Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Flóra

Slovensko, Dudince

Strava Bez stravy, Dle programu, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Lázně plné slunce Dudince (Hotel Rubín)
Lázně plné slunce Dudince (Rubín 3*)
Počasí
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 770 Kč

Dostupných: 1 532 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Popis

Recepce, jídelna, salónek, hotel. trezor, výtah, bar, venkovní posezení, pedikúra, kosmetika, Wi-Fi na recepci (zdarma), pro děti - postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, půjčovna tenisových potřeb, sauna, hotelový bazén (terasa, lehátka) a sedací bazén, fakultativní výlety, placený transfer do/z hotelu, parkoviště, akceptace platebních karet.

Sport a zábava

Indikace a léčba: Léčba: procedury jsou poskytovány na základě lékař. vyšetření ve dnech PO-PÁ; vodoléčba (whirlpool, cvičení v bazénu, koupele perličkové a přísadové), elektroléčba, masáže (klasické, sportovní, relaxační, chodidel), lymfodrenáž, plynové injekce, zábaly (parafínové, rašelinové), skupinová a individuální gymnastika.Pro všechny ubytované hosty je k dispozici hotelový bazén (28 ° C) s letní terasou a lehátky. Součástí bazénu je sedací bazének s 36 ° C teplou vodou. V bazénovém komplexu nabízíme také možnost saunování, klasické masáže i whirlpool. Pro sportovní vyžití je k dispozici udržovaný antukový tenisový kurt s půjčovnou tenisových raket a míčků, jakož i půjčování kol. Na posezení u kávy, resp. jiném oblíbeném nápoji slouží hotelový bar s letní terasou, kde se zpravidla 2 x týdně koná taneční zábava s živou hudbou. V hotelu je pro hosty k dispozici také kosmetika a pedikúra.

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon s přímou volbou, lednička, možnost přistýlky, balkón. Apartmány – popis a cena na vyžádání.

Poloha

V jižní části Slovenska. Hotel je obklopen zelení a nachází se na kraji lázeňské zóny města Dudince, nedaleko aquaparku Dudinka s termální vodou (700 m).

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze (dle výběru pobytu (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 2 až 3 menu)).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat