Vyhledat zájezd

Hotel Chateau Sans Souci

Seychely, Praslin

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Chateau Sans Souci
Počasí
28 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Program

den 1 Odlet z Prahy, Vídně nebo Budapešti. den 2 Seychely - ostrov Mahe - ostrov Praslin:
Přílet na Seychely na ostrov Mahe, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK. Transfer do přístavu, plavba lodí (cca 1 hodina) na ostrov Praslin. Transfer do Vašeho hotelu. Ubytování v hotelu Chateau Sans Souci 4*. Individuální volno u Indického oceánu. den 3 Seychely - ostrov Praslin:
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v hotelu Chateau Sans Souci 4*: snídaně. den 4 Seychely - ostrov Praslin:
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v hotelu Chateau Sans Souci 4*: snídaně.. den 5 Seychely - ostrov Praslin:
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v hotelu Chateau Sans Souci 4*: snídaně. den 6 Seychely - ostrov Praslin:
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v hotelu Chateau Sans Souci 4*: snídaně. den 7 Seychely - ostrov Praslin:
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v hotelu Chateau Sans Souci 4*: snídaně. den 8 Seychely - ostrov Praslin:
Individuální volno u Indického oceánu. Přenocování v hotelu Chateau Sans Souci 4*: snídaně. den 9 Seychely - ostrov Praslin:
Individuální volno u Indického oceánu. Odpoledne transfer k přístavu, odkud poplujete trajektem na ostrov Mahé, a poté transfer na letiště a odlet domů. den 10 Přílet do Prahy, Vídně nebo Budapešti.

Ubytování

Chateau Sans Souci 4* Tento krásný 4* hotel se nachází na ostrově Praslin, cca 200 m od nejdelší pláže na Seychelách. Vybavení pokoje: Hotel disponuje 14 prostornými pokoji s klimatizací, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, TV a telefonem. Bezdrátové připojení k internetu za poplatek. Vybavení hotelu: V hotelu vám bude plně k dispozici 24hodinová recepce, trezor, restaurace, 2 bary, 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, hlídání dětí (za poplatek)

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze.

Doprava

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků. CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !

Reference klientů CK Arcadia Air
Garance CK Arcadia Air
■ Tým CK Arcadia Air se zkušenostmi více než 15 let

Popis

Pobytový zájezd, 10 dní, 4* hotel, snídaně Zájezd Vám dokážeme prodloužit, nakombinovat s ubytováním na jiných ostrovech nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny! Seychely jsou ideálním místem pro Vaši neobyčejnou a přitom cenově dostupnou exotickou dovolenou. Tyto tropické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabídnou odpočinek na jedné či více z mnoha dlouhých nádherných plážích s jemným bílým pískem, křišťálově modrým mořem a panenskou exotickou přírodou. Ostrovy se Vám také vybízejí k hlubšímu prozkoumání bohaté místní fauny a flory. Mezi hlavní a nejvíce navštěvované ostrovy Seychel patří ostrov Mahé se svými plážemi Anse Forbans a Beau Vallon, ostrov Praslin s přírodní památkou UNESCO – Valle de Mai a nádherný ostrov La Digue, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Source D´Argent. Všechny ostrovy Seychel jsou pokryty hustým tropickým lesem, kde se nachází spousta endemických druhů živočichů a rostlin, které jinde na světě nenajdete. Typický pro Seychely je obrovský ořech zvaný „Coco de Mer“, který váží kolem 20 kg – potěžkejte si ho. Seychely jsou skutečně skvělým místem pro milovníky přírody – procházky, cyklistika, šnorchlování, potápění a rybaření, kam můžete cestovat během celého roku, neboť je tady tropické podnebí celý rok a teploty se pohybují mezi příjemných 24°C – 30°C.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Praslin nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat