Vyhledat zájezd

Hotel Paradise Sun

Seychely, Praslin, Cote d'Or

Strava Dle programu, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Bouřka
Cena za osobu od 103 109 Kč

Dostupných: 403 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Dovolená a golf

Stravování

Snídaně i večeře jsou podávány v některé z hotelových restaurací bufetovým způsobem. V případě malé obsazenosti hotelu mohou být večeře servírované – výběr z menu. Na místě možnost zakoupení obědů v hotelové restauraci – výběr z menu.

Ubytování

K dispozici jsou pokoje superior a deluxe. Pokoje superior jsou zařízeny vkus­ným stylovým nábytkem a vybaveny koupelnou se sprchou a WC, telefonem, minibarem, trezorem, stropním větrákem a terasou nebo balkonem. Pokoje deluxe jsou prostornější, vybavené pohovkou, další zařízení a vybavení totožné s pokoji superior.

Ostatní

- exotické prostředí tropické zahrady - nádherná pláž.

Poloha

Příjemný hotelový komplex sestávající z přízemních a patrových bungalovů je vystavěn v tropické zahradě přímo u pláže Cote d’Or na východě ostrova. Transfer z letiště trvá cca 25 minut.

Popis

Tropická zahrada se vzrostlou zelení, recepce v otevřené vstupní hale, obchod se suvenýry, TV místnost, menší bazén, restaurace u bazénu, kde jsou podávány snídaně, a hlavní restaurace u moře, kde se servírují obědy a večeře. Příjemná menší pláž pokrytá jemným bílým pískem je lemována tropickou zelení. Na pláži u hotelu jsou k dispozici zdarma lehátka.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (šnorchlování, kanoe, windsurfing – za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat