Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aquatermal

Slovensko, Jižní Slovensko, Dolná Strehová

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
5 °C - Zataženo
5 °C - Zataženo
Cena za osobu od 2 180 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Lázně a wellness

Ostatní

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: VIsa, Mastercard, Diners Club, American Expres, Eurocard. Dětská postýlka zdarma.
Celkem 9 termálních bazénů (vnitřních a venkovních) v areálu hotelu. venkovní bazény: sedací bazén s termální vodou (minerální - vhodná na pohybové ústrojí a kosmetické problémy), dětský bazén s delfínem a chrličem vody, relaxační bazén s chrličem vody, velký 50 metrový multifunkční bazén, vířivý bazén s termální vodou, zábavný bazén s tobogány a různými atrakcemi, louka s lehátky a slunečníky, hřiště na plážový volejbal; Venkovní bazény otevřeny pouze od cca poloviny května do začátku září podle počasí. V měsících květnu, začátkem června a září venkovní koupaliště provoz koupaliště dle počasí. vnitřní bazény: odpočinkový bazén s termální vodou, vířivý bazén s termální vodou, dětský bazén s hříbkem a nosorožcem. Termální voda má příznivé účinky na pohybové ústrojí a kosmetické účinky - je zde možnost koupání i kojenců.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: Nepovolen!
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu (v neděli do 12.00 hod).
Rekreační poplatek: 0,5 Eur / den.
Proč hotel Aquatermal Dolná Strehová: - venkovní termální bazény s tobogánem hned vedle hotelu - vnitřní bazén s termální vodou a saunový svět.

Sport a zábava

Celkem 9 termálních bazénů (vnitřních a venkovních) v areálu hotelu. venkovní bazény: sedací bazén s termální vodou (minerální - vhodná na pohybové ústrojí a kosmetické problémy), dětský bazén s delfínem a chrličem vody, relaxační bazén s chrličem vody, velký 50 metrový multifunkční bazén, vířivý bazén s termální vodou, zábavný bazén s tobogány a různými atrakcemi, louka s lehátky a slunečníky, hřiště na plážový volejbal; Venkovní bazény otevřeny pouze od cca poloviny května do začátku září podle počasí. V měsících květnu, začátkem června a září venkovní koupaliště provoz koupaliště dle počasí. vnitřní bazény: odpočinkový bazén s termální vodou, vířivý bazén s termální vodou, dětský bazén s hříbkem a nosorožcem. Termální voda má příznivé účinky na pohybové ústrojí a kosmetické účinky - je zde možnost koupání i kojenců.
ZDARMA: neomezený Aquatermal vstup - vnitřní a venkovní letní bazény s termální vodou (9 bazénů, řešeno čipových systémem) vč. venkovních tobogánů (neomezený vstup), stolní tenis, dětský koutek, parkování.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje něktteré s možností přistýlky (rozkládací pevné lehátko), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minichladnička, Wi-Fi internet, balkon. b) 2 - lůžkové pokoj s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minichladnička, Wi-Fi internet, balkon (tento typ pokoje pouze na poptávku). V tomto pokoji není povolen infant (maximální obsazení pokoje jsou 4 osoby). Všechny pokoje mají balkon. Župan není na pokojích k dispozici (je možné ho zapůjčit na recepci za cca 2 Eur / pobyt). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Celková kapacita: 41 pokojů.

Poloha

Hotel leží na jihu středního Slovenska v areálu oblíbeného termálního koupaliště Dolná Strehová (na okraji obce) mezi Lučencem (15 km) a Veľkým Krtíšem (25 km), cca 75 km jihovýchodně od Banské Bystrice. Zdejší termální voda má blahodárně působí na pohybové ústrojí a má příznivé kosmetické účinky.

Popis

Programový pobyt č.1: LÉTO V AQUATERMAL (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný) v termínech 30.6.-4.9.17 - 6x ubytování s polopenzí, - neomezený Aquatermal vstup (vnitřní a venkovní bazény s termální vodou, celkem 9 bazénů, venkovní tobogány), - neomezeně wellness&spa - stolní tenis - dětský koutek - dětská postýlka Dětské slevy: v kat. a) - nutná rezervace pouze přes prodejní dispečink jedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami). druhé dítě do 4,99 let bez nároku na lůžku s polopenzí ZDARMA v kat. b) jedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami).
Programový pobyt č.2: RODINA V AQUATERMAL (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) v termínech 30.6.-4.9.17 - 3x ubytování s polopenzí - neomezený Aquatermal vstup (vnitřní a venkovní bazény s termální vodou, celkem 9 bazénů, venkovní tobogány) - neomezeně wellness&spa - stolní tenis - dětský koutek - dětská postýlka Dětské slevy: v kat. a) - nutná rezervace pouze přes prodejní dispečink jedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami). druhé dítě do 4,99 let bez nároku na lůžku s polopenzí ZDARMA v kat. b) jedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami).
Programový pobyt č.3: RODINA V AQUATERMAL (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) v termínech 30.6.-4.9.17 - 4x ubytování s polopenzí - neomezený Aquatermal vstup (vnitřní a venkovní bazény s termální vodou, celkem 9 bazénů, venkovní tobogány) - neomezeně wellness&spa - stolní tenis - dětský koutek - dětská postýlka. Dětské slevy: v kat. a) - nutná rezervace pouze přes prodejní dispečink jedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami). druhé dítě do 4,99 let bez nároku na lůžku s polopenzí ZDARMA v kat. b) jedno dítě do 11,99 let se službami na přistýlce ZDARMA (na pokoji se 2 dospělými plně platícími osobami).
Programový pobyt č.4: ZAMILOVANÍ V AQUATERMAL (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) v termínech 6.1.-30.6. a 4.9.-22.12.17 - 2x ubytování s polopenzí - neomezený vstup do vnitřního bazénu a venkovních letních bazénů (venkovní bazény dle provozní doby a počasí) - neomezeně wellness&spa - láhev sektu na pokoji - 2x župan na pokoji - romanticky laděný pokoj.
Programový pobyt č.5: RELAX V AQUATERMAL (4 dny / 3 noci, nástup NE - ÚT) v termínech 6.1.-30.6. a 4.9.-22.12.17- 3x ubytování s polopenzí - neomezený vstup do vnitřního bazénu a venkovních letních bazénů (venkovní bazény dle provozní doby a počasí) - neomezeně wellness&spa - stolní tenis - dětský koutek - dětská postýlka.
Restaurace, lobby bar, Wi-Fi internet v celém hotelu, konferenční místnosti, dětský koutek (stolní tenis, play station), dětské postýlky, dětské hřiště s průlezkami a houpačkami, v červenci a srpnu dětská animace. V obci dvě multifunkční hřiště (fotbal, basketbal, volejbal, tenis) a fitness centrum. WELLNESS CENTRUM: venkovní bazény: sedací bazén s termální vodou (minerální - vhodná na pohybové ústrojí a kosmetické problémy), dětský bazén s delfínem a chrličem vody, relaxační bazén s chrličem vody, velký 50 metrový mutifunkční bazén, vířivý bazén s termální vodou, zábavný bazén s tobogány a různými atrakcemi, louka s lehátky a slunečníky, hřiště na plážový volejbal; vnitřní bazény: odpočinkový bazén s termální vodou, vířivý bazén s termální vodou, dětský bazén s hříbkem a nosorožcem. Voda je vhodná i pro kojence. SAUNOVÝ SVĚT: parní bylinková, parní solná, infra a sucha sauna, dále ochlazovací bazén, tepidárium, ledopád, sprchový svět: vedro, studená sprcha, zážitková sprcha, sprcha, odpočinková zóna s pohodlnými lehátky a výhledem na venkovní bazény, masáže, hydromasážní vana.

Stravování

Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK a obědů na místě. Rodinné a ostatní balíčky: polopenze: snídaně - bufetové stoly, večer - výběr z menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Trasa

Příjezd autem: Autem: po dálnici R1 až do Zvolena, pototm po silnici E571 do Vigľašu, za Vigľašem odbočit na cstu 591 a přes Slatinské Lazy, Horní Tisovník až do Dolní Strehové. Hotel leží vedle letního koupaliště hned za obcí Vieska, ještě před obcí Dolná Strehová.
Příjezd autobusem: Autobusem z Lučence nebo Veľkého Krtíše do Dolní Strehové – zastávka „Kúpalisko“ – 50 m. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat