Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Thermalkesov

Slovensko, Jižní Slovensko, Poľný Kesov

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Možnost deště
22 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 130 Kč

Dostupných: 299 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

V okolí: - Rastislavice - Národopisné muzeum - Nitra - Nitriansky hrad, Diecézní muzeu, Ponitrianské muzeum, Slovenské zemědělské muzeum, Misijnímueum - Šala-Dům lidového bydlení - Kolárovo-Lodní mlýn - Jelenec - Muzeum rodu Forgáč, zřícenina hradu Gýmeš - Tesařské Mlyňany - Arboretum Mlyňany SAV - Topolčianky - Zámek Topoľčianky, Národní hřebčín, Zubria obora - Mojmírovce - Zámek.
Dětská postýlka 2 € / noc.
BAZÉNOVÁ HALA se 3 bazény a nápojovým barem: - 2 zážitkové bazény s chrličem vody, divoká řeka, lavice s masážními tryskami (hloubka 140 m, max. 36 °C), vířivý bazén (hloubka 100 cm, max. 37 °C) - dětský bazén s vodním stříkajícím hříbkem a skluzavkou (hloubka 50 cm, max. 35 °C) - výplavový bazén s termální minerální vodou (hloubka 130 cm, max. 34 °C) HYPERTERMÁLNÍ BAZÉN - vnitřní bazén s termální minerální vodou do 39 °C (nad bazénem terasa s obsluhou).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 5 Eur/den.
Pobyt začíná nástup od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří od 18.00 do 21.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1 Eur/den.
Proč ThermalPark Nitrava Poľný Kesov: - blahodárně působící termální voda - termální voda pomáhá při nemocech pohybového ústrojí, revma a blahodárně působí na nervový systém. - nová bazénová hala a wellness=saunový svět - v létě animace (ve vybraných termínech).

Sport a zábava

BAZÉNOVÁ HALA se 3 bazény a nápojovým barem: - 2 zážitkové bazény s chrličem vody, divoká řeka, lavice s masážními tryskami (hloubka 140 m, max. 36 °C), vířivý bazén (hloubka 100 cm, max. 37 °C) - dětský bazén s vodním stříkajícím hříbkem a skluzavkou (hloubka 50 cm, max. 35 °C) - výplavový bazén s termální minerální vodou (hloubka 130 cm, max. 34 °C) HYPERTERMÁLNÍ BAZÉN - vnitřní bazén s termální minerální vodou do 39 °C (nad bazénem terasa s obsluhou).
ZDARMA: vstup do všech termálních bazénu vč. bazénové haly, Wi-Fi internet na pokoji, parkování.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (vhodná pro 1 dospělého nebo max. 2 děti do 13,99 let), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, župan.
Celková kapacita: 25 pokojů.

Poloha

Hotel ThermalKesov je součástí Thermalparku Nitrava a se nachází v příjemném prostředí v obci Poľný Kesov, nedaleko Nitry. Je snadno přístupný do 15 minut jízdy autem od výjezdu z rychlostní silnice R1 směr Nitra - jih. Termální voda, která je v některých bazénech, blahodárně působí při nemocech pohybového ústrojí, na revma, na nervový systém, poúrazové svaly, regeneraci mozku a nervových zakončení.

Stravování

Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly (v případě nízké obsazenosti výběr z menu). Možnost dokoupení večeří (výběr ze 2 menu) za příplatek v CK a obědů na místě. Programové balíčky: polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 2 menu.

Trasa

Příjezd autem: Z Bratislavy po dálnici D1, na mimoúrovňové křižovatce Trnava sjezd na R1/​E58/​E571, směr Nitra, pokračovat po R1, dále výjezd Šintava na silnici 573/​silnici 62 směrem na Šaľa/​Šoporňa, dále po silnici č. 75 do Poľného Kesova.
Příjezd autobusem: Autobusem z Nitry do Poľného Kesova - zastávka ,,kúpalisko" - u areálu. Z Prahy (přes Brno, Břeclav, Bratislavu) jezdí přímé autobusy do Nitry. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Popis

Programový pobyt č.1: ZVÝHODNĚNÝ POBYT (5 dní / 4 noci, nástup libovolný )- 4x ubytování s polopenzí, - neomezený vstup do všech termálních bazénů vč. bazénové haly, - Wi-Fi internet na pokoji, - parkování Při ubytování z pátku na sobotu a ze soboty na neděli se platí příplatek 160,- Kč /os./noc.
Programový pobyt č.2: WELLNESS BALÍČEK NA 2 NOCI (3 dny / 2 noci)- 2x ubytování s polopenzí, - neomezený vstup do všech termálních bazénů vč. bazénové haly, - 1x masáž (30 min) - pro dospělé, - 2x 2hodinový vstup do wellness - saunového světa (3 sauny: finská, parní, infra, 1x vířivka) - pro dospělé, - Wi-Fi internet na pokoji, - parkování Při ubytování z pátku na sobotu a ze soboty na neděli se platí příplatek 160,- Kč /os./noc.
Upozornění: v areálu může probíhat výstavba tobogánové haly a areálu venkovních bazénů. Termín dokončení prací není v současné době znám.
Recepce, restaurace s terasou nad bazénem, lobby bar, letní terasa, salonek, společenská místnost, dětský koutek. V létě dětská animace, pískoviště. Hotel prošel v roce 2014 rekonstrukcí. WELLNESS - SAUNOVÝ SVĚT: 3 sauny (finská, parní a infra), jacuzzi (vířivá vana) a tepidárium s lehátky, ochlazovací bazén. Na objednávku masáže. BAZÉNOVÁ HALA se 3 bazény a nápojovým barem: - 2 zážitkové bazény s chrličem vody, divoká řeka, lavice s masážními tryskami (hloubka 140 m, max. 36 °C), vířivý bazén (hloubka 100 cm, max. 37 °C) - dětský bazén s vodním stříkajícím hříbkem a skluzavkou (hloubka 50 cm, max. 35 °C) - výplavový bazén s termální minerální vodou (hloubka 130 cm, max. 34 °C) HYPERTERMÁLNÍ BAZÉN - vnitřní bazén s termální minerální vodou do 39 °C (nad bazénem terasa s obsluhou) CELOROČNÍ TOBOGÁNOVÁ ARÉNA - VE VÝSTAVBĚ (k dispozici by měla být na začátku roku 2018 - bez záruky - o otevření vás budeme informovat): - 7 tobogánů pro malé i velké vč. překvapení - tobogán s výstižným názvem Kesovská raketa (jediný svého druhu na Slovensku).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat