Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Spa Hotel Grand Splendid

Slovensko, Piešťany

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Zataženo
3 °C - Zataženo

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Popis

Recepce, restaurace (Berlin, Budapešť, Praha, Vídeň a Bratislava), Café Splendid s letní terasou, PC koutek, novinový stánek, wellness (vnitřní a venkovní bazén s termální vodou, masážní trysky), fitness, ordinace lékařů, kosmetika, směnárna, knihovna, půjčovna kol, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, garáže, akceptace platebních karet. Procedury jsou vykonávány v Balnea Health Spa centru - s hotelem spojené chodbou.

Poloha

V severní části lázeňského ostrova, nedaleko golfového hřiště. PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

Sport a zábava

Indikace a léčba: INDIKACE: degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, ischias, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích. Léčba: vodoléčba, různé druhy masáží a koupelí, indiv. a skup. rehabilitace, trakční léčba, lymfodrenáže, ergoterapie, antispastická kinezioterapie, uhličitá terapie, solná jeskyně, bahenní zábaly a další.Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství. Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.

Ubytování

2lůžkové pokoje typu Komfort, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, trezor, župan, Wi-Fi (zdarma), balkón. Pokoje Standard a apartmány (popis a cena na vyžádání).

Stravování

Polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr z menu, salátový bufet).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Piešťany nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat