kategorií vybavených: klimatizací, stropním ventilátorem, fénem, WIFI zdarma, LCD TV, CD a DVD, telefonem, minibarem, trezorem, 24 hodinová pokojová služba.

Stravování

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběrem z menu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem. Odlet na Seychely.

Den 2: PŘÍLET NA SEYCHELY: Přílet na hlavní ostrov Mahé. Transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno - koupání, opalování, vodní sporty.

Den 3: POBYT NA OSTROVĚ MAHÉ: Snídaně. Pobyt na ostrově Mahé. Ostrov na severu hornatější s nejdelší pláží souostroví Beau Vallon Bay a hlavním městem Victoria. Jižní část ostrova klidnější rovněž s mnoha krásnými písčitými plážemi a ideálními podmínkami pro šnorchlování a potápění. Vhodné podmínky i pro pěší turistiku. Možnosti fakultativních výletů i na okolní ostrovy.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. V podvečer ransfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy na letiště Václava Havla.

Den 10: PRAHA: Přílet do Prahy v poledních hodinách.

Den 10: Fakultativní výlety MAHÉ Celodenní výlet autobusem po ostrově Mahé (včetně oběda). cena 75,- EUR, dítě 50,- EUR PRASLIN a LA DIGUE Celodenní výlet na ostrovy Praslin a La Digue z ostrova Mahé (včetně oběda). cena - letecky 380,- EUR, dítě 200,- EUR cena - lodí 190,- EUR, dítě 100,- EUR PRASLIN Celodenní výlet po ostrově Praslin (včetně oběda). cena 110,- EUR, dítě 55,- EUR LA DIGUE Celodenní výlet na ostrov La Digue z ostrova Praslin (včetně oběda). cena 130,- EUR, dítě 90,- EUR BIRD ISLAND Dvoudenní letecký výlet na ostrov Bird z ostrova Mahé včetně ubytování a stravy cena 300,- EUR, dítě 200,- EUR

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat