Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion Tatry

Slovensko, Poprad

Strava Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Déšť
Pobytové zájezdy Dovolená s dětmi

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna +WC, SAT/TV, připojení na internet.
Celková kapacita: 8 pokojů.

Popis

Programový pobyt č.1: Projekt DOVOLENÁ S DĚTMI: - ZDARMA dítě do 4,99 let - SLEVA 50% pro děti do 14,99 let - ZDARMA dětská postýlka (je-li k dispozici) - ZDARMA úschova kočárků a kol - DÁREK (pro každé dítě na pobytu) - např. sladkost, drobný suvenýr - větší pokoje - dětské menu, bezpečné stolování, nekuřácká jídelna - dětská herna a hřiště.
Klientům penzionu TATRY je k dispozici restaurace, dětský koutek, suchá sauna pro 5 osob, uzamykatelné parkoviště, sluneční terasa, půjčovna kol, úschova vlastních kol, možnost zajištění jízdy na koni, paraglidingu a splavování Dunajce aj.

Poloha

Stylový penzion Tatry je situován v městské části Poprad - Veľká, ve vilové čtvrti na výjezdové cestě do Vysokých Tater. Poprad je ideální pro kombinaci horské a poznávací turistiky - Vysoké Tatry, Slovenský Raj, Spiš, Kežmarok, Levoča, Pieniny aj.

Sport a zábava

Nový celoroční aquapark "AQUACITY" v Popradu (2 km). Celoroční termální koupaliště Vrbov (19 km), letní termální koupaliště TERMAL RAJ v Liptovském Jánu (60 km).
ZDARMA: parkování, úschova vlastních lyží a kol, dětský koutek, internet, dětské hřiště.

Stravování

Snídaně - jednotné menu. Možnost dokoupení obědů a večeří (jednotné menu) za příplatek v CK.

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50) do Popradu - první sjezd z dálnice. Penzion na okraji města ve směru na letiště, uzamykatelné parkoviště u penzionu. Trasa Praha - Poprad: 556 km; Brno - Poprad: 360 km; Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: 49°3'55.044"N, 20°16'30.324"E Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
Příjezd autobusem: Autobusem do Popradu (1,8 km). Dále MHD - linka č. 3 a 7 a vystoupit na ulici Teplická, zdravotní středisko (ze zastávky je to cca 100 m do penzionu. Případně je možné využít TAXI z nádraží, které tam má stanoviště. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Popradu - Tater (1,8 km), dále MHD - linka č. 3 a 7 a vystoupit na ulici Teplická, zdravotní středisko (ze zastávky je to cca 100 m do penzionu. Případně je možné využít TAXI z nádraží, které tam má stanoviště. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Nový celoroční aquapark "AQUACITY" v Popradu (2 km). Celoroční termální koupaliště Vrbov (19 km), letní termální koupaliště TERMAL RAJ v Liptovském Jánu (60 km).
Parkování: 0,-.
Pobyt se zvířetem: 3,- €/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod a v případě zakoupení obědů začíná pobyt obědem v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,7 €uro/den,.
Proč penzion Tatry Poprad: Jen 2 km od celoročního termálního aquaparku AQUACITY POPRAD! Příjemná rodinná atmosféra! Sauna + vířivá vana.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Poprad nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat