Vyhledat zájezd

Relax classic na 5 nocí - Rajecké Teplice, LD Aphrodita

Slovensko, Rajecké Teplice

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní
Doprava Vlastní
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno

Lázně a wellness

Poloha

Světoznáme lázně Rajecké Teplice jsou situované na severu středního Slovenska, asi 15 km jihozápadně od Žiliny. Blahodárné účinky léčivých vod v Rajeckých Teplicích jsou známé již od 14. století. V areálu lázní je moderní krytý bazén s termální vodou - tzv. Vodní svět. Na své si přijdou milovníci sauny v tzv. Saunovém světě, zde mají návštěvníci k dispozici například Arabskou saunu, Solnou saunu, Bylinkovou saunu, Finskou saunu. Koncem roku 2012 byli otevřeny nové vankovní bazény s celoročním provozem. Naleznete zde kulatý sedací bazén s antickým altánkem vybavený masážními triskami a teplotou vody 36-38°C. Bazén je propojen průplavem s vnitřním areálem. Dále pak rekreační plavecký bazén o délce 25 m s teplotou vody 26-28°C, který je situovaný uprostřed nádherné antické architektury. Ubytování je poskytováno v hlavním léčebném domě Aphrodite, který je součástí hlavní budovy lázní a jsou zde poskytovány veškeré procedury a strava v rámci pobytů. Pokoj Comfort: 2- lůžkový pokoj s koupelnou, WC, minibarem, telefonem, TV+SAT, radiobudíkem, chladničkou. Možnost přistýlky.

Popis

Pobyty v příjemném prostředí lázní včetně vstupu do vodního světa a procedur. Pobyt neděle - pátek. Pobyt v jiných dnech za příplatek 15%.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v hlavním léčebném domě Aphrodite, který je součástí hlavní budovy lázní a jsou zde poskytovány veškeré procedury a strava v rámci pobytů.
Pokoj Comfort: 2- lůžkový pokoj s koupelnou, WC, minibarem, telefonem, TV+SAT, radiobudíkem, chladničkou. Možnost přistýlky.

 

 

 

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Rajecké Teplice nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat