Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vily Maia Luxury Resort and Spa

Seychely, Mahé, Anse Boileau

Strava All inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 169 060 Kč

Dostupných: 117 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Ostatní

Skvost v naší nabídce nejluxusnějších resortů! Místo, které Vám poskytne maximální relaxaci a hluboký klid! Nádherné pláže, nádherné výhledy! Prvotřídní standard služeb s důrazem na kvalitu zaručuje splnění všech Vašich očekávání i tajných snů a přání! Víc než jen ALL INCLUSIVE!.
Váš privátní poloostrov jen 30 superluxusních vil s privátními bazény The Beyond ALL INCLUSIVE - víc než jen All Inclusive v ceně slevy pro děti do 18 let Wi-fi internet zdarma .
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu vily.
Https://www.tsogosun.com/maia.

Poloha

Cca 25 minut od letiště Mahé u vlastní písečné pláže jihozápadní pobřeží ostrova Mahé cca 30 minut od hlavního města Victoria.
Mahé Island, luxusní resort, patřící do společnosti The Leading Hotels of the World, na jihozápadním pobřeží ostrova, u úžasné bělostné pláže Anse Louis. Vily s velkými privátními bazény jsou rozsázené ve stráni v tropické zahradě s úchvatným a ničím nerušeným výhledem na moře, jen pár kroků od pláže a nabízejí absolutní soukromí! Vilky jsou rozeseté v kopcích, každá má svou zahradu, bazén a masážní altán s vanou. Vzdálenost od letiště cca 15 km.

Popis

30 vil ve 4 různých kategoriích (každá 250 m2), všechny zařízené v teplých odstínech čokoládové, krémové a vanilkové barvy, liší se jen svou polohou a výhledem na moře. K dispozici hostům je Butler Service. Restaurace, bar, vinný sklep, bazén, La Prairie Spa, fitness, jóga, šnorchlování, vodní sporty, kanoe, kajaky, aktivity a menu pro děti, business centrum, Wi-fi internet zdarma.

Ubytování

Vila - klimatizace, ventilátor, vybavená kuchyňka, minibar, lednice, výrobník ledu, plazmová SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, iPod, privátní bazén, koupelna s vanou zapuštěnou do bazénu, venkovní sprcha, produkty La Prairie, WC, terasa s pohovkou, sedací souprava. Možnost ubytování dětí do 18 let ve vyšší kategorii vil.

Stravování

Formou The Beyond ALL INCLUSIVE - vše formou á la carte nebo servírovaného menu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat