Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Singapur perla Asie od A do Z

Singapur, Singapur

Singapur perla Asie od A do Z (hlavní fotografie)

sleva až 15 %

  • Singapur perla Asie od A do Z (fotografie 2)
  • Singapur perla Asie od A do Z (fotografie 3)
  • Singapur perla Asie od A do Z (fotografie 4)
  • Singapur perla Asie od A do Z (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Termín 23. 2. (Čt)– 2. 3. (Čt)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 214111505031
Počasí
32 °C – Déšť
Počasí
32 °C – Déšť
Cena za osobu od 43 990FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Poznávací zájezdy

Stravování

Vlastní.

Doprava

Platným cestovním dokladem pro vstup do Singapuru je cestovní (služební, diplomatický) pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců, kde alespoň 2 stránky v pase musí být volné. VÍZA, REŽIM VSTUPU Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů. Při příjezdu je vyžadováno vyplnění imigrační karty (tzv. Disembarkation/Embarkation Card). Její polovina je odebrána při vstupu, druhou pečlivě uschovejte a odevzdejte při odjezdu ze země. Formulář obsahuje kromě běžných údajů o cestujícím také délku a místo pobytu v Singapuru. Jiná přihlašovací povinnost neexistuje. Orgány pasové kontroly mohou vyžadovat potvrzenou zpáteční letenku (je součástí ceny zájezdu). Poslední podmínkou pro vstup je zajištění dostatečných finančních prostředků pro pobyt, jejichž výše však není přesně stanovena. Je vhodné mít platební kartu na jméno cestujícího. INFORMACE K LETU Letenka renomovanou leteckou společností (Air France, Lufthansa, Singapour Airlines ..) v ekonomické třídě je s přestupem (Frankfurt, Paříž, Amsterdam…). K přesun z letiště na hotel a zpět je využívána mhd (metro).

Program

Den 1 : Odlet z Prahy s přestupem.

Den 2 : Přílet do Singapuru, transfer na hotel, ubytování. Seznámení se s okolím hotelu, se stravovacími možnostmi. Návštěva budhistického a čínského chrámu. Nocleh.

Den 3 : Začneme u sochy Merlion, která je symbolem Singapuru, znázorňuje mýtické zvíře, z jehož úst tryská voda směrem k místu, kde se Singapore River vlévá do zátoky Marina Bay. Kolem romantických zákoutí řeky se dostaneme do Colonial District s typickými koloniálními stavbami, za kterými se zvedá panorama ultramoderního finančního centra, mrakodrapů zrcadlících se ve vodách zátoky. Uvidíme katedrálu St. Andrews, shlédneme neslavnější koloniální hotel Raffles i City Hall. Na chvíli se ocitneme v atmosféře Little Barma.  Projdeme se známou Raffle Avenue kolem futuristických staveb, Esplanade – Theatres on theBay vás fascinuje svým tvarem připomínající durian a také Singapore Flyer. Po unikátním mostu Helix Bridge přejdeme zátoku k luxusnímu rezortu Marina Bay Sands,jehož sláva hvězd se dotýká. Nejšílenější terasa světa, nejatraktivnější bazén na světě, nejdražší budova planety – všemi těmito názvy označují toto velkolepé stavitelské dílo – tři mrakodrapy spojené obrovskou vyhlídkovou plošinou. Nejúchvatnější z celého komplexu je Sands Skypark, terasa 340 m dlouhá ve výšce 200 m, rozměrů, které se dají srovnat se dvěma fotbalovými hřišti. Zájemci mohou vyjet do 57 patra a pokochat se velkolepou vyhlídkou na město. Nezapomenutelným zážitkem je vychutnat si tento impozantní výhled na tmou zahalený Singapur. Budova muzea Artscience Museum ve tvaru rozkvetlého lotosového květu ohromí každého. Gardens by the Bay je to nejkrásnější na co se tento den můžete těšit. Botanická zahrada budoucnosti, svět fantazie a 101 ha jedinečné tropické zeleně. Součástí zahrad jsou 2 obrovské skleníky Flower dome představující květiny středomoří a tropů a Cloud Forest s rostlinami horských tropických oblastí umístěných na uměle vybudovaném skalnatém útesu, ze kterého padají kaskády vody. Vedou zde vycházkové trasy lemované vegetací dešťového pralesa. Fascinující jsou také Supertrees and Scuptures – unikátní stavby představující gigantické stromy, do kterých je vysázeno 162.900 rostlin vytvářející neuvěřitelný vizuální zážitek. Kolem těchto gigantických „superstromů“ vede nadzemní vycházková cesta OCBC Skyway s neuvěřitelnými pohledy na tropické zahrady.  Největší zážitek zde zažijete večer, kdy uvidíte magickou a nezapomenutelnou show Garden Rhapsody v níž hraje hlavní roli hudba a světlo. Nocleh. 

Den 4 : Tento den poznáme několik kultur, navštívíme Chinatown, Litle India i Arab street. Začneme v Chinatown, čtvrti pestré architektury a tradicí. Ponoříme se do živého světa čínského trhu, obchodů a chrámů. Zastavíme se u Chinatown Heritage Centre, barevného a pestrého Sri Mariamman Temple, budete obdivovat majestátní Buddha Tooth Relic Temple a mešitu Masjid Jamae. Zavítáme také na Chinatown Wet Market a Tiong Shian Porridge Center s čínskými specialitami. Na Tai Chong Kok si budete moci zakoupit čínské sladkosti a v čínských lékárnách medicínu snad na všechny neduhy. Poté se vydáme poznávat Little India plnou barev, koření, orientálních vůní a chutí, pestrobarevná živá místa plná lidí a temperamentu Navštívíme hinduistický chrám Sri Srinivasa Peruhal a mešitu Abdul Gafor. Na konec zavítáme na Kam-pong Glam, projdeme se Arab Street – kouzelnou ulicí plnou tradičních arabských obchodů s barevnými okenicemi, lemovanou palmami a budeme obdivovat impozantní Sultan Mosque, která je největší mešitou v Singapuru. Večer se podíváme na tradiční asijský trh Bugis. Nocleh.

Den 5 : Dopoledne navštívíme proslavenou Singapore Botanic Garden National, o které se říká, že je jednou z nejkrásnějších botanických zahrad na světě, mekkou všech botaniků a floristů. Kromě herbária, pečlivě udržovaných zahrad a jezírek je zde zachován i původní prales, který dříve pokrýval celý ostrov. Součástí zahrad je vyhlášená Orchid Garden, kde se setkáte s nádherným světem pestrobarevných orchidejí, které čítají na více než 60 000 rostlin. Odpočati v kouzelném světě zeleně se vrhneme do světa nakupování na Orchard Road. O Singapuru se říká, že „Shopping“ je národní sport a Orchard Road je jeho olympijskou tréninkovou zónou. V minulosti byly ulice lemované tropickou alejí a orchidejemi, dnes je zde ultramoderní svět obchodní architektury v designech, které berou dech. Uvidíte také Emerald Hill Road, koloniální pestře zbarvené domy. Nocleh.

Den 6 : Čeká nás Sentosa Island – moře, kouzelné pláže lemované kokosovými palmami, oáza odpočinku, ale také zábava. Ostrov je pokkryt ze 70 % deštným pralesem, kde žije spousta původních druhů zvířat i rostlin. Můžete navštívit S.E.A. Aquarium – jedno z největších akvárií na světě, s ohromnými akvárii s takovými druhy ryb a vodních živočichů, které si nedokážete představit ani v těch nejdivočejších fantaziích. Můžete si zde vyzkoušet krmení rejnoků nebo si pohladit žraloky, v Delfináriu shlédnout cvičené delfíny nebo se s nimi i vykoupat. Universal Studios– vám umožní nahlédnout do zákulisí natáčení velkofilmů jako Transformers, Jurský park, Shrek nebo se můžete přenést do dávných dějin Egypta. Dalšími atrakcemi jsou Butterfly Park a Insect Kingdom – svět motýlů a hmyzu volně vypuštěných v obrovském pavilonu. Vyznavači adrenalinu mohou okusit svět velkých umělých vln ve Wave House. Wings of Time nabízí svět laserové, zvukové a světelné extravagantnosti. Milovníci umění si v západní části ostrova mohou prohlédnout pevnost Silosa, kde se nyní nalézá vojenské muzeum včetně zbraní, života vojáků v 19. stol a místnost s voskovými figurínami zobrazující výjevy z druhé světové války.  Můžete se projít přírodní stezkou Dragon trail, či využít další arakce, které ostrov nabízí. Na zdejších plážích se můžete oddávat lenošení a užívat si koupání v Indickém oceánu. Na výběr máte tři pláže Siloso, Palawan neno Tanjong Beach. Nocleh.

Den 7 : Relax na plážích Sentosy nebo osobní volno dle časových dispozic před odletem (nákupy, muzea…) Transfer na letiště, odlet ze Singapuru.

Den 8 : Návrat do Prahy

Ostatní

Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Služby cestovního ruchu dle této smlouvy se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce, poskytují se jako skupinové služby, velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb a nejsou obecně vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí. Minimální počet osob pro uskutečnění zájezdu je X (při autobusové dopravě) a Y (při letecké dopravě).
Orientační kurz Singapurského dolaru: EUR 1 = $1.52, 1$ = 17,06 Kč (11.09.2019) Orientační vstupy:The Singapore Botanic Gardens $5, Singapore ZOO $28, River Safari Singapor $25,Gardens by the Bay – Flower Dome & Cloud Forest $28, Sands SkyPark $23, National Gallery $20,Cable Car Ride roundtrip $35.00,Universal Studios Singapore™ + Free 2 ways shuttle$76.00, Marine Life Park – S.E.A Aquarium $39.00, Orientační ceny v Singapuru SGD – Singapurský dolar: Základní menu v restauraci $12, Fast food restaurace (Big Mac Meal) $8 ,500 gr kuřete – prsa $5.18,1 liter 1 litr plnotučného mléka 3.31, 500 gr místního sýra $12,  0.5 místního piva $5.36, 1láhev stolního vína lepší kvality $34, 2 litry Coca-Coly $2.62
Platným cestovním dokladem pro vstup do Singapuru je cestovní (služební, diplomatický) pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců, kde alespoň 2 stránky v pase musí být volné. VÍZA, REŽIM VSTUPU Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů. Při příjezdu je vyžadováno vyplnění imigrační karty (tzv. Disembarkation/Embarkation Card). Její polovina je odebrána při vstupu, druhou pečlivě uschovejte a odevzdejte při odjezdu ze země. Formulář obsahuje kromě běžných údajů o cestujícím také délku a místo pobytu v Singapuru. Jiná přihlašovací povinnost neexistuje. Orgány pasové kontroly mohou vyžadovat potvrzenou zpáteční letenku (je součástí ceny zájezdu). Poslední podmínkou pro vstup je zajištění dostatečných finančních prostředků pro pobyt, jejichž výše však není přesně stanovena. Je vhodné mít platební kartu na jméno cestujícího. INFORMACE K LETU Letenka renomovanou leteckou společností (Air France, Lufthansa, Singapour Airlines ..) v ekonomické třídě je s přestupem (Frankfurt, Paříž, Amsterdam…). K přesun z letiště na hotel a zpět je využívána mhd (metro).

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 zájezd.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 zájezd.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 23. 2. – 2. 3. (8 dní)
Praha Dle programu
Sleva 15 % Praha Dle programu od 43 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 43 990 Kč
Sleva 15 %

Stravování

Vlastní.

Doprava

Platným cestovním dokladem pro vstup do Singapuru je cestovní (služební, diplomatický) pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců, kde alespoň 2 stránky v pase musí být volné. VÍZA, REŽIM VSTUPU Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů. Při příjezdu je vyžadováno vyplnění imigrační karty (tzv. Disembarkation/Embarkation Card). Její polovina je odebrána při vstupu, druhou pečlivě uschovejte a odevzdejte při odjezdu ze země. Formulář obsahuje kromě běžných údajů o cestujícím také délku a místo pobytu v Singapuru. Jiná přihlašovací povinnost neexistuje. Orgány pasové kontroly mohou vyžadovat potvrzenou zpáteční letenku (je součástí ceny zájezdu). Poslední podmínkou pro vstup je zajištění dostatečných finančních prostředků pro pobyt, jejichž výše však není přesně stanovena. Je vhodné mít platební kartu na jméno cestujícího. INFORMACE K LETU Letenka renomovanou leteckou společností (Air France, Lufthansa, Singapour Airlines ..) v ekonomické třídě je s přestupem (Frankfurt, Paříž, Amsterdam…). K přesun z letiště na hotel a zpět je využívána mhd (metro).

Program

Den 1 : Odlet z Prahy s přestupem.

Den 2 : Přílet do Singapuru, transfer na hotel, ubytování. Seznámení se s okolím hotelu, se stravovacími možnostmi. Návštěva budhistického a čínského chrámu. Nocleh.

Den 3 : Začneme u sochy Merlion, která je symbolem Singapuru, znázorňuje mýtické zvíře, z jehož úst tryská voda směrem k místu, kde se Singapore River vlévá do zátoky Marina Bay. Kolem romantických zákoutí řeky se dostaneme do Colonial District s typickými koloniálními stavbami, za kterými se zvedá panorama ultramoderního finančního centra, mrakodrapů zrcadlících se ve vodách zátoky. Uvidíme katedrálu St. Andrews, shlédneme neslavnější koloniální hotel Raffles i City Hall. Na chvíli se ocitneme v atmosféře Little Barma.  Projdeme se známou Raffle Avenue kolem futuristických staveb, Esplanade – Theatres on theBay vás fascinuje svým tvarem připomínající durian a také Singapore Flyer. Po unikátním mostu Helix Bridge přejdeme zátoku k luxusnímu rezortu Marina Bay Sands,jehož sláva hvězd se dotýká. Nejšílenější terasa světa, nejatraktivnější bazén na světě, nejdražší budova planety – všemi těmito názvy označují toto velkolepé stavitelské dílo – tři mrakodrapy spojené obrovskou vyhlídkovou plošinou. Nejúchvatnější z celého komplexu je Sands Skypark, terasa 340 m dlouhá ve výšce 200 m, rozměrů, které se dají srovnat se dvěma fotbalovými hřišti. Zájemci mohou vyjet do 57 patra a pokochat se velkolepou vyhlídkou na město. Nezapomenutelným zážitkem je vychutnat si tento impozantní výhled na tmou zahalený Singapur. Budova muzea Artscience Museum ve tvaru rozkvetlého lotosového květu ohromí každého. Gardens by the Bay je to nejkrásnější na co se tento den můžete těšit. Botanická zahrada budoucnosti, svět fantazie a 101 ha jedinečné tropické zeleně. Součástí zahrad jsou 2 obrovské skleníky Flower dome představující květiny středomoří a tropů a Cloud Forest s rostlinami horských tropických oblastí umístěných na uměle vybudovaném skalnatém útesu, ze kterého padají kaskády vody. Vedou zde vycházkové trasy lemované vegetací dešťového pralesa. Fascinující jsou také Supertrees and Scuptures – unikátní stavby představující gigantické stromy, do kterých je vysázeno 162.900 rostlin vytvářející neuvěřitelný vizuální zážitek. Kolem těchto gigantických „superstromů“ vede nadzemní vycházková cesta OCBC Skyway s neuvěřitelnými pohledy na tropické zahrady.  Největší zážitek zde zažijete večer, kdy uvidíte magickou a nezapomenutelnou show Garden Rhapsody v níž hraje hlavní roli hudba a světlo. Nocleh. 

Den 4 : Tento den poznáme několik kultur, navštívíme Chinatown, Litle India i Arab street. Začneme v Chinatown, čtvrti pestré architektury a tradicí. Ponoříme se do živého světa čínského trhu, obchodů a chrámů. Zastavíme se u Chinatown Heritage Centre, barevného a pestrého Sri Mariamman Temple, budete obdivovat majestátní Buddha Tooth Relic Temple a mešitu Masjid Jamae. Zavítáme také na Chinatown Wet Market a Tiong Shian Porridge Center s čínskými specialitami. Na Tai Chong Kok si budete moci zakoupit čínské sladkosti a v čínských lékárnách medicínu snad na všechny neduhy. Poté se vydáme poznávat Little India plnou barev, koření, orientálních vůní a chutí, pestrobarevná živá místa plná lidí a temperamentu Navštívíme hinduistický chrám Sri Srinivasa Peruhal a mešitu Abdul Gafor. Na konec zavítáme na Kam-pong Glam, projdeme se Arab Street – kouzelnou ulicí plnou tradičních arabských obchodů s barevnými okenicemi, lemovanou palmami a budeme obdivovat impozantní Sultan Mosque, která je největší mešitou v Singapuru. Večer se podíváme na tradiční asijský trh Bugis. Nocleh.

Den 5 : Dopoledne navštívíme proslavenou Singapore Botanic Garden National, o které se říká, že je jednou z nejkrásnějších botanických zahrad na světě, mekkou všech botaniků a floristů. Kromě herbária, pečlivě udržovaných zahrad a jezírek je zde zachován i původní prales, který dříve pokrýval celý ostrov. Součástí zahrad je vyhlášená Orchid Garden, kde se setkáte s nádherným světem pestrobarevných orchidejí, které čítají na více než 60 000 rostlin. Odpočati v kouzelném světě zeleně se vrhneme do světa nakupování na Orchard Road. O Singapuru se říká, že „Shopping“ je národní sport a Orchard Road je jeho olympijskou tréninkovou zónou. V minulosti byly ulice lemované tropickou alejí a orchidejemi, dnes je zde ultramoderní svět obchodní architektury v designech, které berou dech. Uvidíte také Emerald Hill Road, koloniální pestře zbarvené domy. Nocleh.

Den 6 : Čeká nás Sentosa Island – moře, kouzelné pláže lemované kokosovými palmami, oáza odpočinku, ale také zábava. Ostrov je pokkryt ze 70 % deštným pralesem, kde žije spousta původních druhů zvířat i rostlin. Můžete navštívit S.E.A. Aquarium – jedno z největších akvárií na světě, s ohromnými akvárii s takovými druhy ryb a vodních živočichů, které si nedokážete představit ani v těch nejdivočejších fantaziích. Můžete si zde vyzkoušet krmení rejnoků nebo si pohladit žraloky, v Delfináriu shlédnout cvičené delfíny nebo se s nimi i vykoupat. Universal Studios– vám umožní nahlédnout do zákulisí natáčení velkofilmů jako Transformers, Jurský park, Shrek nebo se můžete přenést do dávných dějin Egypta. Dalšími atrakcemi jsou Butterfly Park a Insect Kingdom – svět motýlů a hmyzu volně vypuštěných v obrovském pavilonu. Vyznavači adrenalinu mohou okusit svět velkých umělých vln ve Wave House. Wings of Time nabízí svět laserové, zvukové a světelné extravagantnosti. Milovníci umění si v západní části ostrova mohou prohlédnout pevnost Silosa, kde se nyní nalézá vojenské muzeum včetně zbraní, života vojáků v 19. stol a místnost s voskovými figurínami zobrazující výjevy z druhé světové války.  Můžete se projít přírodní stezkou Dragon trail, či využít další arakce, které ostrov nabízí. Na zdejších plážích se můžete oddávat lenošení a užívat si koupání v Indickém oceánu. Na výběr máte tři pláže Siloso, Palawan neno Tanjong Beach. Nocleh.

Den 7 : Relax na plážích Sentosy nebo osobní volno dle časových dispozic před odletem (nákupy, muzea…) Transfer na letiště, odlet ze Singapuru.

Den 8 : Návrat do Prahy

Ostatní

Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Služby cestovního ruchu dle této smlouvy se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce, poskytují se jako skupinové služby, velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb a nejsou obecně vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí. Minimální počet osob pro uskutečnění zájezdu je X (při autobusové dopravě) a Y (při letecké dopravě).
Orientační kurz Singapurského dolaru: EUR 1 = $1.52, 1$ = 17,06 Kč (11.09.2019) Orientační vstupy:The Singapore Botanic Gardens $5, Singapore ZOO $28, River Safari Singapor $25,Gardens by the Bay – Flower Dome & Cloud Forest $28, Sands SkyPark $23, National Gallery $20,Cable Car Ride roundtrip $35.00,Universal Studios Singapore™ + Free 2 ways shuttle$76.00, Marine Life Park – S.E.A Aquarium $39.00, Orientační ceny v Singapuru SGD – Singapurský dolar: Základní menu v restauraci $12, Fast food restaurace (Big Mac Meal) $8 ,500 gr kuřete – prsa $5.18,1 liter 1 litr plnotučného mléka 3.31, 500 gr místního sýra $12,  0.5 místního piva $5.36, 1láhev stolního vína lepší kvality $34, 2 litry Coca-Coly $2.62
Platným cestovním dokladem pro vstup do Singapuru je cestovní (služební, diplomatický) pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců, kde alespoň 2 stránky v pase musí být volné. VÍZA, REŽIM VSTUPU Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů. Při příjezdu je vyžadováno vyplnění imigrační karty (tzv. Disembarkation/Embarkation Card). Její polovina je odebrána při vstupu, druhou pečlivě uschovejte a odevzdejte při odjezdu ze země. Formulář obsahuje kromě běžných údajů o cestujícím také délku a místo pobytu v Singapuru. Jiná přihlašovací povinnost neexistuje. Orgány pasové kontroly mohou vyžadovat potvrzenou zpáteční letenku (je součástí ceny zájezdu). Poslední podmínkou pro vstup je zajištění dostatečných finančních prostředků pro pobyt, jejichž výše však není přesně stanovena. Je vhodné mít platební kartu na jméno cestujícího. INFORMACE K LETU Letenka renomovanou leteckou společností (Air France, Lufthansa, Singapour Airlines ..) v ekonomické třídě je s přestupem (Frankfurt, Paříž, Amsterdam…). K přesun z letiště na hotel a zpět je využívána mhd (metro).

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat