Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Letní toulky Slovenskem

Slovensko, Kombinace destinací

Strava Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Bratislava s plavbou lodí po vodním díle Gabčíkovo
Bratislava s plavbou po Dunaji
Bratislava – Vídeň - Budapešť - Plavba lodí po Dunaji do Vídně
Bratislava – Vídeň - Budapešť, plavba lodí po Dunaji do Vídně
...
Cena za osobu od 580 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Popis

Strečno - plavba po Váhu - Bešeňová - Demänovská dolina - Chopok - Sklanaté a Štrbské pleso.

Program

Den 1: V ranních hodinách odjezd z Brna směr Žilina, příjezd ke hradu Strečno z přelomu 13. a 14. století. Prohlídka monumentální rekonstruované zříceniny, na které se mimo jiné točily exteriéry amerického filmu Dračí srdce. Poté sedmikilometrová plavba na tradičních vorech po Váhu, při které se naskytnou neopakovatelné pohledy na úžinu spolu s hradem Strečno i na protější Starhrad, mosty i tunely a nádhernou přírodu Malé Fatry. Odpoledne možnost relaxace v termálních lázních Bešeňová, kde se nacházejí minerální prameny o teplotě až 60 °C se zvýšeným obsahem vápníku, hořčíku, sodíku, draslíku a železa. Nocleh.
Den 2: Po snídani odjezd do národního parku Vysoké Tatry, výjezd lanovkou z Tatranské Lomnice na Skalnaté pleso (1725 m). Ze Skalnatého plesa středně těžká túra po magistrále přes Zámkovského chatu (občerstvení) kolem Obrovského vodopádu a Vodopádů studeného potoka na Hrebienok a odtud pozemní lanovkou do Starého Smokovce. Méně zdatní turisté mohou strávit den v lokalitě Skalnaté Pleso (např. výjezd lanovkou na Lomnické sedlo) nebo prohlídkou podtatranských osad Tatranská Lomnica a Starý Smokovec. Pozdě odpoledne návštěva nejvýše položené tatranské osady Štrbské Pleso (1346 m) – procházka kolem stejnojmenného jezera a prohlídka areálu. Cesta zpět do hotelu.
Den 3: Po snídani výjezd lanovkou z Jasné na vrchol Chopku (2 024 m n. m.), úchvatný výhled na celé Tatry a Liptov i Horehroní, možnost občerstvení ve vyhlídkové restauraci Rotunda. Odpoledne prohlídka jeskyně Svobody v Demänovské dolině. Odjezd zpět do Česka, příjezd do Brna přibližně ve 22 hodin.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat