Vyhledat zájezd

Hotel Kempinski Seychelles Resort

Seychely, Mahé, Baile Lazare

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Kempinski Resort
Hotel Kempinski Resort Seychelles
Hotel Kempinski Seychelles Resort [neplatný import]
Kempinski Seychelles Resort
...
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 46 390 Kč

Dostupných: 4 880 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Poloha

Resort je situován v jižní části ostrova Mahé, přímo na proslulé pláži Baile Lazare. Je vzdálen pouze 20 minut cesty od mezinárodního letiště, cesta do hlavního města Victoria trvá 40 minut.

Popis

Hosté mohou vychutnávat paprsky seychelského slunce na překrásné bílé písčité pláži nacházející se u hotelu.
Hotel je vybaven přívětivou vstupní halou s recepcí a dvěma restauracemi nabízejícími výběr specialit pro každého. Občerstvit se hosté mohou také v jednom ze dvou příjemných hotelových barů – vybírat lze z posezení přímo na pláži či v hotelové hale, za pozornost stojí místní výtečné koktejly. Pobyt na pláži je ideální kombinovat s pobytem u hotelového bazénu, na který je hotel právem velmi pyšný. V areálu najdeme také knihovnu a výběr DVD, která si hosté mohou zapůjčit, místnost slouží také jako herna.
Hotelovému personálu velmi záleží na tom, aby si i nejmenší hosté maximálně užili svůj pobyt na Seychelách. Připravují proto pro děti nejrůznější zábavní aktivity. K vybavení hotelu patří i dětský bazének.

Sport a zábava

Příznivci sportu naleznou ideální podmínky v hotelové posilovně, lze vybírat také z nabídky lázeňských procedur a navštívit jeden ze tří lázeňských pavilonů v areálu.

Ubytování

Kempinski Seychelles Resort je doslova klenotem mezi resorty ostrova Mahé. Je vkusně zasazen do panenské přírody a uspokojí i přání a požadavky náročné klientely. Za pozornost stojí výjimečný hotelový bazén podlouhlého tvaru označovaný jako Olympic-length pool. Vkusné interiéry s prvky dřeva vytvářejí příjemnou atmosféru, která okouzlí každého návštěvníka.
Hosté se mohou těšit na prostorné ubytování s v pokojích vybavených klimatizací, SAT TV, trezorem a lednicí, za poplatek je možné využít také wi-fi připojení. K pokojům patří koupelna s WC, obývací část a terasa či balkon.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat