Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Zátoka

Slovensko, Senec

Zájezd je volný!
Cena za osobu od 6 230
Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Termín 07.09. (Pá) - 14.09. (Pá)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 181742266779
Počasí
28 °C - Oblačno
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 6 230

Přidat k porovnání Pokračovat

Hory a jezera
2 dospělí Zobrazit výběr cestujících

Poloha

Hotel Zátoka Senec se nachází na břehu Slunečních jezer - Sever v Senci, 20 km od hlavního města Bratislava. Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letních středisek na Slovensku. Rozsah vodní plochy je více než 100 ha, délka 2,2 km a průměrná šířka 400 m. Průměrná teplota vody v létě je 25 oC, což je porovnatelné s Jadranem. Areál je pro lepší orientaci rozdělen podle světových stran na jižní a severní. Bohaté možnosti vodních sportů, rybolovu umožňují prožít nezapomenutelné chvíle na zelených plážích a volají po návratu tohoto ráje pro turisty. Přímo v areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), nové fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje (menší), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. 1 - lůžkové pokoje na ověření b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací postel), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. Na ověření rodinné pokoje (3 - lůžkové s přistýlkou) Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. Toto zařízení má BEZBARIÉROVÝ provoz. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Celková kapacita: 72 lůžek.

Popis

Programový pobyt č.1: TÝDEN NA JEZERECH (8 dní 7 nocí, nástup libovolný v termínech 1.7.-31.8.18) • 7x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře bufet), • každý 2. den víno v rámci večeře, • vstup do areálu Slunečních jezer, • neomezený vstup do hotelového relaxu (fitness, finská sauna, infrasauna), • parkování • hotelová knihovna • pronájem lehátek a slunečníků • rekreační poplatek BONUS: kupon na slevu 10% na míchaný nápoj, kupon na slevu 10% na fakultativní výlety organizované hotelem BONUSY PRO DĚTI: venkovní dětské hřiště, vnitřní dětská herna, dětské kino (v neděli v 19.00 hod).Programový pobyt č.2: KRÁTKÝ ODDYCH (5 dnů 4 noci, nástup libovolný v termínech 1.7.-31.8.17) • 4x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře bufet), • každý 2. den víno v rámci večeře, • vstup do areálu Slunečních jezer, • neomezený vstup do hotelového relaxu (fitness, finská sauna, infrasauna), • parkování • hotelová knihovna • pronájem lehátek a slunečníků • rekreační poplatek BONUS: kupon na slevu 10% na míchaný nápoj, kupon na slevu 10% na fakultativní výlety organizované hotelem BONUSY PRO DĚTI: venkovní dětské hřiště, vnitřní dětská herna, dětské kino (v neděli v 19.00 hod).Programový pobyt č.3: Projekt DOVOLENÁ S DĚTMI: • ZDARMA dítě do 4,99 let • SLEVA 50% pro děti do 14,99 let • ZDARMA dětská postýlka (je-li k dispozici) • ZDARMA úschova kočárků a kol • DÁREK (pro každé dítě na pobytu) - např. sladkost, drobný suvenýr • větší pokoje • dětské menu, bezpečné stolování, nekuřácká jídelna • dětská herna a hřiště.Programový pobyt č.4: Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje: • sleva 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) • sleva 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) • večeře zdarma • odpolední káva nebo čaj zdarma • příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje • zdarma rekreační poplatek Platí pro pobyty mimo období hlavních (letních) školních prázdnin a termínu silvestrovského pobytu. Na tento pobyt nelze uplatnit žádné slevy mimo výše uvedené! Pobyt se psem není povolen.Restaurace s barem, letní terasa a zimní zahrada s výhledem na jezero, stolní fotbal a tenis, biliár, Wi-Fi internet, lukostřelba, pronájem loďky, půjčovna kol, vč. Cargo kol, dětská herna a rozšířené dětské hřiště (trampolína, skluzavka, houpačky, pískoviště). Relaxační centrum: suchá sauna s možností ochladit se přímo v jezeru, infra sauna, masáže a fitness. V blízkosti (cca 200 m) - bowling, squash, tenis, minigolf, příp. jízda výletním vláčkem okolo jezer. Cca 10 min jízdy od hotelu je možné zajistit golf.

Sport a zábava

Vlastní hotelová pláž na břehu jezera. Kromě koupání nabízí jezera další atrakce: vodní sporty (člunky, vodní šlapadla), tobogány, různé hřiště a také rybolov aj. Okolo jezer jezdí v sezonu turistický vláček. AQUAPARK SENEC (200 m) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ˚C, v létě až 11 bazénů. Celoročně: - relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30˚C až 32˚C, plocha 173 m²) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36˚C až 38˚C a rozloha 88 m²). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel. - průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28˚C až 32˚C a rozloha 376 m²) - dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31˚C a plocha 23 m²) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán - občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutek Letní část: - bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drink&coffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka - AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red & Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě. - Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m) - Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště SWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup). SAIwellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.
Léto: ZDARMA: fitness a sauna, Wi-Fi internet.

Stravování

Léto: Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za doplatek v CK a obědů na místě. Pobytové balíčky: polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd směr Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava, dále po silnici č. 61 do Sence. Hotel se nachází v severní části Slnečních jezer. Parkování u hotelu.Příjezd autobusem: Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.Příjezd vlakem: Vlakem i autobusem do stanice Senec (2 km). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Doporučujeme výlety do okolí: - jízda vláčkem "Senecký Expres" okolo Slunečních jezer - letní kino v nově zrekonstruovaném areálu - Návštěva vinařského muzea v Pezinku spojená s degustací vín - Exkurze do továrny na výrobu keramiky v Modre - návštěva města Bratislavy - V letních měsících výlety lodí po Dunaji (Gabčíkovo, Devín, Vídeň, Budapešť). - hrad Červený Kameň, zámek Smolenice, jeskyně Driny - Vodní mlýny na Malém Dunaji - památka UNESCO - Muzeum včelařství - Oáza Sibiřského tygra RYBOLOV - možné rybařit přímo na hotelové pláži revír č. 1-0160-1-1 HLBOKÉ JAZERO v Senci (56 ha) revír č. 1-0810-1-1 SLNEČNÉ JAZERÁ v Senci (102 ha) revír č. 1-0840-1-1 STRIEBORNÉ JAZERÁ Senec (9 ha) Správce revíru ZO SRZ MO Senec Bližší informace o možnostech rybaření najdete ZDE.
Dětská postýlka: celkem 3 ks, v rámci projektu Dovolená s dětmi zdarma Úschova kol: zdarma (bez záruky): Masáže od 12,00 € / os; Biliár 1 €/hra; Fotbal 1 €/hra; Stolní tenis 2,50 €/hod; Člun: 5 €/hod (max. 5 os.); Hole na Nordic walking: 1 €/hod; Zapůjčení kola (k dispozici i dětské): 3 €/hod, Rodinné kolo "Cargo": 5 €/hod; Lukostřelba: 20 €/hod Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, JCB, Amex.
Vlastní hotelová pláž na břehu jezera. Kromě koupání nabízí jezera další atrakce: vodní sporty (člunky, vodní šlapadla), tobogány, různé hřiště a také rybolov aj. Okolo jezer jezdí v sezonu turistický vláček. AQUAPARK SENEC (200 m) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ˚C, v létě až 11 bazénů. Celoročně: - relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30˚C až 32˚C, plocha 173 m²) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36˚C až 38˚C a rozloha 88 m²). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel. - průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28˚C až 32˚C a rozloha 376 m²) - dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31˚C a plocha 23 m²) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán - občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutek Letní část: - bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drink&coffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka - AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red & Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě. - Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m) - Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště SWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup). SAIwellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.
Parkování: 3 €uro/den.
Pobyt se zvířetem: NEPOVOLEN.
Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí (nebo dokoupenými večeřemi) začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,7 €uro/den.
Proč hotel Zátoka Senec: - hotel má vlastní pláž - půjčovna kol vč. Cargo kol - klimatizovaná zimní zahrada s výhledem na jezera - atrakce pro děti venkovní hřiště a vnitřní herna - terasa přímo nad vodou - obsluha i na hotelové pláži - rybolov přímo u hotelu na hotelové pláži - NOVINKA - hotel bude organizovat 2x týdně fakultativní výlety do okolí s odjezdem přímo od hotelu (např. Bratislava, Bojnice, Veľký Meder aj.). Výlety bude možné zakoupit přímo na recepci hotelu.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 513 zájezdů.

vyberte
Přidat k porovnání 20.07. - 24.07. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 4 230 Kč Pokračovat
od 4 230 Kč
Přidat k porovnání 20.07. - 27.07. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 740 Kč Pokračovat
od 5 740 Kč
Přidat k porovnání 20.07. - 27.07. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 875 Kč Pokračovat
od 6 875 Kč
Přidat k porovnání 21.07. - 28.07. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 740 Kč Pokračovat
od 5 740 Kč
Přidat k porovnání 21.07. - 28.07. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 875 Kč Pokračovat
od 6 875 Kč

Poloha

Hotel Zátoka Senec se nachází na břehu Slunečních jezer - Sever v Senci, 20 km od hlavního města Bratislava. Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letních středisek na Slovensku. Rozsah vodní plochy je více než 100 ha, délka 2,2 km a průměrná šířka 400 m. Průměrná teplota vody v létě je 25 oC, což je porovnatelné s Jadranem. Areál je pro lepší orientaci rozdělen podle světových stran na jižní a severní. Bohaté možnosti vodních sportů, rybolovu umožňují prožít nezapomenutelné chvíle na zelených plážích a volají po návratu tohoto ráje pro turisty. Přímo v areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), nové fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje (menší), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. 1 - lůžkové pokoje na ověření b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací postel), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. Na ověření rodinné pokoje (3 - lůžkové s přistýlkou) Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. Toto zařízení má BEZBARIÉROVÝ provoz. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Celková kapacita: 72 lůžek.

Popis

Programový pobyt č.1: TÝDEN NA JEZERECH (8 dní 7 nocí, nástup libovolný v termínech 1.7.-31.8.18) • 7x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře bufet), • každý 2. den víno v rámci večeře, • vstup do areálu Slunečních jezer, • neomezený vstup do hotelového relaxu (fitness, finská sauna, infrasauna), • parkování • hotelová knihovna • pronájem lehátek a slunečníků • rekreační poplatek BONUS: kupon na slevu 10% na míchaný nápoj, kupon na slevu 10% na fakultativní výlety organizované hotelem BONUSY PRO DĚTI: venkovní dětské hřiště, vnitřní dětská herna, dětské kino (v neděli v 19.00 hod).Programový pobyt č.2: KRÁTKÝ ODDYCH (5 dnů 4 noci, nástup libovolný v termínech 1.7.-31.8.17) • 4x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře bufet), • každý 2. den víno v rámci večeře, • vstup do areálu Slunečních jezer, • neomezený vstup do hotelového relaxu (fitness, finská sauna, infrasauna), • parkování • hotelová knihovna • pronájem lehátek a slunečníků • rekreační poplatek BONUS: kupon na slevu 10% na míchaný nápoj, kupon na slevu 10% na fakultativní výlety organizované hotelem BONUSY PRO DĚTI: venkovní dětské hřiště, vnitřní dětská herna, dětské kino (v neděli v 19.00 hod).Programový pobyt č.3: Projekt DOVOLENÁ S DĚTMI: • ZDARMA dítě do 4,99 let • SLEVA 50% pro děti do 14,99 let • ZDARMA dětská postýlka (je-li k dispozici) • ZDARMA úschova kočárků a kol • DÁREK (pro každé dítě na pobytu) - např. sladkost, drobný suvenýr • větší pokoje • dětské menu, bezpečné stolování, nekuřácká jídelna • dětská herna a hřiště.Programový pobyt č.4: Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje: • sleva 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) • sleva 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) • večeře zdarma • odpolední káva nebo čaj zdarma • příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje • zdarma rekreační poplatek Platí pro pobyty mimo období hlavních (letních) školních prázdnin a termínu silvestrovského pobytu. Na tento pobyt nelze uplatnit žádné slevy mimo výše uvedené! Pobyt se psem není povolen.Restaurace s barem, letní terasa a zimní zahrada s výhledem na jezero, stolní fotbal a tenis, biliár, Wi-Fi internet, lukostřelba, pronájem loďky, půjčovna kol, vč. Cargo kol, dětská herna a rozšířené dětské hřiště (trampolína, skluzavka, houpačky, pískoviště). Relaxační centrum: suchá sauna s možností ochladit se přímo v jezeru, infra sauna, masáže a fitness. V blízkosti (cca 200 m) - bowling, squash, tenis, minigolf, příp. jízda výletním vláčkem okolo jezer. Cca 10 min jízdy od hotelu je možné zajistit golf.

Sport a zábava

Vlastní hotelová pláž na břehu jezera. Kromě koupání nabízí jezera další atrakce: vodní sporty (člunky, vodní šlapadla), tobogány, různé hřiště a také rybolov aj. Okolo jezer jezdí v sezonu turistický vláček. AQUAPARK SENEC (200 m) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ˚C, v létě až 11 bazénů. Celoročně: - relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30˚C až 32˚C, plocha 173 m²) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36˚C až 38˚C a rozloha 88 m²). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel. - průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28˚C až 32˚C a rozloha 376 m²) - dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31˚C a plocha 23 m²) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán - občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutek Letní část: - bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drink&coffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka - AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red & Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě. - Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m) - Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště SWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup). SAIwellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.
Léto: ZDARMA: fitness a sauna, Wi-Fi internet.

Stravování

Léto: Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za doplatek v CK a obědů na místě. Pobytové balíčky: polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd směr Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava, dále po silnici č. 61 do Sence. Hotel se nachází v severní části Slnečních jezer. Parkování u hotelu.Příjezd autobusem: Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.Příjezd vlakem: Vlakem i autobusem do stanice Senec (2 km). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Doporučujeme výlety do okolí: - jízda vláčkem "Senecký Expres" okolo Slunečních jezer - letní kino v nově zrekonstruovaném areálu - Návštěva vinařského muzea v Pezinku spojená s degustací vín - Exkurze do továrny na výrobu keramiky v Modre - návštěva města Bratislavy - V letních měsících výlety lodí po Dunaji (Gabčíkovo, Devín, Vídeň, Budapešť). - hrad Červený Kameň, zámek Smolenice, jeskyně Driny - Vodní mlýny na Malém Dunaji - památka UNESCO - Muzeum včelařství - Oáza Sibiřského tygra RYBOLOV - možné rybařit přímo na hotelové pláži revír č. 1-0160-1-1 HLBOKÉ JAZERO v Senci (56 ha) revír č. 1-0810-1-1 SLNEČNÉ JAZERÁ v Senci (102 ha) revír č. 1-0840-1-1 STRIEBORNÉ JAZERÁ Senec (9 ha) Správce revíru ZO SRZ MO Senec Bližší informace o možnostech rybaření najdete ZDE.
Dětská postýlka: celkem 3 ks, v rámci projektu Dovolená s dětmi zdarma Úschova kol: zdarma (bez záruky): Masáže od 12,00 € / os; Biliár 1 €/hra; Fotbal 1 €/hra; Stolní tenis 2,50 €/hod; Člun: 5 €/hod (max. 5 os.); Hole na Nordic walking: 1 €/hod; Zapůjčení kola (k dispozici i dětské): 3 €/hod, Rodinné kolo "Cargo": 5 €/hod; Lukostřelba: 20 €/hod Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, JCB, Amex.
Vlastní hotelová pláž na břehu jezera. Kromě koupání nabízí jezera další atrakce: vodní sporty (člunky, vodní šlapadla), tobogány, různé hřiště a také rybolov aj. Okolo jezer jezdí v sezonu turistický vláček. AQUAPARK SENEC (200 m) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ˚C, v létě až 11 bazénů. Celoročně: - relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30˚C až 32˚C, plocha 173 m²) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36˚C až 38˚C a rozloha 88 m²). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel. - průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28˚C až 32˚C a rozloha 376 m²) - dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31˚C a plocha 23 m²) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán - občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutek Letní část: - bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drink&coffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka - AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red & Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě. - Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m) - Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště SWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup). SAIwellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.
Parkování: 3 €uro/den.
Pobyt se zvířetem: NEPOVOLEN.
Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí (nebo dokoupenými večeřemi) začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,7 €uro/den.
Proč hotel Zátoka Senec: - hotel má vlastní pláž - půjčovna kol vč. Cargo kol - klimatizovaná zimní zahrada s výhledem na jezera - atrakce pro děti venkovní hřiště a vnitřní herna - terasa přímo nad vodou - obsluha i na hotelové pláži - rybolov přímo u hotelu na hotelové pláži - NOVINKA - hotel bude organizovat 2x týdně fakultativní výlety do okolí s odjezdem přímo od hotelu (např. Bratislava, Bojnice, Veľký Meder aj.). Výlety bude možné zakoupit přímo na recepci hotelu.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Informace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat