Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Léčebný dům Rubín

Slovensko, Dudince

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Lázeňský dům Rubín
Relax plný slunce v lázních Dudince
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 650 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Poloha

V lázeňském parku. Kúpele Dudince se nachází na jihu středního Slovenska v nadmořské výšce 140 m n. m. Podnebím patří mezi oblasti s typickým jižním klimatem, s největším počtem slunečních dní v roce ve Slovenské republice.

Popis

Recepce, směnárna, jídelna, restaurace, Wi-Fi (zdarma), výtahy, lobby bar, kadeřnictví, kavárna Espreso Krištáľ, kosmetika, manikúra, pedikúra, zubní ambulance, prodejna suvenýrů, ambulance lékaře, balneoterapie, Thai relax center (thajské masáže), Vitální svět Wellnea (vířivý bazén, relaxační DUO vana, whirlpool, sauny, masáže, tepidárium, solárium), fitness, venkovní plavecký bazén, zimní zahrada s jezírkem, knihovna, parkoviště, půjčovna kol.

Sport a zábava

Indikace a léčba: INDIKACE: nemoci cévní a srdce, pohybového aparátu, nervového systému, nemoci z povolání (manažeři). Léčba: minerální koupele + zábaly, léčebný tělocvik, vodoléčba + masáže, elektroléčba, Bioptron Pro, parafínové zábaly, parafango, oxymat, plynové injekce, masáže (klasické, thajské, japonské, medové detoxikační, lávovými kameny, havajské, anticelulitidní), laser, baňkování, akupunktura, Nordic Walking, cvičení Pilates, jóga, spec. zábaly (perlový, zlatý, čokoládový, hroznový, medovomléčný, aromatický s mořskými řasami), lymfodrenáže, kryoterapie.Sport a volný čas: stolní tenis, bowling, squash, biliár, aerobic, fitness, tenis, pétanque, badminton, hřiště pro plážový volejbal, bruslení in-line, dětský areál, Nordic Walking, pěší a cykloturistika, kulturní programy, organizování výletů, koupaliště Dudinka 400 m (nachází se v jihozápadní části městečka v lázeňském areálu, k dispozici jsou čtyři bazény (minerální relaxační, rekreačně-plavecký, dětský a bazén s vodními atrakcemi), jedná se o minerální uhličitano-chloridovou a sodno-vápenatou vodu o stálé teplotě 28–36°C podle typu bazénů).

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje a apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, vana některé APT), TV-SAT, rádio budík, telefon s přímou volbou, chladnička s minibarem, balkón (všechny pokoje s výjimkou malých APT), Wi-Fi nebo LAN internet (zdarma).

Stravování

Polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu + salátový bufet, v den nástupu jednotné menu). Možnost dietní stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat