Vyhledat zájezd

Apartmány Kamzík

Slovensko, Nízké Tatry, Donovaly

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 107 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Apartmány se nachází v Donovalech, směrem k Rožumberoku. Apartmány jsou velmi vhodným místem pro podnikání výletů v okolních horách. Nedaleko apartmánového domu se nachází nově vybudované lanové centrum, které je největším na Slovensku. Pohádkový svět Habakuky a Thermal park v Bešeňové jsou dalšími tipy pro podnikání výletů.

Popis

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, dětská herna.
Zdarma: Wi-Fi, parkoviště.

Ubytování

Studia a apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV. Studio S2 je tvořeno obývací místností s kuchyňským a jídelním koutem (dvouplotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba) a manželskou postelí. Maximální obsazenost je dvě osoby. Apartmán A3+2 se skládá z obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem (dvouplotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba), rozkládací pohovkou (vhodnou pro dvě osoby) a ložnicí s manželskou postelí a lůžkem. Maximální obsazenost pět osob. Apartmán A4+2 se skládá z obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem (dvouplotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba), a rozkládacím dvoulůžkem a ložnicí s manželskou postelí a dvěma lůžky. Maximální obsazenost šest osob.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, podávaných v hotelové restauraci.

Ostatní

Nové, výborně situované apartmány se nacházejí ve středisku Donovaly a jsou svou polohou ideální volbou pro strávení letní, ale i zimní dovolené. Apartmány jsou vhodné jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak pro klienty všech věkových kategorií.GPS:48.875357,19.231696

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat