Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kormorán

Slovensko, Jižní Slovensko, Šamorín - Čilistov

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Zataženo
3 °C - Zataženo

Poloha

Hotel Kormorán**** leží na tichém místě na břehu Dunaje, kousek od nádrže Gabčíkovo 20 km od Bratislavy. K přednostem hotelu patří výhodná geografická poloha hotelu, široká paleta sportovišť tenisová akademie Kormorán, celoroční wellness a fitness centrum, poskytující možnost relaxace. Součástí hotelu je i přístav s botelem. Hotel leží na mezinárodní cyklistické trase Bratislava - Budapešť - Vídeň (do Bratislavy je to 20 km, do Vídně 75 km, k maďarským hranicím 35 km).

Popis

Programový pobyt č.1: LETNÍ BALÍČEK U DUNAJE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný, v termínech 1.4.-1.10.17)- 3x ubytování s polopenzí, - hudební produkce o víkendech, - neomezený vstup do wellness (bazén a jacuzzi) - neomezený vstup fitness centra, - využití hotelové pláže, - využití sportovišť (tenisové hřiště, beachvoleybal, petanque, kola), - každou sobotu možnost zúčastnit se hodinové vyhlídkové plavby lodí po Dunaji, - 1x celodenní vstup do Aqua Areny v X-BIONIC® SPHERE - rekreační poplatek, - Wi-Fi připojení, - parkování,.
Programový pobyt č.2: LETNÍ BALÍČEK U DUNAJE (5 dní / 4 noci, nástup libovolný, v termínech 1.4.-1.10.17)- 4x ubytování s polopenzí, - hudební produkce o víkendech, - neomezený vstup do wellness (bazén a jacuzzi) - neomezený vstup fitness centra, - využití hotelové pláže, - využití sportovišť (tenisové hřiště, beachvoleybal, petanque, kola), - každou sobotu možnost zúčastnit se hodinové vyhlídkové plavby lodí po Dunaji, - 1x celodenní vstup do Aqua Areny v X-BIONIC® SPHERE - rekreační poplatek, - Wi-Fi připojení, - parkování,.
Programový pobyt č.3: ZIMNÍ BALÍČEK U DUNAJE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný, v termínech 2.1.-1.4. a 1.10.-22.12.17)- 2x ubytování s polopenzí, - hudební produkce o víkendech, - neomezený vstup do wellness (bazén a jacuzzi) - neomezený vstup fitness centra, - 2x 30 min. masáž dle aktuální nabídky, - 2x 2 hod vstup do suché a parní sauny, - rekreační poplatek, - Wi-Fi připojení, - parkování,.
Neobsazené lůžko se netoleruje.
Recepce, restaurace, kavárna, terasa, kongresové prostory, noční bar Laguna, Černá perla klub rotunda na pláži Micri Ammos, botel, sportovní klub. Wellness: hotelový relaxační bazén, venkovní jacuzzi (pro 6 os.), suchá a finská sauna, solárium, masáže, různé procedury a ošetření pleti a těla, fitness. Vnitřní aktivity: stolní tenis a fotbal, biliár, společenské hry, dětská herna. Venkovní aktivity: park s rozlohou 18 ha, jezerem a rotundou, venkovní sportoviště: tenisové kurty, dětské hřiště, hřiště (fotbal, nohejbal, badminton, beach volejbal), petanque, cross fit-dráha, zapůjčení loďky, kola, in-line bruslí, paintball, jízda na koni, střelba z kuše, zorbing, aquazorbing, bubble fotbal, vodní sporty - wakeboard, vodní skútry, kajaky, kanoe, loďky, šlapadla, dračí lode. Unikátní multifunkční komplex X-BIONIC® SPHERE (od 500 m) s celkovou rozlohou více než 1 000 000 m2 poskytuje profesionální podmínky pro výkon 27 olympijských sportů. Najdete zde: Hippo Arenu, Aqua Arenu (bazén 50 m venkovní olympijský, 25 m vnitřní bazén, rodinný i dětský bazén, wellness a atrakce), atletika, cyklistika, moto aj.

Sport a zábava

Hotelový relaxační bazén, přírodní jezero u hotelu - vlastní pláž MICRI AMMOS s možností koupání a nemotorových vodních sportů. Aqua Arena X-BIONIC® SPHERE (od 500 m) - bazén 50 m venkovní olympijský, 25 m vnitřní bazén, rodinný i dětský bazén, wellness a atrakce.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s přistýlkou (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi připojení, minibar, trezor, fén. Neobsazené lůžko se netoleruje. Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly (v případě nízké obsazenosti výběr ze snídaňových menu), večeře menu o 3 chodech výběrem ze 3 hl. jídel. Možnost dokoupení obědů na místě.

Trasa

Příjezd autem: Autem z Bratislavy po silnici č. 63 směrem Dunajská Streda, v Šamoríně odbočit vpravo směr Čilistov, po přejetí ramene řeky odbočit vlevo směr hotel Kormorán. Parkování u hotelu. GPS: 48.010287, 17.308120.
Příjezd autobusem: Autobusem z Bratislavy (cca 40-45 min) do Šamorína, zastávka "Šamorín - Čilistov" leží cca 100 m od hotelu.
Příjezd vlakem: Vlakem do Bratislavy, odtud autobusem do Šamorína, zastávka "Šamorín - Čilistov" leží cca 100 m od hotelu.

Ostatní

V okolí: Golfový areál Welten Golf Club (6 km) - 18ti jamkové hřiště Slovakia Ring (19 km) - profesionální a univerzální motoristický areál Divoká voda - areál vodních sportů Čunovo Galerie Danubiana - Meulensteen Art Museum – nejmladší muzeum moderního umění v Evropě vodní dílo Gabčíkovo - možnost vyhlídkové plavby vyhlídkovou lod.
Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti).
Hotelový relaxační bazén, přírodní jezero u hotelu - vlastní pláž MICRI AMMOS s možností koupání a nemotorových vodních sportů. Aqua Arena X-BIONIC® SPHERE (od 500 m) - bazén 50 m venkovní olympijský, 25 m vnitřní bazén, rodinný i dětský bazén, wellness a atrakce.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 10 Eur / noc.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 do 20:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: V ceně.
Proč hotel Kormorán Šamorín: - na břehu Dunaje - jezero s možností rybolovu a nemotorových vodních sportů - kolem hotelu vede mezinárodní cyklistická trasa Bratislava - Budapešť - Vídeň - velké množství sportovních aktivit.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Jižní Slovensko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat