Vyhledat zájezd

Hotel Bešeňová

Slovensko, Bešeňová

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Lázně a wellness

Poloha

Thermal park Bešeňová patří svojí rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Teplota vody v bazénech se pohybuje v rozmezí 24° až 39 °C. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže.

Popis

Několik restaurací, barů, venkovní i vnitřní bazény, tobogány a vodní atrakce, whirlpool, vitální svět (sauny a inhalace, studená pára, různé masáže), relax centrum (masáže, rašelinové zábaly, lymfodrenáž, solárium, fitness, slender stoly, kosmetika, manikúra, pedikúra.

Sport a zábava

Venkovní bazény s čirou ohřívanou vodou (v provozu v termínu 13.6. - 19.9.) nebo geotermální vodou (v provozu po celý rok), vnitřní bazény - plavecký bazén, dětský bazén, sedací bazén, vířivky, wellness centrum, relax centrum, trampolína, nafukovací atrakce.

Ubytování

2lůžkové pokoje se sprchou WC, LCD TV, trezorem, rádiem, telefonem, ledničkou s minibarem, přípojkou na internet, s možností přistýlky (vhodné pro děti do 12 let). dvoulůžková STUDIA - sprcha, WC, LCD TV, fén, trezor, telefon, rádio, lednička v minibarem, přípojka na internet.

Stravování

Snídaně formou bufetu, s možností dokoupení obědů a večeří.

Ostatní

!!! OD ZÁŘÍ 2016 BUDOU V AQUAPARKU GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ PROBÍHAT STAVEBNÍ PRÁCE A NĚKTERÉ ČÁSTI AQUAPARKU BUDOU UZAVŘENY. AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA: http://www.ginoparadise.sk/index.php/16-hlavna-stranka/43-prevadzkove-informacie !!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Bešeňová nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat