Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Lázeňský dům Alžběta

Slovensko, Sklené Teplice

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Lázeňský dům Alžbeta
Lázeňský penzion Alžběta - Léčebný pobyt senior 55+
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 680 Kč

Dostupných: 143 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Ubytování

2 - lůžkové pokoj s možností přistýlky (přenosné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, chladnička - v LD ALŽBĚTA (dříve LENKA). Za příplatek možnost ubytování v nově zrekonstruovaném LD MATEJE BELA (dříve PARK). V LD Relax Thermal se nacházejí i bezbariérové pokoje (kapacity na dotaz) - bezbariérové jsou zde jak pokoje, tak léčebné procedury. POZOR! cena je ODLIŠNÁ jak v LD Alžběta nebo KD Mateje Bela.
Celková kapacita: Alžběta: 70 lůžek.

Stravování

Plná penze - snídaně bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu. Strava pro klienty LD Mateje Bela a LD Alžběta se podává v LD ALŽBĚTA - dříve Lenka (cca 300 m od LD Mateje Bela).

Trasa

Příjezd autem: Autem Trenčín - Bánovce - Prievidza - Ždiar nad Hronom, dále směr Žárnovica - v Hliníku nad Hronom odbočit do Sklených Teplic.
Příjezd autobusem: Autobusem do Žiaru nad Hronom nebo do Zvolena a odtud přestup na autobus směr Banská Štiavnica. Autobus ze Zvolena do Banskej Štiavnice nesmí jet přes Bansku Belu, ale přes Žiar nad Hronom - jen ten stojí v Sklených Teplicích. V případě potřeby je možné zajistit dovoz a odvoz klientů z vlakové nebo autobusové zastávky. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Do Hliniku nad Hronom odtud autobusová linka Žiaru nad Hronom - Banská Štiavnica, přes do Sklené Teplice. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Popis

Programový pobyt č.1: KOUPELE NA ZKOUŠKU (3 až 6 nocí, nástup libovolný- ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí), - od 5 do 11 procedur pobyt (počet procedur závisí na počtu nocí, 3 noci = 5 procedur, 4 noci = 7 procedur, 5 nocí = 9 procedur, 6 nocí = 11 procedur) - lékařská prohlídka s konzultací - využití masážně-rekondičních strojů - vstup do fitness - parkování - Wi-Fi na pokojích.
Programový pobyt č.2: LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 55 + (6 dní / 5 nocí, pobyt NE - PÁ- 5x ubytování s plnou penzí, - 10x procedura - lékařská prohlídka s konzultací - využití masážně-rekondičních strojů - vstup do fitness - parkování - Wi-Fi na pokojích Při nástupu je nutné doložit výpis ze zdravotní dokumentace od ošetřujícího lékaře. Podmínkou je věk min. 55 let jedné osoby z dvojice.
Programový pobyt č.3: LÉČEBNÝ POBYT ZDRAVÍ (7 až 21 nocí, nástup NEDĚLE)- ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí) - cca 2 procedury denně - lékařská prohlídka s konzultací - využití masážně-rekondičních strojů - vstup do fitness - parkování - Wi-Fi na pokojích BONUS při pobytu na 14 NOCÍ: Sleva 14=13 a bonus 2x vstup do Banskéhou koupele an 1 hodinu ve vyhrazeném čase, 1x Rodinná sauna a BONUS při pobytu na 21 NOCÍ: 21 = 19 bonus 3x vstup do Banskéhou koupele an 1 hodinu ve vyhrazeném čase, 2x Rodinná sauna.
Programový pobyt č.4: LÉČEBNÝ POBYT VÍKEND (3 dny / 2 noci, pobyt PÁ - NE)- 2x ubytování s plnou penzí - 1x jeskynní parní koupel PARENICA s odpočinkovým zábalem - 1x částečná masáž 15 min - 1x koupel Marie Terezie nebo Banský koupel - 1x vodoléčba nebo rašelinový obklad - 1x využití bowlingové dráhy na 1 hod - parkování - vstup do fitness - využití masážně-rekondičních strojů - Wi-Fi na pokoji.
Budovy v areálu jsou od sebe vzdálené od 50 do 500 m. V areálu je k dispozici centrální recepce, prodej suvenýrů, půjčovna kol, petanqueové hřiště, kavárna Historický Kursalon, informační středisko, pizzerie a letní posezení s hudbou. V LD ALŽBĚTA (dříve LENKA): ubytování, jídelna, výtah, Wi-Fi internet na pokojích. V LD MATEJE BELA (dříve PARK): ubytování, výtah, Wi-Fi itnernet na pokojích, Lobby bar. Klienti z penzionu Park dochází na stravu do penzionu Lenka (cca 330 m). Léčebné procedury: Wellness saunový svět (v Relax Thermal): bylinková, eukalyptová, aroma sauna, finská sauna, infrasauna, tapidárium, ledopád, ochlazovací vědra, termální bazén (12x4 m, 34°C), masážní křesla, whirpool pro 3 osoby, solárium, přístroje na formování postavy. Budova se solnou jeskyní, kde je i rodinná sauna - 1x infra a 1x finská. Termální minerální/léčivé koupele: * unikátní jeskynní parní lázeň (42°C) - max. 20 min, poté následuje 20 min zábal a 20 min relax v masážním křesle (není vhodný pro děti do 12 let, osoby s vysokým krevní tlakem a srdečními a cévními onemocněními) * koupel Marie Terezie - v LD Marie Terezie (37°C a 39°C) spojení s venkovním bazénem (pouze v chladným měsících) - max. 30 min, poté zábal a relax. * Banská koupel (8 x 7 m) 34°C - max. 1 hod, vhodný na cvičení ve vodě i pro děti. * krytý bazén v Goethově domě (37 - 39°C), Vodoléčba: podvodní masáže, perličkové koupele + zábal, perličkové koupele s mořskou solí + zábal, vířivá kaskáda, skotské střiky, masáže: klasické, reflexní, královské masáže, indická masáž hlavy, originální thajské masáže různého druhu, ruční lymfodrenáže, masážní křeslo, masáž lávovými kameny (60 min), elektroléčba: diadynamic, phyaction, magnetoterapie, ultrazvuk, hydrogalvan, biolampa, solux, horské slunko, ostatní procedury: parafínové zábaly, plynové injekce, parafango, rašelinové zábaly, ergometr, inhalace, BODY CARE, body forming, rekondiční a masážní stoly, přístrojová lymfodrenáž, fitness.

Sport a zábava

Bazény v areálu lázní: viz vybavení V obci veřejné termální koupaliště se 2 bazény (u LD Alžběta) - toto koupaliště je vhodné i pro děti.

Poloha

Areál léčebných termálních lázní se nachází ve Středním Slovensku, na úpatí Štiavnických vrchů, cca 50 km JZ od Banské Bystrice, v překrásném idylickém lesnatém údolí, kterým protéká potok Teplá. V současnosti ve Sklených Teplicích vyvěrá 14 pramenů s teplotou od 37°C do 52,3°C. Termální voda je vynikající na pohybové a nervové ústrojí. Prostředí je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Ostatní

Wellnes saunový svět 120 min. 12,60 € pro ubytované 10,70 € , důchodci, ZTP, studenti a děti do 12 let 120 min. 7,20 € Rodinná sauna /4-6 osob/ 90 min. 35,00 € pro ubytovaných 29,80 € Dětská postýlka: 5 Eur/noc Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club..
Bazény v areálu lázní: viz vybavení V obci veřejné termální koupaliště se 2 bazény (u LD Alžběta) - toto koupaliště je vhodné i pro děti.
Parkování: Nehlídané zdarma, zabezpečené kamerovým systémem.
Pobyt se zvířetem: Nepovolen!
Všechny pobyty začínají nástupem od 13:00 do 17:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněními pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pozdější nástup na pobyt (tedy po 18.00 hod je nutné domluvit předem na recepci). V případě nástupu na pobyt po 18:00 hod (bez předchozí domluvy s recepcí) zaniká nárok na stravu celý den. Vratná záloha na ovladač brány v LD Mateje Bela (dříve Park) k: 20 Eur Vratná záloha na trezor: 30 Eur Lázně neposkytují cestovní balíčky, jako náhradu stravy.
Rekreační poplatek: 1 Eur/den.
Proč Lázně Sklené Teplice: - léčba zaměřená na choroby pohybového ústrojí - používáme jen přírodní neupravovanou vodu, ale i přesto jsou lázně vhodné pro lidi s alergiemi - prohřejeme Vaše kosti - EVROPSKÝ UNIKÁT - unikátní jeskynní koupel - "PARENICA" - malé, útulné lázně v překrásném prostředí Štiavnických vrchů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat