Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion U Vodníka III

Slovensko, Podhájská

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
16 °C - Zataženo
16 °C - Zataženo
Cena za osobu od 1 210 Kč

Dostupných: 333 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Poloha

Nedaleko centra městečka, 700 m termálního koupaliště. Obec Podhájska sa nachází na jižních výběžcích Pohronské pahorkatiny v nadmořské výšce 170 metrů nad mořem. Nejvyšší nadmořská výška je 288 m n.m a najnižší 161 m n.m. Obec Podhájska vznikla 1. 7.1960 sloučením obcí Belek a Svätuša. Termální koupaliště Podhájska: léčivá termální voda s obsahem jódu s podobnými účinky jako Mrtvé moře. V objektu se nachází bazény s geotermální vodou (sedací bazén, dětský bazén, rekreační bazén přední a zadní) a s vodou užitkovou (vířivý bazén venkovní, Aquabazén s vodními atrakcemi, dojezdový bazén s vodním tobogánem, dětský bazén, plavecký bazén, neplavecký bazén). Dále v objektu najdete sprchy, sociální zařízení, restauraci Jazmín a Rekondičně-relaxační komplex (šatny, sociální zařízení, cukrárna Romana, občerstvení Jantár, relax. služby – hydromasážní vany, sprchové kouty masážní, lázně s geotermální vodou, solárium, fitness, kosmetika a kadeřnictví).

Popis

Recepce, restaurace, jídelna, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, možnost grilování, zimní zahrada, whirlpool, fitness, venkovní bazén, parkoviště.

Sport a zábava

Termály Podhájska — vyhledávaný areál, otevřený celoročně. Rozprostírá se na ploše 12 ha. Jeho voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus, srovnatelná s vodou Mrtvého moře. V areálu koupaliště, které bylo v roce 2004 kompletně zrekonstruováno najdeme celkem 10 bazénů s geotermální i užitkovou vodou. Během letní sezóny je v provozu všech 10 bazénů, najdeme zde 4 bazény s termální vodou – sedací bazén, dětský bazén, přední rekreační bazén a oddychový bazén. Dalších 6 bazénů je napuštěno užitkovou vodou – ochlazovací bazén, relaxační bazén, dětský bazén, plavecký a neplavecký bazén a dojezdový bazén s vodním tobogánem. Během zimní sezony jsou v provozu pouze 3 bazény – sedací bazén s termální vodou, dětský bazén s termální vodou a ochlazovací bazén s užitkovou vodou.

Ubytování

2lůžkové pokoje, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, varná konvice, lednička, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Stravování

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr z menu s nápojem). Večeře se podává U Vodníka II. (v areálu termálního koupaliště).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat