Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Relax plný slunce v lázních Dudince

Slovensko, Dudince

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní
Doprava Autobusová
Počasí
2 °C - Zataženo
2 °C - Zataženo

Lázně a wellness

Ostatní

Vše pod jednou střechou! 8 léčebných procedur, každý den vstup do vnitřního a venkovního relaxačního bazénu a 2x vstup do hotelového wellness Wellnea NOVINKA 2017: PLNÁ PENZE

Vydejte se s námi na jižní Slovensko, do historického kraje Hont, který se pyšní nedotčenou krajinou, kde zalesněné vrcholky střídají úrodné vinice, dobrosrdečnost a pohostinnost místních obyvatel Vás provází na každém kroku. Právě zde se nacházejí lázně Dudince, jedinečné složením své minerální vody, podobná vyvěrá již jen v Japonsku a známých francouzských lázních Vichy. Blahodárné prameny a nejteplejší klima na Slovensku tvoří ideální místo pro Vaši relaxaci. LÁZNĚ DUDINCE, TO JE VODA, KTERÁ LÉČÍ!


Poloha

Hotel Rubín se rozkládá v krásném a čistém prostředí dudinského lesoparku s travertinovými kupami, jezírky a vyvěrajícími prameny na okraji města Dudince.

Popis

Hotel nabízí kompletní lázeňský komfort pod jednou střechou. Má vlastní relaxační centrum VITÁLNÍ SVĚT WELLNEA s finskou saunou, parní lázní, tepidariem, vířivkou, termálním bazénem s vodními tryskami, protiproudy a relaxační zónou. Klienti mohou pohodlně v županu na procedury do balneoterapie, vitálního světa či lázeňské kavárny.

Ubytování

Hotel nabízí velmi pěkné 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV, telefonem, trezorem, fénem, lednicí a balkonem. Klientům je k dispozici župan za denní poplatek 1,70€.

Stravování

Pestrá lázeňská strava je podávána v restauraci Rubín formou plné penze, snídaně je formou bufetu, oběd a večeře je menu o 3 chodech (výběr z 5 možností a salátový bufet).

Program

1.den: Odjezd v ranních hodinách, cestou zastávka v Bratislavě, okružní jízda spojená s pěší procházkou po historickém centru, odpoledne příjezd do lázní Dudince, ubytování, večeře, uvítací přípitek, relaxace v termálním bazénu.
2.den: Po snídani lékařská konzultace, léčebné procedury, odpoledne prohlídka lázní s ochutnávkou léčivých pramenů, večeře, relaxace ve Vitálním světě Wellnea.
3.den: Po snídani léčebné procedury, odpoledne výlet do maďarského města Ostřihom (Esztergom) ležícím v překrásném meandru řeky Dunaje, které bývalo ve středověku sídlem uherských králů a arcibiskupů, večeře, relaxace v termálním bazénu.
4.den: Po snídani léčebné procedury, odpoledne výlet do Štiavnických vrchů, kde se nachází kouzelný lovecký zámek Antol, postavený v 18. století vlivnou rodinou Koháryovců, večeře, relaxace ve Vitálním světě Wellnea.
5.den: Po snídani léčebné procedury, po poledni relaxace v termálním bazénu, v podvečer návštěva vyhlášeného sklepa krále hontianských vín spojená s ochutnávkou 10 druhů místních přívlastkových vín a slovenských specialit, chybět nebude ani harmonika a zpěv….

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Dudince nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat