Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Lázeńské penziony Bardejovské Kúpele

Slovensko, Bardejov, Bardejovské Kúpele

Strava Plná penze
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 7 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Bardejovské Kúpele
Lázně plné síly Bardějovské Kúpele (Hotel Ozon)
Počasí
19 °C - Bouřka
Cena za osobu od 3 080 Kč

Dostupných: 577 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Stravování

Plná penze: snídaně, obědy, večeře - bufetové stoly. Strava se podává v centrálních jídelnách LD Ozón nebo LD Astoria.

Trasa

Příjezd autem:
Autem příjezd po silnici č. 545 do Bardejova, odtud směr Svidnik po silnici č. 77, po 2 km odbočit vlevo do Bardejovských Kúpelí. Parkování na centrálním parkovišti. Klienti se po příjezdu hlásí v recepci hotelu Alžbeta.
Příjezd autobusem:
Autobusem z Prešova do Bardejova (trať č. 194) - 5 km, odtud autobusem MHD do Bardejovských Kúpelí (500 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem:
Vlakem z Prešova do Bardejova (trať č. 194) - 5 km, odtud autobusem MHD do Bardejovských Kúpelí (500 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

VÝLETY PO OKOLÍ Neodmyslitelným zážitkem je procházka lázeňským parkem a lesními cestami v lázeňském areálu a blízkém okolí. Na okraji lázní stojí Muzeum lidové architektury, ve kterém je soustředěno 28 lidových staveb z horního Šariša a ze severního Zemplínu. Jeho dominantou jsou dva dřevěné kostely přenesené ze Zboje v Bukovských vrších a z blízkého Mikulášova. Nedaleký Bardějov patří bezpochyby mezi nejkrásnější města na Slovensku. V roce 2001 bylo toto město zařazeno na seznam UNESCO. TURISTICKÉ TRASY: • Bardejov - Mihaľov - Hervartov - Čergov (1050m.nm), červená značka • Bardejovské Lázně - Zborovský hrad - Dlouhá Louka, žlutá značka • Bardejov - Lázně Bardejov - Magura - Zborov - Kurimka, červená značka • Hraniční přechod Nižná Polianka - hraniční přechod Becherov, červená značka • Mihaľov - Kružľovská Huta, modrá značka • Cigeľka - Nižný Tvarožec - Magura (900m.nm), modrá značka • Hertník - Čergov, zelená značka • Mnichovský Potok - sedlo Třešeň (520 mnm) - Bardejovské lázně, žlutá značka • Regetovské rašeliniště, chráněná oblast - naučná stezka 3,5 km. • Soutěž Bardejovská bílá stopa na běžkách - únor, Bardejovský Mihaľov, Lázně Bardejov • Bardejovská 50-tka - mezinárodní turistický pochod, září, Kurov-Magura-Bardejov • Jezdecké závody v parkurovém skákání - květen, areál SOU zemědělské, Bardejov • Parkur v Dlouhé Louce - červen, Dlouhá Louka Naučná stezka Černá louže v Bardejovských Lázních.
Nabídka volně prodejných procedur (ceny orientační a bez záruky!): bazén - volné plavání (30 min.) 1,5 € ; hydromasáž 5 €; perličková koupel 5 €; klasická masáž 5,2 €; masáž lávovými kameny 10 €; medová detoxikační masáž 13 €; subaquálna masáž 8,5 €; vířivky HK a DK 4 €; skotské střiky 4 €; sauna finska + zábal 5 €; minerální koupel 8 €; přísadová koupel (Levanduľa, Rozmarín, Eukalyptus) 9 €; whirlpool 5 €; Body cleaner 7,5 €; solná koupel 4,5 €; rašelinová koupel 12 €; parafínový zábal 5 €; rašelinový zábal 5 €; reflexní masáž 7,5 €; Jen se souhlasem lékaře: oxygenoterapie 5 €; plynové injekcie 3,3 €; - suchá uhličitá koupel 5 €; lymfodrenáž - přístrojová 5,5 €; individuální tělocvik 5 €; elektroliečba 5,2 €; baňkování od 5,2 €; solná jeskyně 3,-€; komplexní vstupní lékařské vyšetření 20 € Procedury jsou poskytovány výhradně v centrálních léčebných domech !
V lázeňském areálu letní koupaliště s ohřívanou vodou (27°C - 33 x 15 m x 1,30 m), dětský bazén (4 x 4 m 0,80 m). (provoz květen - září, dle počasí), ve WELLNESS SPA v hotelu Ozón je vodní svět (relaxační bazén, klidový bazén, dětský bazén).
Parkování: 3 €/den - centrální lázeňské parkoviště.
Pobyt se zvířetem: 7 Eur Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek, na koupaliště a do balneo provozu).
Pobyty LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 60+ a STANDARD začínají nástupem od 11:00 hod. a obědem v den příjezdu. Pobyt WELLNESS RELAX začíná nástupem od 16:00 hod. a večeří v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1,-€/den/osoba od 18 let.
Proč Bardejovské Kúpele: - oáza zdraví a odpočinku - léčebné prameny známé již od 16. století - v roce 1895 se zde léčila i císařovna Sissi, manželka Františka Josefa I. - historické město Bardějov - památka UNESCO - bohatý kulturní program.

Poloha

Bardejovské Kúpele jsou situovány v podhorské krajině, cca 6 km severně od centra Bardejova. Mikroklima, přírodní prostředí a minerální vody mají blahodárný vliv především na léčbu nemocí zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny, oběhového systému, nespecifických nemocí dýchacích cest a nemocí z povolání. Lázně s tradicí léčby se datují už od roku 1505. Léčili se zde např. rakousko-uherský císař Josef II. (1783), ruský car Alexandr I. (1821) a v roce 1895 se zde dokonce léčila manželka Františka Josefa I. císařovna Alžbeta, nazývaná Sissi, jejíž socha dodnes připomíná její přítomnost v lázních a je po ní pojmenovaný jeden lázeňský dům..

Popis

Programový pobyt č.1: WELLNESS RELAX (minimální délka pobytu 2 noci, max. 6 nocí - ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí min. 2 - max. 6), - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky, - vstup na taneční večery. Léčebné procedury poskytované v centrálních léčebných domech : Pobyt na 2 noci: 1x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x perličkahydromasáž + BONUS: 2x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA. Pobyt na 3 noci: 1x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x perličkahydromasáž, 1x solná jeskyně + BONUS: 3x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA. Pobyt na 4 noci: 2x klasická masáž, 2x minerální koupel, 1x perličkahydromasáž, 1x solná jeskyně, 1x parafín + BONUS: 4x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA. Pobyt na 5 nocí: 2x klasická masáž, 2x minerální koupel, 1x perlička, 2x solná jeskyně, 1x parafín, 1x hydromasáž + BONUS: 5x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA. Pobyt na 6 nocí: 2x klasická masáž, 3x minerální koupel, 1x perlička, 2x solná jeskyně, 1x parafín, 1x hydromasáž, 1x přísadová koupel + BONUS: 6x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA Pobyt začíná večeří v den nástupu a končí obědem v den odjezdu.
Programový pobyt č.2: LÉČEBNÝ POBYT SENIOR od 60 let nebo ZTP (minimální délka pobytu 7 dní 6 nocí, nástup libovolný) - min. 6x ubytování s plnou penzí - lékařské vyšetření, - 3 procedury denně, - 3x denně pitná kúra, - denně 2 hod vstup do WELLNESS SPA - bazénový svět, - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky - vstup na taneční večery Léčebné procedury jsou poskytovány v centrálních léčebných domech. Pobyt začíná obědem v den nástupu.
Programový pobyt č.3: LÉČEBNÝ POBYT STANDARD (minimální délka pobytu 7 dní 6 nocí, nástup libovolný) - min. 6x ubytování s plnou penzí - lékařské vyšetření, - 3 procedury denně, ¨ - 3x denně pitná kúra, - denně 2 hod vstup do WELLNESS SPA - bazénový svět, - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky, - vstup na taneční večery Léčebné procedury jsou poskytovány v centrálních léčebných domech. Pobyt začíná obědem v den nástupu.
Programový pobyt č.4: OZDRAVNÝ POBYT s polopenzí ( min. délka pobytu 4 dny 3 noci, nástup libovolný) - min. 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 3x denně pitná kúra - denně 2 hod. vstup do WELLNESS SPA - bazénová část Možnost dokoupení procedur na místě. Pobyt začíná nástupem od 16:00 hod a večeří v den nástupu , a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:0 hod.
V areálu lázní se nachází 4 hotely hotel Alexander ****, Ozón ***, Astória *** a Mír **, depandance hotelů (František, Diana), apartmánové domy Carola a Palmira, léčebné domy Alžběta a Helios a 10 menších dalších ubytovacích zařízení - penzionů. V areálu jsou dále k dispozici: kavárny, cukrárny, restaurace, Wi-Fi internet v hotelu Ozón a Astória, léčebné prameny, kolonáda, tenisový areál (4 letní antukové kurty a tenisová hala s umělou antukou), solná jeskyně, bowling (3 dráhy), squash, biliár, zapůjčení Nordic Walking holí a kol, petanque. Nabídka procedur: rehabilitace, masáže, léčebné inhalace, vodoléčba a sauny, elektroléčba, uhličité terapie, minerální a přísadové koupele, haloterapie - solná jeskyně, pitná kúra, lymfodrenáže, fototerapie. WELLNESS SPA v Hotelu Ozon VODNÍ SVĚT: relaxační bazén (21 m x 11 m, hloubka 1,2 m, teplota vody 32 oC), klidový bazén (4x11 m, hloubka 1,2 m, 36 oC) s atrakcemi: vodní dělo, hydromasážní trysky, dnová perlička, protiproud aj.), dětský bazén (6,5x2,5 m, s hloubkou 0,2 m, 34oC) a atrakcemi: vodní ježek a zvon, skluzavka SAUNOVÝ SVĚT: suchá, parní, inhalační a infrasauna, Kneippova koupel, vyhřívaná lavice, ledové vědro, přívalová sprcha, tropická a masážní sprcha, tepidárium. Dále je v komplexu: bar, masáže, fitness, solárium, beauty studio (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra).

Sport a zábava

V lázeňském areálu letní koupaliště s ohřívanou vodou (27°C - 33 x 15 m x 1,30 m), dětský bazén (4 x 4 m 0,80 m). (provoz květen - září, dle počasí), ve WELLNESS SPA v hotelu Ozón je vodní svět (relaxační bazén, klidový bazén, dětský bazén).
Možnost dokoupení procedur za příplatek na místě: Bazén - volné plavání 20 min. 1,- € Perličková koupel 15 min. 7,- € Minerální koupel 15 min. 10,- € Rašelinová koupel 15 min. 13,- € Klasická masáž 15 min. 9,50€ Reflexní masáž 15 min. 10,- € Medová detoxikační masáž 30 min. 14,- € Lymfodrenáž manuální 40 min. 15,- € Rašelinový zábal 20 min. 10,- € Sauny: finská, parní, infra 45 min. 5,50 € Ceny orientační, procedury jsou poskytovány ve všední den, časovaně, v době 7:00 - 16:00 hod.

Ubytování

1 lůžkové pokoje a 2 - lůžkové pokoje tipu ECONOMY ( nerekonstruované ) s možností přistýlky v lázeňských penzionech (Blanka, Srnka....), vana.+WC, SAT/TV, fén, rádio, telefon, za poplatek lednice. Pobyty a cena v LD OZÓN nebo v jiném lázeňském domě na dotaz.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat