Vyhledat zájezd

Villas d'Or

Seychely, Praslin

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel se nachází na severním pobřeží druhého největšího seychelského ostrova Praslinu, od hlavního ostrova Mahé je vzdálen cca 15 minut letu nebo hodinu plavby motorovým katamaránem.

Popis

Písčitá pláž Côte D'Or se nachází přímo před hotelem.V hotelu je k dispozici bazén, restaurace, půjčovna automobilů a kol, prádelna, telefon a fax a přístup k internetu. Každodenní úklid vil je samozřejmostí.Rodiny s dětmi využijí možnosti přistýlky pro děti, zapůjčení dětských židlí či služby hlídání dětí.

Sport a zábava

Hosté si mohou zpestřit pobyt potápěním, rybařením nebo prozkoumáváním ostrova či vyhlídkovými plavbami na jiné ostrovy.

Ubytování

Pro hosty je připraveno 10 vil navržených tak, aby splynuly s okolní přírodou a zároveň při tom poskytly maximální pohodlí, klid a soukromí. Dvě z nich disponují dvěma ložnicemi a jsou tedy vhodné pro rodiny s dětmi (3-4 osoby). Cena těchto twin vil je na vyžádání. Všechny vily jsou vybaveny ložnicí s klimatizací, stropním větrákem a povlečením, barevnou televizí a videorekordérem, plně zařízeným kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, koupelnou se sprchou, toaletou a bidetem a prostornou dřevěnou verandou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Praslin nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat