Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Srdiečko

Slovensko, Nízké Tatry, Chopok - Jasná

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
16 °C - Možnost deště
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Popis

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi(ve společných prostorách hotelu), restaurace, ski lounge, wellness centrum (venkovní vířivka, parní sauna, infra sauna, finská sauna, relaxační místnost, ochlazovací sprchy, masáže - wellness otevřeno od 16:30 do 20 hod.), kulečník, stolní fotbal, dětský koutek, úschovna lyží, půjčovna lyžařské a snowboardové výbavy (v blízkosti hotelu), parkoviště (zdarma).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Standard se sociálním zažízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT a telefonem. Možnost jedné přistýlky. Rodinné pokoje a apartmány na vyžádání

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře servírované.

Ostatní

Unikátní hotel se svou jedinečnou polohou je tím správným místem ke strávení zimní aktivní i odpočinkové dovolené. Název hotel získal podle loveckého srubu, který dříve stál asi 200 metrů od nynější polohy hotelu. Lovecký srub byl nade dveřmi vyzdoben ze dřeva vyřezaným srdcem. Díky tomu se pro tento krásný hotel název Srdiečko ustálil a používá se dodnes.
gps:48.923659, 19.602667

Poloha

Horský hotel Srdiečko se nachází v přátelském prostředí Nízkých Tater přímo v centru turistického a lyžařského centra Jasná Nízké Tatry – Chopok Jih v 1213 m. n. m. Díky tomu, že hotel leží přímo u dolní stanice 4-sedačkové lanovky Srdiečko – Kosodrevina a výstupní stanice lyžařského vleku Krupová - Srdiečko, můžete se odtud nechat vyvézt přímo na vrchol Chopku a nechat se unést krásným výhledem na Nízké Tatry a prožít jedinečné, nejen lyžařské, zážitky. K hotelu vede samostatná příjezdová cesta.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Nízké Tatry nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat