Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Lázeňský penzion Alžběta - Léčebný pobyt senior 55+

Slovensko, Sklené Teplice

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Lázeňský dům Alžbeta

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Ubytování

2 - lůžkové pokoj s možností přistýlky (přenosné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, chladnička - v penzionu ALŽBĚTA (dříve LENKA).
Za příplatek možnost ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu MATEJE BELA (dříve PARK).

V penzionu Relax Thermal se nacházejí i bezbariérové pokoje (kapacity na dotaz) - bezbariérové jsou zde jak pokoje, tak léčebné procedury. POZOR! cena je ODLIŠNÁ jak v penzionu Alžběta nebo hotelu Mateje Bela.

Stravování

Plná penze - snídaně bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu.
Strava pro klienty hotelu Mateje Bela a penzionu Alžběta se podává v penzionu ALŽBĚTA - dříve Lenka (cca 300 m od hotelu Mateje Bela).

Ostatní

Proč Lázně Sklené Teplice:
- léčba zaměřená na choroby pohybového ústrojí
- používáme jen přírodní neupravovanou vodu, ale i přesto jsou lázně vhodné pro lidi s alergiemi
- prohřejeme Vaše kosti - EVROPSKÝ UNIKÁT - unikátní jeskynní koupel - "PARENICA"
- malé, útulné lázně v překrásném prostředí Štiavnických vrchů

 

Léčebné procedury:
Wellness saunový svět (v Relax Thermal): bylinková, eukalyptová, aroma sauna, finská sauna, infrasauna, tapidárium, ledopád, ochlazovací vědra, termální bazén (12x4 m, 34°C), masážní křesla, whirpool pro 3 osoby, solárium, přístroje na formování postavy. Budova se solnou jeskyní, kde je i rodinná sauna - 1x infra a 1x finská.
Termální minerální/léčivé koupele:
* unikátní jeskynní parní lázeň (42°C) - max. 20 min, poté následuje 20 min zábal a 20 min relax v masážním křesle (není vhodný pro děti do 12 let, osoby s vysokým krevní tlakem a srdečními a cévními onemocněními)
* koupel Marie Terezie - v KD Marie Terezie (37°C a 39°C) spojení s venkovním bazénem (pouze v chladným měsících) - max. 30 min, poté zábal a relax.
* Banská koupel (8 x 7 m) 34°C - max. 1 hod, vhodný na cvičení ve vodě i pro děti. Jako BONUS mají klienti 1x 1 hod denně (ve vyhrazeném čase).
* krytý bazén v Goethově domě (37 - 39°C),

Vodoléčba: podvodní masáže, perličkové koupele + zábal, perličkové koupele s mořskou solí + zábal, vířivá kaskáda, skotské střiky, masáže: klasické, reflexní, královské masáže, indická masáž hlavy, originální thajské masáže různého druhu, ruční lymfodrenáže, masážní křeslo, masáž lávovými kameny (60 min), elektroléčba: diadynamic, phyaction, magnetoterapie, ultrazvuk, hydrogalvan, biolampa, solux, horské slunko, ostatní procedury: parafínové zábaly, plynové injekce, parafango, rašelinové zábaly, ergometr, inhalace, BODY CARE, body forming, rekondiční a masážní stoly, přístrojová lymfodrenáž, fitness.

 

Poznámka:
Pobyt "Léčebný pobyt víkend" začíná nástupem od 13.00 do 17.00 hod a večeří od 18.00 do 19.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí obědem a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Ostatní pobyty začínají nástupem od 11.30 hod a obědem v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněními pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Vratná záloha na ovladač brány v hotelu Mateje Bela (dříve Park)k: 20 Eur
Vratná záloha na trezor: 30 Eur
Lázně neposkytují cestovní balíčky, jako náhradu stravy. Pobyt se zvířetem není povolen. Rekreační poplatek 1euro/den. Parkování - nehlídané zdarma, zabezpečené kamerovým systémem.

 

Další služby:
Wellnes saunový svět 120 min. 12,60 € pro ubytované 10,70 € , důchodci, ZTP, studenti a děti do 12 let 120 min. 7,20 €
Rodinná sauna /4-6 osob/ 90 min. 35,00 € pro ubytovaných 29,80 €
Dětská postýlka: 5 Eur/noc
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club..

 

LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 55 + (6 dní / 5 nocí, pobyt NE - PÁ) - Při nástupu je nutné doložit výpis ze zdravotní dokumentace od ošetřujícího lékaře. Podmínkou je věk min. 55 let jedné osoby z dvojice.

 

Poloha

Areál léčebných termálních lázní se nachází ve Středním Slovensku, na úpatí Štiavnických vrchů, cca 50 km JZ od Banské Bystrice, v překrásném idylickém lesnatém údolí, kterým protéká potok Teplá. V současnosti ve Sklených Teplicích vyvěrá 14 pramenů s teplotou od 37°C do 52,3°C. Termální voda je vynikající na pohybové a nervové ústrojí. Prostředí je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Popis

Budovy v areálu jsou od sebe vzdálené od 50 do 500 m.
V areálu je k dispozici centrální recepce, prodej suvenýrů, půjčovna kol, petanqueové hřiště, kavárna Historický Kursalon, informační středisko, pizzerie a letní posezení s hudbou.
V penzionu ALŽBĚTA (dříve LENKA): ubytování, jídelna, výtah, Wi-Fi internet na pokojích.
V hotelu MATEJE BELA (dříve PARK): ubytování, výtah, Wi-Fi itnernet na pokojích, Lobby bar. Klienti z penzionu Park dochází na stravu do penzionu Lenka (cca 330 m).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Sklené Teplice nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat