Vyhledat zájezd

Hotel Constance Lemuria Resort

Seychely, Praslin

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Constance Lemuria
Hotel Lemuria Resort
Suite Constance Lémuria Resort
Suity Constance Lémuria Resort
Počasí
27 °C - Oblačno
27 °C - Oblačno
Cena za osobu od 77 720 Kč

Dostupných: 2 761 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Praslin. Od místního letiště hotel dělí pouhých pět minut cesty.

Popis

Hotel obklopují hned tři krásné písčité pláže.
V hotelu jsou připraveny tři restaurace, které na úžasných místech podávají široký výběr pokrmů mezinárodní kuchyně, několik barů, bazén, dva tenisové kurty, fitness centrum, lázně, sauna, parní lázeň, vířivka, dva obchody, prádelna, půjčovna automobilů, VIP salónek s přístupem k internetu, televizí, knihovnou a DVD půjčovnou a jednací místnost s kapacitou pro 20 osob.
Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub či služba hlídání dětí.

Sport a zábava

Kromě užívání si přepychu, krásných pláží či vynikajících služeb hotelu se hosté mohou věnovat windsurfingu, rybaření, potápění, jízdě na šlapadlech či kajaku nebo si zahrát na místním 18jamkovém hřišti golf, odpočinout si v lázních nebo si vyjet na výlet autem.

Ubytování

Tento exklusivní resort rozkládající se uprostřed bujné tropické vegetace byl otevřen v roce 1999. Na stavbu a dekorace byly použity přírodní materiály tak, aby celý komplex maximálně splynul s přírodou a uchoval si tak přirozenou krásu a klid prostředí. Součástí hotelu je i výborné golfové hřiště o 18 jamkách.
V hotelu je připraveno na 96 luxusních suit a 9 dalších vil, které jsou roztroušeny uvnitř tropické zahrady a od břehu Indického oceánu vzdáleny pouhých 15 metrů. Na ploše nejméně 52 m2 hosté najdou klid, soukromí, harmonii s okolní přírodou. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi, DVD a CD přehrávač, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, bezpečnostní schránku, vysokorychlostní přístup k internetu, koupelnu s vanou, sprchou, toaletou a vysoušečem vlasů a terasu nebo balkon.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze.

Ostatní

Jde o výjimečný hotel s vynikajícími službami na nádherném místě, který se kromě jiného může pochlubit i golfovým hřištěm a který by měl uspokojit i skutečně náročné zákazníky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat