Vyhledat zájezd

Villas de Mer Hotel

Seychely, Praslin

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Villas de Mer Hotel
Hotel Villas de Mer
Počasí
28 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Popis

Seychely jsou ideálním místem pro Vaši neobyčejnou a přitom cenově dostupnou exotickou dovolenou. Tyto tropické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabídnou odpočinek na jedné či více z mnoha dlouhých nádherných plážích s jemným bílým pískem, křišťálově modrým mořem a panenskou exotickou přírodou. Ostrovy se Vám také vybízejí k hlubšímu prozkoumání bohaté místní fauny a flory. Mezi hlavní a nejvíce navštěvované ostrovy Seychel patří ostrov Mahé se svými plážemi Anse Forbans a Beau Vallon, ostrov Praslin s přírodní památkou UNESCO – Valle de Mai a nádherný ostrov La Digue, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Source D´Argent. Všechny ostrovy Seychel jsou pokryty hustým tropickým lesem, kde se nachází spousta endemických druhů živočichů a rostlin, které jinde na světě nenajdete. Typický pro Seychely je obrovský ořech zvaný „Coco de Mer“, který váží kolem 20 kg – potěžkejte si ho. Seychely jsou skutečně skvělým místem pro milovníky přírody – procházky, cyklistika, šnorchlování, potápění a rybaření, kam můžete cestovat během celého roku, neboť je tady tropické podnebí celý rok a teploty se pohybují mezi příjemných 24°C – 30°C.

Ubytování

Místní restaurace nabízí výtečnou kreolskou kuchyni. V hotelu se nachází bazén a 10 pokojů ve 3 bungalovech a v hlavní budově. Vybavení pokoje: koupelna se sprchou, privátní veranda, klimatizace, ventilátor, kávovar, trezor, TV a minibar. Vybavení hotelu: hlídaní dětí (na vyžádání), připojení k internetu (za poplatek), prádelna, restaurace a bazén. Ubytování v hotelu od 12:00 hodin / Odhlášení z hotelu do 10:00 hodin.

 

Stravování

Možnost dokoupení polopenze.

Poloha

Villas de Mer Hotel / pokoj Standard Malý hotel Villas de Mer se nachází na západním pobřeží ostrova Praslin na pláži Grand Anse.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Praslin nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat