Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Resort Levočská dolina

Slovensko, Poprad, Levoča

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C - Zataženo
6 °C - Zataženo

Ubytování

Ubytování je zajištěno v pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny televozorem se satelitním připojením a vlastním sociálním zařízením. Za příplatek je možno vyžádat ubytování v apartmánu pro 3-5 osob. Děti do 3 roků bez nároku na přistýlku jsou zdarma.

Stravování

Pobyt v rezortu je zajištěn s polopenzí, která je podávána ve stylové restauraci s terasou a krásnými výhledy. Jedná se o snídaně formou bufetu a večeře, které jsou dvouchodové a s výběrem ze 2-3 hlavních jídel. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně.

Doprava

Vlastní.

Poloha

Hotelový rezort je umístěný v malebném prostředí Levočských vrchů asi 6 km od Levoče. Rezort se sestává z hlavní budovy s recepcí, restaurací, wellness centrem s vnitřním bazénem, saunou a masážemi (vše za poplatek) a dále dvoupatrovými budovami s pokoji a apartmány rozmístěnými v blízkosti hlavní budovy. Je zde široká nabídka sportovního vyžití - procházky v přírodě, vyjížďky na kolech po množství značených cyklostezek, bowling, stolní tenis. Rezort má vlastní půjčovnu kol i elektrokol. Asi 200 m od rezortu se nachází nově vybudované biokoupaliště s částí pro koupání i částí pro rybolov. Největší předností rezortu je ale jeho poloha v bezprostředním dosahu úžasných památkových center jako jsou Levoča (Unesco), Kežmarok (Unesco), Spišská kapitula a Spišský hrad (Unesco), ale i přírodních krás Vysokých Tater (40km do Tatranské Lomnice), Pieniny (50km do Ždiaru), projížďka po řece na pltích (Červený Kláštor 75km) i návštěva termálních koupališť (Aquapark Poprad 30km, Termální koupaliště Vrbov 25km).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Poprad nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat