Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Magický Singapur, Malajsie a ostrov Langkawi

Singapur, Kombinace destinací

Magický Singapur, Malajsie a ostrov Langkawi (hlavní fotografie)

sleva až 6 %

Zájezd je volný!
Cena za osobu od LM 77 777
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Termín 24.02. (Po) - 09.03. (Po)
Délka pobytu 15 dní, 12 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 203791500287
Cena za osobu od 77 777LM

Přidat k porovnání Pokračovat

Poznávací zájezdy

Shrnutí

2 dospělí Zobrazit výběr cestujících

Doprava

Singapur | ostrov Sentosa | Melaka | Putrajaya | Kuala Lumpur | Cameronská vysočina | Penang | George Town | Langkawi.

Stravování

Stravování dle programu

Program

1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Singapuru, s téměř šesti miliony obyvatel, dynamicky se rozvíjejícího velkoměsta s moderními mrakodrapy, obchodními centry a čistotou zářícími ulicemi, parky i stanicemi metra.

2. den: Přílet do Singapuru, transfer z letiště, okružní jízda a prohlídka metropole. Merlion Park - pozoruhodné nábřeží s výhledy na panorama města v čele s luxusním hotelem Marina Bay Sand a se sochou „Merliona“, národního symbolu Singapuru, zvířete s hlavou lva a tělem ryby. Chinatown (Čínská čtvrť) – proslavené kulturní srdce Singapuru s množstvím trhů, restaurací, chrámů a pagod. Little India (Malá Indie) – čtvrť s pestrobarevnými domy a chrámy, indickou kuchyní i hudbou rozléhající se ulicemi. Návštěva parku Supertree Grove - rozsáhlý zahradní komplex s osmnácti obřími stromy sahajícími do výšky 25 až 50 metrů poskytujícími nosníky pro tropické popínavé rostliny, orchideje a kapradiny. Součástí zahrady je chodník v korunách stromů nabízející návštěvníkům krásné výhledy na celou zahradu. Transfer na hotel, ubytování, individuální volno např. k prohlídce Marina Bay..., večeře.

3. den: Po snídani celodenní výlet na ostrov Sentosa ležící 500 m od jižního pobřeží Singapuru, oblíbené letovisko s mnoha atrakcemi k celodenní zábavě – muzea, zábavní parky, písečné pláže zastíněné kokosovými palmami… Přejezd z pevniny na ostrov vyhlídkovou lanovkou. Návštěva muzea „Images of Singapore Live“ (Singapurské obrazy) – zábavné historické a kulturní muzeum vypráví příběh Singapuru od začátků země jako malajského sultanátu přes jeho období rozvoje a posílení jako obchodního centra a přístavu. Historické scény jsou konstruovány pomocí voskových figurín v životní velikosti, filmů a dramatických světelných a zvukových efektů. Možnost individuální návštěvy dalších muzeí a atrakcí – muzeum Madame Tussaud´s, podvodní svět, 4D Adventure Land – dobrodružné jízdy 4D realitou a 4D představení… Večeře v místní restauraci. Návštěva noční laserové a hudební show „Wings of Time“ s ohňovými efekty nad hladinou moře na pláži Siloso. Návrat na ubytování do Singapuru.

4. den: Po snídani přejezd do Malajsie. Melaka – historická perla Malajsie s koloniální minulostí zapsaná na seznam UNESCO od roku 2008, kdysi jedno z nejvýznamnějších obchodních středisek Jihovýchodní Asie, centrum obchodu s kořením a textiliemi, střídavě ovládané Portugalci, Holanďany a Brity. Příjezd do města a celodenní prohlídka. Kostel sv. Petra – postavený v roce 1710 potomky prvních portugalských osadníků, nejstarší funkční katolický chrám v Malajsii. Porta de Santiago – pevnost z roku 1511 s replikou 13 m vysokého vodního kola malajského sultanátu Melaka. Kostel sv. Pavla – vzdušný svatostánek na vrcholu kopce, do nějž se vstupuje po příkrém schodišti, poskytuje nádherný výhled na celou Melaku. V chátrajícím kamenném interiéru se nacházejí rytinami zdobené náhrobní kameny holandských šlechticů. Stadthuys – působivá, lososově růžová radnice a guvernérská rezidence patří mezi nejtypičtější melacké pamětihodnosti. Živé červené barvy mají i ostatní budovy na Holandském náměstí, včetně staré hodinové věže a křesťanského kostela Ježíše Krista. Oběd v místní restauraci s tradiční kuchyní „Baba Nyonya“ spojující malajsijskou a čínskou kuchyni. Poté prohlídka nejstaršího čínského chrámu v Malajsii Cheng Hoon Teng (Chrám Zeleného oblaku) z roku 1646 zasvěceném bohyni milosrdenství Kuanjin a okázale ozdobeném pestrobarevnými skleněnými a porcelánovými ptáky a květinami. Procházka slavnou ulicí Jonker Street končí až na břehu řeky Melaka. Výlet lodí po řece. Odjezd do hotelu, nocleh v Melace.

5. den: Po snídani odjezd do města Putrajaya – relativně nové administrativní centrum federální malajské vlády z počátku devadesátých let minulého století, město plné působivé monumentální architektury bylo navrženo jako město plné zahrad, v jehož srdci je šestisethektarové umělé jezero lemované udržovanými parky a směsí moderních budov a mostů. Hlavní bulvár Persiaran Perdana vede od vznosné, vesmírnou loď připomínající budovy Putrajaya Convention Centre, která stojí za návštěvu kvůli výhledům, směrem ke kruhovému náměstí Dataran Putra. Po jedné straně náměstí stojí Perdana Putra, kde má kanceláře premiér, po druhé straně se tyčí atraktivní mešita Putra jejíž dominantou je zdobná kupole se zlatorůžovým vzorem, ovlivněná safavidskou architekturou z Íránu. Odjezd do Kuala Lumpur na ubytování v hotelu. Večer návštěva místního folklorního představení s večeří a možností tance.

6. den: Po snídani celodenní prohlídka Kuala Lumpur – fascinující velkoměsto se směsicí čínských, indických a malajských pamětihodností z koloniální historie města s moderními budovami je jedno z nejzelenějších měst v jihovýchodní Asii. Prohlídka města začíná u kultovního mrakodrapu Petronas Towers – dvojice ocelí pokrytých věží s 88 patry z roku 1998 se tyčí do výšky 451,9 m. Půdorys dvojčat, inspirovaný arabeskovými motivy, má tvar osmicípé hvězdy. Nejvyšším místem, kam může návštěvník vystoupit je „Skybridge“ – visutý most v 41. podlaží, spojující obě věže ve výšce 170 m nad zemí. Sultan Abdul Samad Building – pohádková budova v maurském stylu je završena třemi cibulovitými kopulemi z ryzího cínu, jedna z nich korunuje čtyřicetimetrovou vysokou věž s hodinami připomínající londýnský Big Ben, bývalé sídlo britských guvernérů, dnes pobočka malajsijského Nejvyššího soudu. Masjid Negara (Národní mešita) – moderně vyhlížející mešita je snadno k rozeznání podle špičatého, 73 m vysokého minaretu s balkonem a hvězdicovité hlavní kupole. Jejích 18 hrotů symbolizuje 13 států Malajsie a 5 pilířů islámu, inspirována Velkou mešitou v Mekce. Zastávka u Královského paláce - původní palác z roku 1928 postavený čínským obchodníkem je nyní sídlem panovníka. Bronzový Národní Památník v severní čtvrtině Jezerních zahrad z roku 1966. Návštěva Národního muzea včetně vstupu s řadou zajímavých exponátů týkajících se malajsijských dějin, hospodářství, umění, řemesel a různých kultur. Stavba má osobitou střechu ve stylu minangkabau a dva překrásné nástěnné obrazy na čelní fasádě z italské skleněné mozaiky. Přejezd k jeskyním Batu ukrytým v lese ve vápencových útesech s hinduistickou svatyní, prohlídka vč. vstupu. Návrat do hotelu, nocleh v Kuala Lumpur, večeře.

7. den: Po snídani odjezd do překrásné oblasti Cameronské vysočiny, nejrozlehlejšího malajsijského horského střediska, obklopeného modrými štíty, zelenými kopci s načechranými čajovými plantážemi, malými vesničkami a bílými vodopády. Oblast je známá svým příjemně chladivým klimatem, čajovými a jahodovými plantážemi, včelími farmami, zahradou růží, motýlí farmou a zeleninovým trhem. Vhodné místo k odpočinku, na procházku lesem, džunglí a možnost být v přírodě, poznat nové rostliny a jejich využití. Cestou zastávka v domorodé vesnici s původními obyvateli a u 25 m vysokého kaskádového vodopádu Lata Iskandar. Dojezd na ubytování v resortu, večeře, nocleh.

8. den: Po snídani výstup stezkou „Mossy forest“ (Mechový les) na vrchol hory Gunung Brinchang – stezka vede po dřevěných schodech a chodnících pralesem, korunami stromů až na rozhlednu na vrcholu hory, která poskytuje ohromující výhledy po okolních panoramatech hor s čajovými plantážemi. Cestou zpět zastávka na čajových polích. Návrat do resortu, večeře, nocleh.

9. den: Po snídani odjezd na ostrov Penang – nejmenší ostrovní stát Malajsie se spoustou památek na koloniální období – nízké městské domy, úzké uličky, čajovny, chrámy, čínské honosné budovy a indická čtvrť… Stejně lákavé jsou i přírodní krásy tohoto ostrova – džungle, jezera, nádherné pláže, národní park. Ubytování v hotelu v George Townu (UNESCO) - historickém hlavním městě ostrovu Penang, přístavu s uličkami plnými pouličních věštců, kouře z kadidlových tyčinek, stánků prodávajících rýži s kuřetem, čínské opery a pálivého grilovaného masa. Kuchyně patří k tomu nejlepšímu v celé Malajsii. Individuální volno na proslulé přímořské promenádě „Gurney Drive“ se spoustou restaurací, chrámů, obchodů, možnost svést se rikšou po pobřeží. Návrat na hotel, večeře.

10. den: Po snídani celodenní prohlídka George Townu – Chrám ležícího Budhy s 33 m dlouhým ležícím Budhou zahaleném v šafránovém rouchu zdobeném plátky zlata a naproti stojící barmský budhistický chrám Dhammikarama Burmese se souborem deskových maleb ze života Budhy. Okružní vyhlídková jízda městem – pevnost Cornwallis (dochovaly se z ní pouze vnější hradby, které obklopují příjemný park), Little India (jedna z nejpestřejších a nejvoňavějších částí města), mola Clan Jetties a chatky na kůlech v přístavu (domky jsou spojeny dřevěnými mostky, žije v nich 2000 rodin rybářů a jednotlivé enklávy patří vždy jinému rodu)… Návrat na hotel, večeře, nocleh.1

1. den: Po snídani transfer do přístavu Port Swettenham, nalodění na trajekt a plavba na ostrov Langkawi – „tropický ráj“ zdobený kývajícími se palmami s nádherným barevným kontrastem zelené džungle a modrého oceánu. Leží jižně od mořské hranice s Thajskem, je prvním geoparkem UNESCO v jihovýchodní Asii, jeho pláže patří k nejkrásnějším v celé Malajsii a od roku 1986 je bezcelní zónou. Transfer do resortu, ubytování, individuální volno, večeře, nocleh.1

2. den: Po snídani volno k odpočinku a koupání nebo polodenní výlet po ostrově. Oriental Village – nákupní komplex s možností bezcelních nákupů, jízda lanovkou Panorama Langkawi na vrchol majestátní hory Gunung Machinchang (708 m) se vstupem na stezku Sky Bridge s neuvěřitelně krásnými výhledy na okolní hory a pobřeží. Návrat na ubytování, individuální volno, večeře.1

3. den: Po snídani volno k odpočinku a koupání nebo výlet lodí po pobřeží, plavba mokřady, mangrovovými porosty, kde lze spatřit místní orly a mořské jeskyně. Návrat na ubytování, večeře. 1

4. den: Snídaně, individuální volno, odpoledne transfer na letiště Langkawi International Airport k odletu do Prahy.1

5. den: Přílet do Prahy.

Ostatní

- atraktivní program 
- fascinující příroda
- výlet lodí 
- folklorní představení včetně večeře.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 2 zájezdy.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 24.02. - 09.03. (15 dní)
Praha Dle programu
Sleva 6 % Praha Dle programu od 77 777 Kč LM Pokračovat
LM od 77 777 Kč
Sleva 6 %
Přidat k porovnání 22.11. - 06.12. (15 dní)
Praha Dle programu
Praha Dle programu od 82 990 Kč Pokračovat
od 82 990 Kč

Doprava

Singapur | ostrov Sentosa | Melaka | Putrajaya | Kuala Lumpur | Cameronská vysočina | Penang | George Town | Langkawi.

Stravování

Stravování dle programu

Program

1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Singapuru, s téměř šesti miliony obyvatel, dynamicky se rozvíjejícího velkoměsta s moderními mrakodrapy, obchodními centry a čistotou zářícími ulicemi, parky i stanicemi metra.

2. den: Přílet do Singapuru, transfer z letiště, okružní jízda a prohlídka metropole. Merlion Park - pozoruhodné nábřeží s výhledy na panorama města v čele s luxusním hotelem Marina Bay Sand a se sochou „Merliona“, národního symbolu Singapuru, zvířete s hlavou lva a tělem ryby. Chinatown (Čínská čtvrť) – proslavené kulturní srdce Singapuru s množstvím trhů, restaurací, chrámů a pagod. Little India (Malá Indie) – čtvrť s pestrobarevnými domy a chrámy, indickou kuchyní i hudbou rozléhající se ulicemi. Návštěva parku Supertree Grove - rozsáhlý zahradní komplex s osmnácti obřími stromy sahajícími do výšky 25 až 50 metrů poskytujícími nosníky pro tropické popínavé rostliny, orchideje a kapradiny. Součástí zahrady je chodník v korunách stromů nabízející návštěvníkům krásné výhledy na celou zahradu. Transfer na hotel, ubytování, individuální volno např. k prohlídce Marina Bay..., večeře.

3. den: Po snídani celodenní výlet na ostrov Sentosa ležící 500 m od jižního pobřeží Singapuru, oblíbené letovisko s mnoha atrakcemi k celodenní zábavě – muzea, zábavní parky, písečné pláže zastíněné kokosovými palmami… Přejezd z pevniny na ostrov vyhlídkovou lanovkou. Návštěva muzea „Images of Singapore Live“ (Singapurské obrazy) – zábavné historické a kulturní muzeum vypráví příběh Singapuru od začátků země jako malajského sultanátu přes jeho období rozvoje a posílení jako obchodního centra a přístavu. Historické scény jsou konstruovány pomocí voskových figurín v životní velikosti, filmů a dramatických světelných a zvukových efektů. Možnost individuální návštěvy dalších muzeí a atrakcí – muzeum Madame Tussaud´s, podvodní svět, 4D Adventure Land – dobrodružné jízdy 4D realitou a 4D představení… Večeře v místní restauraci. Návštěva noční laserové a hudební show „Wings of Time“ s ohňovými efekty nad hladinou moře na pláži Siloso. Návrat na ubytování do Singapuru.

4. den: Po snídani přejezd do Malajsie. Melaka – historická perla Malajsie s koloniální minulostí zapsaná na seznam UNESCO od roku 2008, kdysi jedno z nejvýznamnějších obchodních středisek Jihovýchodní Asie, centrum obchodu s kořením a textiliemi, střídavě ovládané Portugalci, Holanďany a Brity. Příjezd do města a celodenní prohlídka. Kostel sv. Petra – postavený v roce 1710 potomky prvních portugalských osadníků, nejstarší funkční katolický chrám v Malajsii. Porta de Santiago – pevnost z roku 1511 s replikou 13 m vysokého vodního kola malajského sultanátu Melaka. Kostel sv. Pavla – vzdušný svatostánek na vrcholu kopce, do nějž se vstupuje po příkrém schodišti, poskytuje nádherný výhled na celou Melaku. V chátrajícím kamenném interiéru se nacházejí rytinami zdobené náhrobní kameny holandských šlechticů. Stadthuys – působivá, lososově růžová radnice a guvernérská rezidence patří mezi nejtypičtější melacké pamětihodnosti. Živé červené barvy mají i ostatní budovy na Holandském náměstí, včetně staré hodinové věže a křesťanského kostela Ježíše Krista. Oběd v místní restauraci s tradiční kuchyní „Baba Nyonya“ spojující malajsijskou a čínskou kuchyni. Poté prohlídka nejstaršího čínského chrámu v Malajsii Cheng Hoon Teng (Chrám Zeleného oblaku) z roku 1646 zasvěceném bohyni milosrdenství Kuanjin a okázale ozdobeném pestrobarevnými skleněnými a porcelánovými ptáky a květinami. Procházka slavnou ulicí Jonker Street končí až na břehu řeky Melaka. Výlet lodí po řece. Odjezd do hotelu, nocleh v Melace.

5. den: Po snídani odjezd do města Putrajaya – relativně nové administrativní centrum federální malajské vlády z počátku devadesátých let minulého století, město plné působivé monumentální architektury bylo navrženo jako město plné zahrad, v jehož srdci je šestisethektarové umělé jezero lemované udržovanými parky a směsí moderních budov a mostů. Hlavní bulvár Persiaran Perdana vede od vznosné, vesmírnou loď připomínající budovy Putrajaya Convention Centre, která stojí za návštěvu kvůli výhledům, směrem ke kruhovému náměstí Dataran Putra. Po jedné straně náměstí stojí Perdana Putra, kde má kanceláře premiér, po druhé straně se tyčí atraktivní mešita Putra jejíž dominantou je zdobná kupole se zlatorůžovým vzorem, ovlivněná safavidskou architekturou z Íránu. Odjezd do Kuala Lumpur na ubytování v hotelu. Večer návštěva místního folklorního představení s večeří a možností tance.

6. den: Po snídani celodenní prohlídka Kuala Lumpur – fascinující velkoměsto se směsicí čínských, indických a malajských pamětihodností z koloniální historie města s moderními budovami je jedno z nejzelenějších měst v jihovýchodní Asii. Prohlídka města začíná u kultovního mrakodrapu Petronas Towers – dvojice ocelí pokrytých věží s 88 patry z roku 1998 se tyčí do výšky 451,9 m. Půdorys dvojčat, inspirovaný arabeskovými motivy, má tvar osmicípé hvězdy. Nejvyšším místem, kam může návštěvník vystoupit je „Skybridge“ – visutý most v 41. podlaží, spojující obě věže ve výšce 170 m nad zemí. Sultan Abdul Samad Building – pohádková budova v maurském stylu je završena třemi cibulovitými kopulemi z ryzího cínu, jedna z nich korunuje čtyřicetimetrovou vysokou věž s hodinami připomínající londýnský Big Ben, bývalé sídlo britských guvernérů, dnes pobočka malajsijského Nejvyššího soudu. Masjid Negara (Národní mešita) – moderně vyhlížející mešita je snadno k rozeznání podle špičatého, 73 m vysokého minaretu s balkonem a hvězdicovité hlavní kupole. Jejích 18 hrotů symbolizuje 13 států Malajsie a 5 pilířů islámu, inspirována Velkou mešitou v Mekce. Zastávka u Královského paláce - původní palác z roku 1928 postavený čínským obchodníkem je nyní sídlem panovníka. Bronzový Národní Památník v severní čtvrtině Jezerních zahrad z roku 1966. Návštěva Národního muzea včetně vstupu s řadou zajímavých exponátů týkajících se malajsijských dějin, hospodářství, umění, řemesel a různých kultur. Stavba má osobitou střechu ve stylu minangkabau a dva překrásné nástěnné obrazy na čelní fasádě z italské skleněné mozaiky. Přejezd k jeskyním Batu ukrytým v lese ve vápencových útesech s hinduistickou svatyní, prohlídka vč. vstupu. Návrat do hotelu, nocleh v Kuala Lumpur, večeře.

7. den: Po snídani odjezd do překrásné oblasti Cameronské vysočiny, nejrozlehlejšího malajsijského horského střediska, obklopeného modrými štíty, zelenými kopci s načechranými čajovými plantážemi, malými vesničkami a bílými vodopády. Oblast je známá svým příjemně chladivým klimatem, čajovými a jahodovými plantážemi, včelími farmami, zahradou růží, motýlí farmou a zeleninovým trhem. Vhodné místo k odpočinku, na procházku lesem, džunglí a možnost být v přírodě, poznat nové rostliny a jejich využití. Cestou zastávka v domorodé vesnici s původními obyvateli a u 25 m vysokého kaskádového vodopádu Lata Iskandar. Dojezd na ubytování v resortu, večeře, nocleh.

8. den: Po snídani výstup stezkou „Mossy forest“ (Mechový les) na vrchol hory Gunung Brinchang – stezka vede po dřevěných schodech a chodnících pralesem, korunami stromů až na rozhlednu na vrcholu hory, která poskytuje ohromující výhledy po okolních panoramatech hor s čajovými plantážemi. Cestou zpět zastávka na čajových polích. Návrat do resortu, večeře, nocleh.

9. den: Po snídani odjezd na ostrov Penang – nejmenší ostrovní stát Malajsie se spoustou památek na koloniální období – nízké městské domy, úzké uličky, čajovny, chrámy, čínské honosné budovy a indická čtvrť… Stejně lákavé jsou i přírodní krásy tohoto ostrova – džungle, jezera, nádherné pláže, národní park. Ubytování v hotelu v George Townu (UNESCO) - historickém hlavním městě ostrovu Penang, přístavu s uličkami plnými pouličních věštců, kouře z kadidlových tyčinek, stánků prodávajících rýži s kuřetem, čínské opery a pálivého grilovaného masa. Kuchyně patří k tomu nejlepšímu v celé Malajsii. Individuální volno na proslulé přímořské promenádě „Gurney Drive“ se spoustou restaurací, chrámů, obchodů, možnost svést se rikšou po pobřeží. Návrat na hotel, večeře.

10. den: Po snídani celodenní prohlídka George Townu – Chrám ležícího Budhy s 33 m dlouhým ležícím Budhou zahaleném v šafránovém rouchu zdobeném plátky zlata a naproti stojící barmský budhistický chrám Dhammikarama Burmese se souborem deskových maleb ze života Budhy. Okružní vyhlídková jízda městem – pevnost Cornwallis (dochovaly se z ní pouze vnější hradby, které obklopují příjemný park), Little India (jedna z nejpestřejších a nejvoňavějších částí města), mola Clan Jetties a chatky na kůlech v přístavu (domky jsou spojeny dřevěnými mostky, žije v nich 2000 rodin rybářů a jednotlivé enklávy patří vždy jinému rodu)… Návrat na hotel, večeře, nocleh.1

1. den: Po snídani transfer do přístavu Port Swettenham, nalodění na trajekt a plavba na ostrov Langkawi – „tropický ráj“ zdobený kývajícími se palmami s nádherným barevným kontrastem zelené džungle a modrého oceánu. Leží jižně od mořské hranice s Thajskem, je prvním geoparkem UNESCO v jihovýchodní Asii, jeho pláže patří k nejkrásnějším v celé Malajsii a od roku 1986 je bezcelní zónou. Transfer do resortu, ubytování, individuální volno, večeře, nocleh.1

2. den: Po snídani volno k odpočinku a koupání nebo polodenní výlet po ostrově. Oriental Village – nákupní komplex s možností bezcelních nákupů, jízda lanovkou Panorama Langkawi na vrchol majestátní hory Gunung Machinchang (708 m) se vstupem na stezku Sky Bridge s neuvěřitelně krásnými výhledy na okolní hory a pobřeží. Návrat na ubytování, individuální volno, večeře.1

3. den: Po snídani volno k odpočinku a koupání nebo výlet lodí po pobřeží, plavba mokřady, mangrovovými porosty, kde lze spatřit místní orly a mořské jeskyně. Návrat na ubytování, večeře. 1

4. den: Snídaně, individuální volno, odpoledne transfer na letiště Langkawi International Airport k odletu do Prahy.1

5. den: Přílet do Prahy.

Ostatní

- atraktivní program 
- fascinující příroda
- výlet lodí 
- folklorní představení včetně večeře.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Informace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat