Vyhledat zájezd

Penzion Beach Villa

Seychely, Praslin

Strava Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Bouřka

Exotické zájezdy

Stravování

Snídaně.

Doprava

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků. CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

 

Program

1. den:    Odlet z Prahy, Vídně nebo Budapešti.
2. den:    Seychely / ostrov Mahe / ostrov Praslin: 
Přílet na Seychely na ostrov Mahe, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK. Transfer do přístavu, plavba lodí (cca 1 hodina) na ostrov Praslin. Transfer do Vašeho hotelu. Ubytování v Beach Villa. Individuální volno u Indického oceánu.
3. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování ve vilce Beach Villa: snídaně.
4. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování ve vilce Beach Villa: snídaně.
5. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování ve vilce Beach Villa: snídaně.
6. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování ve vilce Beach Villa: snídaně.
7. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování ve vilce Beach Villa: snídaně.
8. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování ve vilce Beach Villa: snídaně.
9. den:    Seychely - ostrov Praslin: 
Individuální volno u Indického oceánu. Odpoledne transfer k přístavu, odkud poplujete trajektem na ostrov Mahé, a poté transfer na letiště a odlet domů.
10. den:    Přílet do Prahy, Vídně nebo Budapešti.

Ubytování

Beach Villa Beach Villa se nachází na ostrově Praslin, cca 10 min. od přístavu. Vila se nachází na krásné pláži Grand Anse. Tento malý penzion disponuje 9 pokoji s výhledem na moře. U hotelu je k dispozici malá restaurace, která je otevřena během večeří od pondělí do pátku. Vybavení pokoje: sprcha, klimatizace (za poplatek), malá terasa s výhledem na moře, minibar a trezor.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Popis

Pobytový zájezd, 10 dní, vila, snídaně Zájezd Vám dokážeme prodloužit, nakombinovat s ubytováním na jiných ostrovech nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny! Seychely jsou ideálním místem pro Vaši neobyčejnou a přitom cenově dostupnou exotickou dovolenou. Tyto tropické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabídnou odpočinek na jedné či více z mnoha dlouhých nádherných plážích s jemným bílým pískem, křišťálově modrým mořem a panenskou exotickou přírodou. Ostrovy se Vám také vybízejí k hlubšímu prozkoumání bohaté místní fauny a flory. Mezi hlavní a nejvíce navštěvované ostrovy Seychel patří ostrov Mahé se svými plážemi Anse Forbans a Beau Vallon, ostrov Praslin s přírodní památkou UNESCO – Valle de Mai a nádherný ostrov La Digue, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Source D´Argent. Všechny ostrovy Seychel jsou pokryty hustým tropickým lesem, kde se nachází spousta endemických druhů živočichů a rostlin, které jinde na světě nenajdete. Typický pro Seychely je obrovský ořech zvaný „Coco de Mer“, který váží kolem 20 kg – potěžkejte si ho. Seychely jsou skutečně skvělým místem pro milovníky přírody – procházky, cyklistika, šnorchlování, potápění a rybaření, kam můžete cestovat během celého roku, neboť je tady tropické podnebí celý rok a teploty se pohybují mezi příjemných 24°C – 30°C.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Praslin nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat