Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Coral Strand Smart Choice/Merville by Lux

Seychely, Mahé

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 93 990 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Sport a zábava

Coral Strand Smart Choice ***, Mahé: Biliár, stolní tenis, animační programy, za poplatek rybaření, potápěčské centrum PADI (pro hotelové hosty 1. lekce zdarma), nemotorové vodní sporty zdarma - kánoe, lodičky, windsurfing, šnorchlování, motorizované vodní sporty za poplatek , aromaterapie a masáže, ayurveda.
Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Zdarma k dispozici tenisový kurt, volejbal, centrum vodních sportů (zdarma vodní lyžování, kajaky, kánoe, windsurfing, vodní šlapadla); golfové hřiště se nachází 15 minut jízdy od hotelu (za poplatek); potápěčské centrum; kasino (vzdálenost 10 minut jízdy od hotelu); hotel pořádá zábavní večery pro hotelové hosty (show, koncerty, kabaret).

Ubytování

Coral Strand Smart Choice ***, Mahé: Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna se sprchou/WC, vysoušeč vlasů, trezor, rychlovarná konvice.
Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Koupelna s WC, fén, klimatizace, TV, telefon, rádio, trezor, balkón nebo terasa.Možné ubytování 3 osob na pokoji.

Stravování

Coral Strand Smart Choice ***, Mahé: Snídaně formou bufetu, u polopenze večeře formou bufetu nebo menu.
Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Za příplatek All Inclusive, který zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, obědy snack nebo a la carte, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby.

Poloha

Coral Strand Smart Choice ***, Mahé: Zrekonstruovaný hotel se 130 pokoji leží v zálivu Beau Vallon u jedné z nejznámějších pláží, cca 5 km od Victorie. Transfer z letiště vzdáleného15 km trvá cca 30 minut.
Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Příjemný klidný hotel se 169 pokoji se nachází jen 10 minut chůze od střediska Grand Bay s množstvím restaurací, barů a obchodů všeho druhu; vzdálenost 20 minut jízdy od hlavního města Port Louis.

Popis

Coral Strand Smart Choice ***, Mahé: 3 restaurace a bary včetně snack baru přímo na pláži, bazén, obchody, kadeřnictví, hlídání dětí, společenská místnost, směnárna, butik, malá konferenční místnost.Písčitá pláž na severozápadě ostrova lemovaná kokosovými palmami.
Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Restaurace, bar, bazén, fitness, sauna, půjčovna automobilů, internet na recepci, lázeňské centrum.Privátní hotelová písčitá pláž.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, od bavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA MAURITIUS: Přílet na Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu. Ubyto vá ní.

Den 3: POBYT NA MAURITIU: Pobyt na Mauritiu s polopenzí. Volno na koupání, opalování či vodní sporty. Hotelová centra vodních sportů nabízejí širokou nabídku sportovních aktivit zdarma - půjčo vá - ní šlapadel, kajaků, kánoí, windsur fing, potřeb k šnorchlování. V hote lových recepcích je možné zakoupit některý z široké nabídky fakultativ ních výletů po ostrově či si pronaj mout automobil. Jezdí se vlevo a je nutný meziná rodní řidičský prů kaz.

Den 7: MAURITIUS - SEYCHELY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet na Sey - chelské os trovy. Přílet na Seychely do hlavní ho města Victo ria na ostrově Mahé. Uvítání na letišti, transfer mikrobusem do vybraného hotelu. Volno na koupání a opalování.

Den 8: POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVECH: Snídaně. Individuální volno. Doporuču je me vy užít nabídku fakul tativních vý le tů po ostrově Mahé či lodní výlet na neda leké ostro vy Praslin či La Digue. Možnost pro nájmu auto mobilu a indi vi duální poz ná vání ostrova Mahé. Sey chely na bízí ideální podmínky pro šnorchlování a poznávání pestrobarev ného podmořského světa.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat