Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Magnólia

Slovensko, Piešťany

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Magnolia - Silvestrovský pobyt
Počasí
1 °C - Zataženo
1 °C - Zataženo
Cena za osobu od 3 140 Kč

Dostupných: 2 238 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Popis

Recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna, venkovní posezení, konferenční služby, salónek, pro děti – postýlka a stolička, relax centrum (bazén (10x5 m), finská sauna, infra sauna, relax. masáže a zábaly), masážní centrum „THAI MASSAGE“, parkoviště, akceptace platebních karet.

Sport a zábava

Indikace a léčba: INDIKACE: nemoci pohybového aparátu.

Léčba: Rehamed Piešťany – moderní fyzio-rehabilitační ambulance (lékař, fyzioterapeut), procedury (indiv. léčebný tělocvik, reflexní masáže, měkké techniky, klasické masáže, masáž lávovými kameny, akupunktura, lymfodrenáž, laser terapie, magnetoterapie, …).Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství. Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění. Otevřené je jen v letních měsících – od července do září.

Poloha

Hotel se nachází na břehu řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Slńava, asi cca 3 min. chůze od lázeňského ostrova. PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje typu Executive (po rekonstrukci), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, klimatizace (7. až 9. patro, pokoje se sprchou), Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa (9. patro). APT a rodinné pokoje (popis a cena na vyžádání). 2 bezbariérové pokoje.

Stravování

Polopenze (snídaně – bufet, večeře – výběr ze 2 menu o 2 chodech + salátový bufet, v den příjezdu jednotné menu), za příplatek plná penze (oběd – výběr z menu).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat