Vyhledat zájezd

Hotel La Residence

Seychely, Mahé

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Možnost deště
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 29 190 Kč

Dostupných: 735 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Residence se nachází v jihozápadní části ostrova Mahé na mírném kopečku s výhledem na pláž Anse-a-la-Mouche. V okolí residence najdete malou zahrádku a tropické stromy. Ubytování je vzdáleno 18 km od letiště a 32 km od hlavního města Victoria.

Popis

V okolí residence naleznete oblébené restaurace Anse Soleil Beach Café, kreolská restaurace Le Reduit nebo v luxusním hotelu Banyan Tree thajskou restauraci. Písčitá.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži.

Ubytování

V residenci se nachází 4 studia a 3 čtyřlůžkové apartmány. vlastní sociální zařízení, kuchyňe, balkon nebo terasa, větrák.

Stravování

Vlastní, studia jsou vybavena kuchyňkou se.

Program

Program pobytového zájezdu Seychely: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň případně dalšího letiště) - Seychely. 2.den - přílet na Seychely, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Seychel do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Seychely - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat