Vyhledat zájezd

Bratislava, Budapešť- metropole na Dunaji a termály Velký Meder

Slovensko, Kombinace destinací

Strava Dle programu, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Advent v Bratislavě, husí hody v Grobu a Budapešť s koupáním
UNESCO PAMÁTKY ZÁPADNÍ UKRAJINY A VÝCHODNÍHO SLOVENSKA
Advent v Bratislavě, zámek Hof a Vídeň
Bratislava - Vídeň - Budapešť: plavba lodí po Dunaji do Vídně
...
Cena za osobu od 3 200 Kč

Dostupných: 13 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness Plavby Sportovní události

Program

1. den zájezdu
Odjezd ráno z republiky do BRATISLAVY. Prohlídka nejvýznamnějších památek města v historickém jádru – pěší zóna s Michalskou bránou, jediná z původních středověkých opevnění, Hlavní náměstí se Starou radnicí, Maximiliánova fontána z r. 1572, katedrála sv. Martina - korunovační kostel uherských králů, Františkánský kostel ze 13. stol., místo rytířských ceremonií, symbol města Bratislavský hrad, uličky Starého města, individuální volno, ubytování v Bratislavě.

2. den zájezdu
Celodenní výlet do BUDAPEŠTI. Prohlídka historických části: BUDA - hradní čtvrť (Rybářská bašta, Matyášův chrám, kde je uložena původní uherská koruna a PEŠŤ - impozantní budova Parlamentu, pěší zóna Váci útca a proslulá tržnice, kde nakoupíme klasický uherák, čabajku, sušené papričky i maďarské víno. Variantně lze individuálně navštívit např: termální lázně Széchényi nebo lux. secesní lázně hotelu Gellért. Večer návrat na ubytování do Bratislavy.

3. den zájezdu
Po snídani odjedeme relaxovat do termálního koupaliště VELKÝ MEDER. Moderní areál se řadí po celkové rekonstrukci k jednomu z nejhezčích na Slovensku a zdejší vody přispívají k celkové regeneraci organismu (celodenní vstupné do termálů cca 10 €, seniorské a dětské slevy). V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat