Vyhledat zájezd

Hilton Seychelles Labriz Resort

Seychely, Mikroostrovy

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 64 990 Kč

Dostupných: 1 082 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Tento resort se nachází na třetím největším ostrově Silhouette, jednom z vnějších ostrovů Seychel. Rozkládá se podél 1,5 km dlouhé písčité pláže a je bohatý na přírodní krásy.

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, bussines centrum, konferenční místnosti, 5 restaurací, bary, obchod se suvenýry, prádelna a čistírna, PADI centrum vč.dekompresní komory, bazén, fitness centrum, lázně, dětský club vč.hlídání dětí.

Sport a zábava

Lákavé vody Indického oceánu a vysoko se tyčící lesy na hoře Dauban, čekají na dobrodružná srdce turistů. K opravdovému poznání ostrova Vám přispěje návštěva Grand Tortoise Sanctuary nebo výprava napříč ostrovem přes zelenající se džungli. Ke klasické nabídce sportů patří tenisové kurty, plážový volejbal, šnorchlování, windsurfing aj.

Ubytování

Celkem 110 luxusních vil je zastrčeno v bujné džungli podél východní strany ostrova s nádherným výhledem na Mount Dauban a otevřenou lagunu. Každá vila má svojí nádhernou tropickou zahradu s úchvatným pohledem do bujné tropické vegetace kolem Mount Dauban. Všechny vily jsou velmi moderně a pohodlně vybaveny, patří sem 32“ LDC televize, DVD přehrávač, bezdrátový internet, venkovní sprcha, v koupelně dvojité umyvadlo, vysoušeč vlasů, minibar, varná konvice, klimatizace, stropní ventilátor, IDD telefon a trezor.

Stravování

polopenze

Ostatní

Svěží smaragdová zeleň tropických lesů a tyrkysové vody, dovolená v luxusu a ve Vašem soukromém ráji.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat