Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Crown Beach Hotel

Seychely, Mahé

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Crown Beach
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Na hosty čeká recepce, turistické informace, úschovna zavazadel, služba čištění a praní oděvů, půjčovna aut, restaurace a bar. Za poplatek je možné sjednat transfer z/na letiště.

Sport a zábava

K hotelu náleží venkovní bazén s terasou a lehátky na opalování. Na pláži je možnost zapůjčení kajaků.

Ubytování

Některé z pokojů mají vlastní balkon s výhledem na oceán a bazén. Jiné poskytují panoramatický výhled na okolní hory. Součástí vybavenosti všech pokojů je vlastní koupelna s vysoušečem vlasů, stropní ventilátor, klimatizace, trezor, minibar, sada na přípravu kávy a čaje a TV/SAT. Internet za poplatek.

Poloha

Hotel vyšší kategorie je velmi strategicky umístěn do oblasti Pointe Au Sel na východní straně hlavního ostrova Mahé. Mezinárodní letiště leží 8 km a hlavní město Victoria se nachází 17 km.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : PRAHA - SEYCHELY Odlet z Prahy na Seychely s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : SEYCHELY Po příletu, následný let na ostrov Praslin, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh. Den 3 : SEYCHELY Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu . Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 9 : SEYCHELY - PRAHA Transfer na letiště. Let do Dubaje v ranních hodinách a následně let do Prahy. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - SEYCHELY Odlet z Prahy na Seychely s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : SEYCHELY Po příletu, následuje let do Praslinu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh. Den 3 : SEYCHELY Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu . Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 12 : SEYCHELY - PRAHA Transfer na letiště. Let do Dubaje v ranních hodinách a následně let do Prahy. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - SEYCHELY Odlet z Prahy na Seychely s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : SEYCHELY Z Mahé následuje přelet na ostrov Praslin. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování.Nocleh. Den 3 : SEYCHELY Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu . Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 14 : SEYCHELY - PRAHA Transfer na letiště. Let do Dubaje v ranních hodinách a následně let do Prahy. Občerstvení během letu. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Mahé nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat