Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Hviezda

Slovensko, Dudince

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 830 Kč

Dostupných: 359 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Poloha

Rekonstruovaný komplex hotelu Hviezda *** Dudince je obklopený zelení a parkem a nabízí klientům možnost nerušeného oddychu v klidné části města. Nejvíce slunečních dní v roce zažíváme právě v tomto malé městečku, které vám svojí klidnou atmosférou dopřeje ten pravý relax. Dudince leží 16 km od hranic s Maďarskem a jsou známé svou jedinečnou minerální vodou. Uhličito-siřité složení vody je jedinečné na Slovensku i v zahraničí. Základní léčivou složkou při nemocech cév srdce je oxid uhličitý a u nemocí pohybového a nervového systému je to síra, ve formě sirovodíku.

Trasa

Příjezd autem:
Z Bratislavy (176 km) dálnicí směrem na Trnavu - Nitra - sjezd Čaradnice - směr Žemberovce - Dudince, v Dudincích značeno.
Příjezd autobusem:
Autobusem do Dudinců - zastávka "Dudince - žel stanice" 200 m od hotelu. Z BRNA do Dudinců jezdí přímé autobusy ČSAD Tišnov (cesta trvá cca 5 hod) - autobus směr Rimavská Sobota. Z PRAHY jezdí přímé spoje (např. společnost Tourbus) do Zvolena (cesta trvá cca 8 hod) - v případě zájmu CK Atis zajistí jízdenku (cena cca kolem 500,- Kč os.). Ze Zvolena jezdí přímé spoje přímo do Dudinců (cena cca 3,1 Eur). Návrh autobusového spojení najdete ZDE . Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Volný čas v Dudincích: - organizované výlety - aktuální nabídka výletů se vyvěšuje každé pondělí v recepci hotelu na daný týden. Více info ZDE - vycházkové trasy po lesoparku v Dudincích - více info ZDE - termální koupaliště Dudinka (květen - září) od mája do septembra funguje termálne kúpalisko Dudinka - sport centrum LD Rubín (bowling, squash, stolní tenis, tenis) - LD Diamant každý pátek kino - v léčebných zařízeních a hotelech taneční zábavy (19.00 -22.00 hod), dle aktuální nabídky Zajímavosti v blízkém okolí: - Brhlovce - muzeum - skalní obydlí, cca 18 km od Dudinců, - více info ZDE - Stará Hora - památková rezervace lidové architektury, cca 18 km od Dudinců, - po dohode možnost navštívit lisovnu za studena lisovaných olejů v Súdovcích, cca 8 km od Dudinců - více info ZDE - zámek ve Svätom Antonu, cca 35 km od Dudinců - Banská Štiavnica - zařazená na seznam UNESCO, cca 40 km od Dudinců - Krupina, cca 30 km od Dudinců (strážní věz vartovka z protitureckého období, zachované hradby z protitureckého odbodí, Muzeum A. Sládkoviče) - Levice, cca 30 km od Dudinců (zřícenina hradu přímo ve městě, Tekovské muzeum).
Zapůjčení županu: 5 Eur / osoba / pobyt Zapůjčení chladničky na pokoj: 5 Eur/ noc (omezené množství, doporučujeme rezervaci předem).
Hotelový bazén s vodnými atrakcemi - vodní trysky, clony, chrliče (teplota vody: cca 31 °C, rozměry: 22,5 x 11 m). V mimosezonním období o víkendech je pro veřejnost k dispozici v LH Rubín bazén s minerální léčivou vodou: vstupné 4 EUR / dospělý / 30 min (otevírací doba: sobota 14:00 - 17:30, neděle 10:00 - 17:30 hod. V týdnu je vstup do minerálního bazénu LH Rubín podmíněný lékařskou prohlídkou. Letní koupaliště DUDINKA (800 m) - rekreační bazén, bazén s atrakcemi (tobogán, skluzavka), dětský bazén a bazén s minerální léčivou vodou (38 °C). Koupaliště je otevřené v termínu 27.5. - září 2016 (dle počasí). Vstup do minerálního bazénu se platí před odchodem z koupaliště a není možné ho zakoupit samostatně bez vstupu do ostatních bazénů.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 5 Eur/den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1 Eur/den.
Proč hotel Hviezda Dudince: - hotel prošel celkovou rekonstrukcí vnitřních prostor - nové Wellness centrum - nově vybudované Balneo a Bowling bar - u hotelu je unikátní AURELIUS GOLF PARK - adventure golf (klasickým golf zmenšený do velikosti minigolfových drah) - široká škála služeb zaměřených na lázeňskou a relaxační péči - DUDINCE - místo s největším počtem slunečních dní na Slovensku - přímé spojení BRNO - DUDINCE (cesta trvá cca 5 hod). Přehled autobusového spojení najdete ZDE .

Popis

Programový pobyt č.1: HVĚZDNÝ TÝDEN (8 dní 7 nocí, nástup libovolný) • 7x ubytování • 7x snídaně formou bufetu • 1x uvítací přípitek • 7x večeře (polévkový, salátový a dezertový bufet, hl. jídlo výběrem ze 3 menu) • 6x lehký polední snack (polévka, salát nebo pasta=těstoviny) • neomezený vstup do bazénu • denně wellness centrum (sauny) v čase 14.00. - 21.00 hod neomezeně • 1x hod za pobyt Aurelius golf park - adventure golf pokoj • Wi-Fi • parkování • coffe voucher (1x espresso v lobby baru) • zapůjčení kola na 3 hod pobyt BONUS: SLEVA 50% na bowling, SLEVA 10% na zakoupení dalších rehabilitačních služeb.
Programový pobyt č.2: SLUNEČNÝ RELAX (5 dní 4 noci, nástup libovolný) • 4x ubytování • 4x snídaně formou bufetu • 1x uvítací přípitek • 4x večeře (polévkový, salátový a dezertový bufet, hl. jídlo výběrem ze 3 menu) • 3x lehký polední snack (polévka, salát nebo pasta=těstoviny) • neomezený vstup do bazénu • denně wellness centrum (sauny) v čase 14.00. - 21.00 hod neomezeně • 1x hod za pobyt Aurelius golf park - adventure golf pokoj • Wi-Fi připojení • parkování • coffe voucher (1x espresso v lobby baru) • zapůjčení kola na 3 hod pobyt BONUS: SLEVA 50% na bowling, SLEVA 10% na zakoupení dalších rehabilitačních služeb.
Recepce (non stop, prodej lázeňských oplatek a suvenýrů, zapůjčení županu, fénu či žehličky), restaurace, kavárna s venkovní letní terasou vás zavede do atmosféry 20. let min. století (v sezoně se zde konají taneční zábavy s živou hudbou a různé vystoupení domácích interpretů), bowling bar: nově vybudovaný se 2 drahami a příjemným posezením. Konferenční prostory: 3 konferenční místnosti různých rozměrů, konferenční technika a vybavení k dispozici. Kapacita prostor při uspořádání divadelním 150 a 40 a 30 osob. NOVINKA - možnost zapůjčení kol vč. dětských Moderní WELLNESS CENTRUM (propojené s hotelovým bazénem): finská, parní a infra sauna, vířivka, odpočívárna. Hotelový BAZÉN s unikátní hydro-masážní částí (rozměry 22 x 11,5 m, teplota 30-31 °C BALNEO CENTRUM: v nově vybudovaných prostorách vás očaruje svojí relaxační atmosférou. Poskytuje širokou škálu procedur (masáže, bahenní zábaly s dudinskou minerální vodou, kosmetické procedury aj.) Klinika krásy HARMONY SPA - individuální rezervace u lékařů Harmony SPA (nutná rezervace min. 2 týdny před plánovanou procedurou, více viz www.harmonyspa.sk) AURELIUS GOLF PARK - ADVENTURE GOLF = rodinná zábava, klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má adventure golf společné s minigolfem. Způsob hry je úplně odlišný. Klasické překážky z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé nerovnosti, vyvýšeniny, vodní pasti, písečné bunkry, tedy stejně jako na klasickém golfovém hřišti. Adventure golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči v průběhu hry můžou tedy musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými na patování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Co tedy adventure golf je? Ani minigolf, ani golf, ale něco mezi. Ale hlavně při něm zažijete plno zábavy a probudí ve vás skrytou soutěživost.

Sport a zábava

Hotelový bazén s vodnými atrakcemi - vodní trysky, clony, chrliče (teplota vody: cca 31 °C, rozměry: 22,5 x 11 m). V mimosezonním období o víkendech je pro veřejnost k dispozici v LH Rubín bazén s minerální léčivou vodou: vstupné 4 EUR / dospělý / 30 min (otevírací doba: sobota 14:00 - 17:30, neděle 10:00 - 17:30 hod. V týdnu je vstup do minerálního bazénu LH Rubín podmíněný lékařskou prohlídkou. Letní koupaliště DUDINKA (800 m) - rekreační bazén, bazén s atrakcemi (tobogán, skluzavka), dětský bazén a bazén s minerální léčivou vodou (38 °C). Koupaliště je otevřené v termínu 27.5. - září 2016 (dle počasí). Vstup do minerálního bazénu se platí před odchodem z koupaliště a není možné ho zakoupit samostatně bez vstupu do ostatních bazénů.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi, balkon.

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večere - polévkový, salátový a dezertový bufet, hl. jídlo výběrem ze 3 menu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat