Vyhledat zájezd

Hotel Beachcomber Sainte Anne

Seychely, Sainte Anne

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Vilový komplex Sainte Anne Resort
Vily Sainte Anne Island
Počasí
30 °C - Bouřka
Cena za osobu od 58 540 Kč

Dostupných: 3 992 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Poloha

Beachcomber Sainte Anne *****, St. Anne Island: Hotelový resort s 87 privátními vilami leží na ostrově St. Anne, v srdci podmořského národního parku.

Popis

Beachcomber Sainte Anne *****, St. Anne Island: 4 restaurace, 3 bary, bazén, dětský koutek, WIFI internet, parní lázně, sauna, za poplatek: kadeřnictví, masáže a lázně, hlídání dětí, prádelna, půjčovna automobilů.Písčitá pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Beachcomber Sainte Anne *****, St. Anne Island: Fitness, power plate, biliár, šachy, stolní hry, tenis, strečink, plážový volejbal, fotbal, badminton, jóga, bocciball, kajaky, kajaky s proskleným dnem, šlapadla, lodě s proskleným dnem, šnorchlování, lodní transfery na Mahé, za poplatek: potápění, osobní trenér, rybaření.

Ubytování

Beachcomber Sainte Anne *****, St. Anne Island: Koupelna s WC, vanou a sprchovým koutem, venkovní sprcha, vysoušeč vlasů, klimatizace, trezor, telefon, TV SAT, DVD, kávovar, jízdní kola, zahrada, výhled na moře, za poplatek minibar.

Stravování

Beachcomber Sainte Anne *****, St. Anne Island: Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze. Odbavení na letišti 2 hod před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA SEYCHELY: Přílet na hlavní ostrov Mahé, přivítání zástupcem našeho zahraničního partnera, který zajistí Váš transfer do soukromého přístaviště Wharf Marina, odkud poplujete cca 10 min lodí na ostrov Sainte Anne. Po příjezdu do hotelu ubytování. Individuální volno.

Den 3: POBYT NA OSTROVĚ SAINTE ANNE: Pobyt na ostrově Sainte Anne se snídaní nebo polopenzí. Ostrov nabízí výborné podmínky pro šnorchlování a potápění. Hotel nabízí svým hostům přepravu lodí na hlavní ostrov Mahé do hlavního města Seychelů Victorie a zpět.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Check out, lodní transfer na ostrov Mahé do přístaviště Wharf Marina, kde budete očekáváni zástupcem našeho zahraničního partnera, který zajistí další transfer na letiště Mahé. Odlet do Prahy s přestupem.

Den 10: PRAHA: Přílet do prahy na letiště Václava Havla v poledních hodinách.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat