Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Goralský Dvor

Slovensko, Pieniny, Haligovce

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Kemp
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Chatky Goralský Dvor
Počasí
0 °C - Oblačno
0 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Areál GORALSKÉHO DVORU se nachází 3 km od Červeného Kláštera v srdci Pieninského národního parku. V blízkosti areálu se nachází turisty vyhledávané Haligovské skály, spousta kouzelných scenérií a další množství turistických cílů NP Pieniny, z nichž k nejznámějším patří plavba na pltích .

Popis

Klientům ubytovaným v areálu GORALSKÝ DVOR je k dispozici venkovní bazén, slovenská restaurace, koliba s ohništěm pro přípravu slovenských specialit, muzeum historické zemědělské techniky a nářadí, dětské hřiště, tenisový kurt, fotbalové hřiště, maxišachy, půjčovna sportovních potřeb, horských kol, kánoí a raftů.

Sport a zábava

Venkovní bazén v areálu, Krytý hotelový bazén v hotelu ELAND v Spišské Staré Vsi (10 km). celoroční termální koupaliště IZABELA ve Vyšných Ružbachoch (27 km).
Sleva 10% na splavování řeky Dunajce na tradičních pltích.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou v chatkách. Společné Spr.+WC pro celou chatku. Chatka = 1x 1+1 pokoj a 2x 2+1 pokoj - možno obsazovat i samostatně (přistýlka = rozkládací křeslo, standardní velikost).
Celková kapacita: 112 lůžek.

Trasa

Příjezd autem: Autem z Popradu směr Kežmarok - Spišská Belá - Spišská Stará Ves - Červený Kláštor - Haligovce. Parkování v areálu GORALSKÝ DVOR přímo u jednotlivých chatek. Trasa Praha - Haligovce: 590 km; trasa Brno - Haligovce: 390 km; trasa Ostrava - Haligovce: 230 km. Do Popradu nutná dálniční známka! GPS: 49° 22' 46.961" N; 20° 26' 23.243" E.
Příjezd autobusem: Autobusem do Staré Ľubovně (25 km) dále místní autobusovou linkou do Haligovců (300 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Staré Ľubovně (25 km) dále autobusem do Haligovců (300 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Stravování

Snídaně - výběrem ze snídaňových menu. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběrem z 10 menu) za příplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Ostatní

Možnost zajištění splavování řeky Dunajce na tradičních pltích se slevou 10% Možnost zapůjčení jízdních kol . Aktuální program kulturních akcí na Spiši najdete ZDE!   RYBOLOV: revír č. 4-0430-6-1 DUNAJEC 2 - pstruhová voda (výskyt hlavatky), správce revíru MO Spišská Stará Ves.
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Kemp nepřijímá žádné platby platebními kartami.
Venkovní bazén v areálu, Krytý hotelový bazén v hotelu ELAND v Spišské Staré Vsi (10 km). celoroční termální koupaliště IZABELA ve Vyšných Ružbachoch (27 km).
Parkování: 0,- v areálu u jednotlivých chatek.
Pobyt se zvířetem: 2,- €uro/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek). Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů. Pozor v areálu se volně pohybují domácí zvířata (pes majitele, kozy, ovce aj.)!
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě dokupování obědů nedoporučujeme oběd v den nájezdu . V den odjezdu oběd není možný .
Rekreační poplatek: 0,5 €uro/den.
Proč Kemp Goralský Dvor Haligovce: - Kouzelná scenerie Pieninského národního parku a Haligovských skal. - Minizoo domácích zvířat - jedinečná atrakce na světě - dojení beranů! - Miniskanzen historické zemědělské techniky a nářadí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Pieniny nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat