Vyhledat zájezd

Villas de Mer Hotel

Seychely, Praslin

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Villas de Mer Hotel
Počasí
27 °C - Bouřka

Exotické zájezdy

Poloha

Villas de Mer Hotel / pokoj Standard Malý hotel Villas de Mer se nachází na západním pobřeží ostrova Praslin na pláži Grand Anse.

Popis

Seychely jsou ideálním místem pro Vaši neobyčejnou a přitom cenově dostupnou exotickou dovolenou. Tyto tropické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabídnou odpočinek na jedné či více z mnoha dlouhých nádherných plážích s jemným bílým pískem, křišťálově modrým mořem a panenskou exotickou přírodou. Ostrovy se Vám také vybízejí k hlubšímu prozkoumání bohaté místní fauny a flory. Mezi hlavní a nejvíce navštěvované ostrovy Seychel patří ostrov Mahé se svými plážemi Anse Forbans a Beau Vallon, ostrov Praslin s přírodní památkou UNESCO – Valle de Mai a nádherný ostrov La Digue, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Source D´Argent. Všechny ostrovy Seychel jsou pokryty hustým tropickým lesem, kde se nachází spousta endemických druhů živočichů a rostlin, které jinde na světě nenajdete. Typický pro Seychely je obrovský ořech zvaný „Coco de Mer“, který váží kolem 20 kg – potěžkejte si ho. Seychely jsou skutečně skvělým místem pro milovníky přírody – procházky, cyklistika, šnorchlování, potápění a rybaření, kam můžete cestovat během celého roku, neboť je tady tropické podnebí celý rok a teploty se pohybují mezi příjemných 24°C – 30°C.

Ubytování

Místní restaurace nabízí výtečnou kreolskou kuchyni. V hotelu se nachází bazén a 10 pokojů ve 3 bungalovech a v hlavní budově. Vybavení pokoje: koupelna se sprchou, privátní veranda, klimatizace, ventilátor, kávovar, trezor, TV a minibar. Vybavení hotelu: hlídaní dětí (na vyžádání), připojení k internetu (za poplatek), prádelna, restaurace a bazén. Ubytování v hotelu od 12:00 hodin / Odhlášení z hotelu do 10:00 hodin.

 

Stravování

Možnost dokoupení polopenze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Seychely v lokalitě Praslin nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat