Vyhledat zájezd

Hotel Coco De Mer & Black Parrot Suites

Seychely, Praslin, Anse Bois de Rose

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Coco-De-Mer Hotel & The Black Parrot Suites
Hotelový komplex Coco De Mer & Black Parrot
Počasí
27 °C - Možnost deště
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 47 520 Kč

Dostupných: 3 066 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Písčitá pláž se nachází přímo před hotelem. Hosté mohou také zdarma využít autobusové dopravy ke slavné pláži Anse Lazio.
Dvě hotelové restaurace podávají pravou anglickou snídani, pokrmy mezinárodní i kreolské kuchyně nebo jídla připravená na grilu a pořádají pravidelné tematické večery. Dále jsou k dispozici dva bary, dva sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky, houpací sítě na lehátka na pláži, knihovna, přístup k internetu, tenisový kurt, squashový kurt, posilovna, půjčovna kol, půjčovna automobilů, obchod se suvenýry.
Rodiny s dětmi ocení dětský bazén či službu hlídání dětí.

Poloha

Hotel leží na jihozápadním cípu ostrova Praslinu, který je od hlavního seychelského ostrova Mahé vzdálen 15 minut letu. Cesta z místního letiště do hotelu zabere čtvrt hodiny.

Ostatní

Jedná se o pohodlný a velmi oblíbený hotel v krásném prostředí a s výbornými službami, do kterého se hosté rádi vracejí.

Ubytování

Tento hotel se rozkládá na krásném, odlehlém místě v nádherné tropické zahradě, jejíž rozloha dosahuje 80 hektarů. Své jméno dostal podle vzácné palmy, která roste v jeho okolí. Hosté zde najdou pohodlí, soukromí i přátelskou atmosféru.
40 moderně zařízených hotelových pokojů poskytuje hostům potřebný prostor a pohodlí. Všechny jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, telefonem s možností mezinárodních hovorů, satelitní televizí, varnou konvicí, malou ledničkou, bezpečnostní schránkou, vysoušečem vlasů, koupelnou a balkonem či terasou. Za příplatek jsou k dispozici pokoje typu deluxe či luxusní apartmá.

Sport a zábava

Pro zpestření pobytu je několikrát týdně pořádána živá zábava. Dále se hosté mohou věnovat vodním sportům, šnorchlování, potápění, zahrát si tenis, squash či minigolf, zajít do fitness centra, vyjet si na katamaránu či na kole, vyrazit s průvodcem na procházku okolní přírodou či na výlet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat