Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Constance Ephelia/Constance Belle Mare Plage Golf Resort

Seychely, Mahé

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Možnost deště
Exotické zájezdy Dovolená a potápění Dovolená a golf Pobyty u moře

Popis

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: 4 bazény, restaurace s výbornou kuchyní, bary, několik lázeňských zařízení, konferenční prostory, přístup k internetu, butiky, dětský klub, konferenční místnost, odjezdový salónek se sprchou, šatnou a úschovnou zavazadel.Nedotčené bílé písčité pláže s průzračnými vodami přímo u hotelu. K přesunu mezi severní a jižní pláží lze využít elektrovozíků.
Constance Belle Mare Plage Golf Resort ****+, Mautirius-V pobřeží: Několik restaurací a barů, 2 bazény, masáže, rozmanitá zahrada, kavárna, turistické centrum, obchůdky, dětský klub, půjčovna jízdních kol a automobilů.2 km dlouhá překrásná pláž Beauport s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Tenis, squash, fitness centrum, bezmotorové vodní sporty, jízdní kola, za poplatek rybaření, potápění, lekce jógy a tenisu.
Constance Belle Mare Plage Golf Resort ****+, Mautirius-V pobřeží: Centrum vodních sportů (zdarma windsurfing, šlapadla, kajaky, potřeby ke šnorchlování, vodní lyžování, projížďka lodí se skleněným dnem), sportovní aktivity - tenis, minigolf (zdarma stolní tenis, petanque, plážový volejbal, squash), potápěčské centrum, 2 profesionální golfová hřiště s 18 jamkami a cvičnou loukou (green fee na tomto nejlepším golfovém hřišti na Mauritiu pro hotelové hosty zdarma!), hotel organizuje zábavné večery pro hotelové hosty.

Ubytování

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Celkem 277 apartmánů a vil rozdělených do 7 kategorií vybavených: klimatizací, stropním ventilátorem, fénem, WIFI zdarma, LCD TV, CD a DVD, telefonem, minibarem, trezorem, 24 hodinová pokojová služba.
Constance Belle Mare Plage Golf Resort ****+, Mautirius-V pobřeží: Koupelna s WC, fén, nastavitelná klimatizace, TV, minibar, trezor, rádio, balkón nebo terasa s výhledem do rozlehlé zahrady.Maximálně 3 osoby na pokoji.

Stravování

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběrem z menu.
Constance Belle Mare Plage Golf Resort ****+, Mautirius-V pobřeží: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Za příplatek možno All Inclusive.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, od bavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA MAURITIUS: Přílet na Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu. Ubyto vá ní.

Den 3: POBYT NA MAURITIU: Pobyt na Mauritiu s polopenzí. Volno na koupání, opalování či vodní sporty. Hotelová centra vodních sportů nabízejí širokou nabídku sportovních aktivit zdarma - půjčo vá - ní šlapadel, kajaků, kánoí, windsur fing, potřeb k šnorchlování. V hote lových recepcích je možné zakoupit některý z široké nabídky fakultativ ních výletů po ostrově či si pronaj mout automobil. Jezdí se vlevo a je nutný meziná rodní řidičský prů kaz.

Den 7: MAURITIUS - SEYCHELY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet na Sey - chelské os trovy. Přílet na Seychely do hlavní ho města Victo ria na ostrově Mahé. Uvítání na letišti, transfer mikrobusem do vybraného hotelu. Volno na koupání a opalování.

Den 8: POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVECH: Snídaně. Individuální volno. Doporuču je me vy užít nabídku fakul tativních vý le tů po ostrově Mahé či lodní výlet na neda leké ostro vy Praslin či La Digue. Možnost pro nájmu auto mobilu a indi vi duální poz ná vání ostrova Mahé. Sey chely na bízí ideální podmínky pro šnorchlování a poznávání pestrobarev ného podmořského světa.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Poloha

Constance Ephelia *****, Mahé - jihovýchodní pobř.: Resort se nachází v jižní části hlavního ostrova Mahé, na břehu mořského národního parku Port Launay u dvou překrásných pláží.
Constance Belle Mare Plage Golf Resort ****+, Mautirius-V pobřeží: Luxusní, zrekonstruovaný dvoupatrový resort s 256 pokoji se nachází na východním pobřeží ostrova.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Mahé nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat