Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Quatro II

Slovensko, Podhájská

Penzion Quatro II (hlavní fotografie)

5% sleva až

Strava Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 2 dny, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 840 Kč

Dostupných: 282 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Stravování

Penzion není vybaven na přípravu hlavních jídel. V zimním období jsou možné pobyty beze stravy. Celodenní stravování podle výběru přímo v areálu termálního koupaliště (stánky s občerstvením, restaurace), nebo v některé z restaurací v blízkém okolí. V penzionu se podávají pouze snídaně, převážně formou bufetového stolu, nabídka teplých a studených pokrmů. Celodenní stravování je možné v areálu termálního koupaliště, stánky s občerstvením, restaurace. V penzionu se podávají pouze snídaně, převážně formou bufetového stolu, nabídka teplých a studených pokrmů. Celodenní stravování je možné v areálu termálního koupaliště, stánky s občerstvením, restaurace.

Ostatní

- velmi atraktivní lokalita - příjemné prostředí - ubytování vhodné i pro děti, možnost více lůžkových pokojů PARKOVÁNÍ U penzionu, nehlídané.

Poloha

Penzion rodinného typu, cca 500 m od hlavního vchodu do areálu termálního koupaliště. Vzdálenost na vlakovou i autobusovou zastávku cca 450 m.

Popis

Jídelna, kde se podávají v letním období snídaně je společná pro obě budovy.

Ubytování

Pokoje jsou standardně vybaveny, každý pokoj má vlastní příslušenství WC, sprcha, lednička, TV (programy i v češtině), u většiny pokojů je možná přistýlka. Dvoulůžkové pokoje typu A jsou na přízemí a mají terasu, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje typu B jsou na prvním poschodí (bez výtahu) a mají balkon, pokoje typu C (rodinná buňka) jsou dva samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. Ubytování se psem malé rasy po dohodě s ubytovatelem možné.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat