Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Nejkrásnější místa Slovenska

Slovensko, Kombinace destinací

Nejkrásnější místa Slovenska (hlavní fotografie)

28% sleva až

Strava Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 9 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
3 hodinový vstup do vodního a saunového světa v Aphrodite Spa
Bratislava s plavbou lodí po vodním díle Gabčíkovo
Bratislava s plavbou po Dunaji
Bratislava – Vídeň - Budapešť
...
Cena za osobu od 580 Kč

Dostupných: 54 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Popis

Plzeň, Rokycany, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava (dálnice), Brno, Uherské Hradiště.

Program



1. den:
Odjezd autokarem z potvrzených odjezdových míst v odpoledních hodinách příjezd do Vysokých Tater, ubytování v Tatranských Matliaroch ve 2* hotelu, večeře a nocleh.

2. den:
Snídaně, celodenní výlet autokarem k návštěvě nejkrásnějších míst Belianských Tater a Pienin. Nejdříve nás čeká individuální návštěva slavné Belianské jeskyně, největší svého druhu v oblasti Tater.Odtud pokračujeme k návštěvě obce Ždiar plné tradičních nádherných dřevěných staveb, která je proslulá touto rázovitou architekturou. Pokračujeme do oblasti soutěsky Dunajca poblíž Červeného kláštera. Evropská rarita - Plavba na pltích kaňonem Dunajce s překrásnými scenériemi nedotčené přírody národního parku (individuální účast, Čedok neodpovídá za realizaci v případě, že provozovatel s ohledem na aktuální situaci plavbu odřekne). Plavbu lze alternovat pěší procházkou po naučné stezce kaňonem podél řeky o délce 10 km. Návrat přes Starú Lubovňu se zastávkou k individuální prohlídce monumentálního Ĺubovnianského hradu či návštěvě nedalekého skanzenu lidové architektury, plného zajímavých dřevěných staveb charakteristických pro tuto oblast. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

3. den:
Snídaně, odjezd autokarem do Tatranské Lomnice. Výjezd kabinkovou lanovkou na Skalnaté pleso ve výšce1750 metrůn.m. přímo pod Lomnickým štítem . V časovém plánu je počítání s možností individuální návštěvy Lomnického štítu - druhého nejvyššího vrcholu Tater (2634 m.n.m.). V případě zájmu o výjezd lanovkou na tuto dominantu doporučujeme zajistit si s dostatečným předstihem individuální rezervaci přes internet. S ohledem na velký zájem veřejnosti nemůže CK Čedok tuto rezervaci pro individuální účast zajistit. Během pobytu na Skalnatém plese, který lze využít nejen k návštěvě stejnojmenného jezírka či k výjezdu sedačkovou lanovkou na Lomnické sedlo, odkud se nabízí nenáročná procházka po úzkém hřebeni na Lomnickú vežu (2214 mn.m.;cca 500 metrů). Z obou míst se nabízejí nádherné panoramatické výhledy. Zájemci o nejméně náročnou variantu výletu se vrátí lanovkou do Tatranské Lomnice, možnost individuální procházky nebo posezení v kavárně nebo návštěva aqua centra v hotelu Sorea Titris nebo Sorea Urán (se slevou 30%), od stanice lanovky je vyzvedne na zpáteční cestě do hotelu autobus. Další možnost je dojít příjemnou procházkou do místa ubytování Tatranských Matliaroch. Středně zdatní, pokračují v doprovodu průvodce Tatranskou magistrálou po úbočí hlavního hřebene Tater. Účast na této pěší túře je individuální a vyžaduje dobrou obuv a odpovídající oblečení. Tento výlet není vhodný pro osoby s horší pohyblivostí.. Dojdeme k Zamkovského chatě v ústí Malé Studené doliny a odtud pokračujeme kolem Obrovského vodopádu a ústí Velké Studené doliny do střediska Hrebienok. Z Hrebienku je možnost použít pozemní lanovku do střediska Starý Smokovec (1000 m.n.n.) či zvolit pěší 6 km dlouhý sestup s výškovým rozdílem 400 metrů. Návrat autobusem do hotelu, večeře, nocleh.

4. den:
Snídaně, odjezd autokarem do vysokohorských lázní Štrbské Pleso (1450 m.n.m.). Zájemci o nejméně náročnou variantu výletu mohou podniknout procházku kolem Štrbského jezera, prohlédnout si středisko se skokanskými můstky, zajít do koliby na halušky nebo pravou „kapustnicu“. Zdatnější mohou podniknout procházku Tatranskou magistrálou k Chatě pri Popradskom plese (1500 m.n.m.;4 km), poblíž níž se nachází symbolický hřbitov obětí hor. Nabízí se též výlet Mlynickou dolinou k vodopádu Skok a k Plesu nad Skokom (1800 m;4 km). Je též možné vyjet při dobrém počasí sedačkovou lanovkou na Predné Solisko a vychutnat si neopakovatelnou panoramu. Pozdě odpoledne následuje společný návrat celé skupiny autokarem do hotelu, večeře, nocleh.

5. den:
Snídaně, uvolnění pokojů a odjezd autokarem do hlavního střediska Nízkých Tater v oblasti Jasné, v Demänovské dolině. V případě příznivého počasí výlet lanovkou na Chopok, odkud je možno sjet na druhou stranu hlavního hřebene až k hotelu Srdiečko a vrátit se zpět systémem lanovek stejnou cestou. V případě nepříznivého počasí se nabízí individuální návštěva Demänovskej jaskyně slobody. V odpoledních hodinách odjezd do Liptovského Jánu. Po ubytování možnost návštěvy termálního koupaliště Termal Ráj nebo krytého bazénu oboje v sousedním hotelu Sorea Máj. Je možné navštívit také Mini Slovensko - park staveb miniatur ze Slovenska. Večeře a nocleh.

6. den:
Snídaně, odjezd do ČR. Po trase zastavíme u unikátního dřevěného kostela ve Sv. Kříži, raritní ukázky lidové dovednosti. Cestou dále navštívíme zámek Bojnice ve stejnojmenném lázeňském městě. Změna programu v závislosti na aktuální situaci vyhrazena.

Ostatní

- nejatraktivnější místa Slovenska - možnost volby náročnosti programu Změna programu v závislosti na aktuálních podmínkách vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat