Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Hellene Relax Club

Slovensko, Piešťany

Strava Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 5 dní, 7 dní
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 390 Kč

Dostupných: 354 zájezdů Zobrazit zájezdy

Trasa

Příjezd autem: Autem do Piešťan - směr zimní stadion. Parkování u penzionu Hellene Relax Club Piešťany. GPS: N 48°34'37.848", E 17°49'5.304".
Příjezd autobusem: Autobusem do Piešťan (cca 2km) - možnost odvozu ubytovatelem za cca 4,- EUR nebo MHD (linka č. 4 (linka č. 4, zastávka Zimní stadion, dále pak cca 30 m pěšky). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Piešťan (cca 2 km) - možnost odvozu ubytovatelem za cca 4,- EUR nebo MHD (linka č. 4, zastávka Zimní stadion, dále pak cca 30 m pěšky). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz PŘÍMÉ VLAKOVÉ SPOJENÍ: PRAHA - OLOMOUC - PIEŠŤANY - NITRA Od 11.12.16 spouští společnost ARRIVA přímý vlakový spoj na trase (Praha – Nitra), který staví i v následujících stanicích: Kolín, Pardubice, Olomouc, Přerov, Otrokovice, Staré Město u Uh. Hradiště, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Slavičín, Bylnice, Trenčianská Teplá, TRENČÍN, Nové Město nad Váhom, PIEŠŤANY, Leopoldov, Hlohovec, Nitra. Více informací ZDE.

Ostatní

Vnitřní a venkovní bazén v penzionu. Dále krytý bazén v hotelu Sľňava (20 m), celoroční bazény s termální vodou u hotelu Esplanade nebo Splendit (2 km) a letní termální koupaliště EVA (2 km).
Parkování: 0,- Eur.
Pobyt se zvířetem: 10,- EUR/den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1,1 EUR/den.
Proč penzion Hellene Relax Club Piešťany: - pohoda a relax v příjemném rodinném prostředí - vlastní vnitřní a venkovní bazén - v blízkosti sportoviště Sľňava I. (bowling, squash, tenisové kurty, cyklistická a in-line dráha).

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře - jednotné menu o 3 chodech. Při pobytu v době Velikonc (13.4.-17.4.2017) jsou večeře podávány formou bufetu - povinný příplatek 5 €/osoba/1 večeře (platba na místě).

Popis

Programový pobyt č.1: VÍKENDOVÝ POBYT (3 dny / 2 noci, pobyt PÁ - NE)- 2x ubytování s polopenzí, - 1x teplá bahenní terapie (možnost výběru - gelová, bahenní, sopečný písek), - 1x dvouhodinový vstup do saunového světa (finská sauna, infra sauna, parní sauna + jacuzzi), - volný vstup do vnitřního a venkovního bazénu, - parkování.
Programový pobyt č.2: WELLNESS POBYT (7 dnů / 6 nocí, nástup libovolný)- 6x ubytování s polopenzí, - 2x klasická masáž (20 min), - 2x hydromasáž, - 2x tepelná terapie gelová, - 2x bahenní tepelná terapie, - 2x tepelná terapie sopečným pískem, - volný vstup do vnitřního a venkovního bazénu, - parkování.
Programový pobyt č.3: RELAX POBYT (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí - 1x tepelná terapie (možnost výběru gelová, bahenní, sopečný písek) - volný vstup do venkovního a vnitřního bazénu - parkování.
Programový pobyt č.4: WELLNESS POBYT (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný)- 4x ubytování s polopenzí, - 2x klasická masáž (20 min), - 1x hydromasáž, - 1x tepelná terapie gelová, - 1x bahenní tepelná terapie, - 1x tepelná terapie sopečným pískem, - volný vstup do venkovního a vnitřního bazénu, - parkování.
Recepce, restaurace, kavárna, salónek, venkovní bazén, venkovní terasa s grilem, půjčovna kol, bowling. Relaxační centrum: vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna s parními nárazy, parní a infra sauna, jacuzzi, suchá uhličitá koupel, gelové, bahenní, rašelinové a sopečně-pískové zábaly, masáže. Procedury s léčivým piešťanským bahnem a vodou (např. tzv. "zrkadlisko" - termální minerální koupel) je možné absolvovat pouze v Lázních Piešťany. Ceník procedu Lázní najdete ZDE.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, internet, telefon. Pokoje s balkonem na ověření a za příplatek cca 3 Eur / noc (platba na místě).
Celková kapacita: 49 osob (40 lůžek a 9 přistýlek + 2 postýlky).

Sport a zábava

Vnitřní a venkovní bazén v penzionu. Dále krytý bazén v hotelu Sľňava (20 m), celoroční bazény s termální vodou u hotelu Esplanade nebo Splendit (2 km) a letní termální koupaliště EVA (2 km).

Poloha

Penzion Hellene Relax Club najdete v klidné části světoznámého lázeňského města Piešťany, které se proslavilo díky blahodárným účinkům termální vody a bahna a léčí se zde nemoci pohybového aparátu. Rodinný penzion leží cca 500 m od rekreačního střediska Sĺňava, v těsné blízkosti sportovního areálu (zimní stadion, tenisové kurty, squash, bowling) a nedaleko cyklistické a in-line dráhy, Loděnice a přehrady Sĺňava. Centrum města je v dosahu cca 20 - 25 min pěší chůze nebo MHD.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat