Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Lázeňský dům Alžběta

Slovensko, Sklené Teplice

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Lázeňský penzion Alžběta - Léčebný pobyt senior 55+
Počasí
21 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 560 Kč

Dostupných: 270 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Ostatní

Wellnes saunový svět 120 min. 12,60 € pro ubytované 10,70 € , důchodci, ZTP, studenti a děti do 12 let 120 min. 7,20 € Rodinná sauna /4-6 osob/ 90 min. 35,00 € pro ubytovaných 29,80 € Dětská postýlka: 5 Eur/noc Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.
Bazény v areálu lázní: viz vybavení V obci veřejné termální koupaliště se 2 bazény (u LD Alžběta) - toto koupaliště je vhodné i pro děti.
Parkování: Nehlídané zdarma, zabezpečené kamerovým systémem.
Pobyt se zvířetem: Nepovolen!
Všechny pobyty začínají nástupem od 13:00 do 17:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněními pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pozdější nástup na pobyt (tedy po 18.00 hod je nutné domluvit předem na recepci). V případě nástupu na pobyt po 18:00 hod (bez předchozí domluvy s recepcí) zaniká nárok na stravu celý den. Vratná záloha na ovladač brány v LD Mateje Bela (dříve Park) k: 20 Eur Vratná záloha na trezor: 30 Eur Lázně neposkytují cestovní balíčky, jako náhradu stravy.
Rekreační poplatek: 1 Eur/den.
Proč Lázně Sklené Teplice: - léčba zaměřená na choroby pohybového ústrojí - používáme jen přírodní neupravovanou vodu, ale i přesto jsou lázně vhodné pro lidi s alergiemi - prohřejeme Vaše kosti - EVROPSKÝ UNIKÁT - unikátní jeskynní koupel - "PARENICA" - malé, útulné lázně v překrásném prostředí Štiavnických vrchů.

Trasa

Příjezd autem:
Autem Trenčín - Bánovce - Prievidza - Ždiar nad Hronom, dále směr Žárnovica - v Hliníku nad Hronom odbočit do Sklených Teplic.
Příjezd autobusem:
Autobusem do Žiaru nad Hronom nebo do Zvolena a odtud přestup na autobus směr Banská Štiavnica. Autobus ze Zvolena do Banskej Štiavnice nesmí jet přes Bansku Belu, ale přes Žiar nad Hronom - jen ten stojí v Sklených Teplicích. V případě potřeby je možné zajistit dovoz a odvoz klientů z vlakové nebo autobusové zastávky. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem:
Do Hliniku nad Hronom odtud autobusová linka Žiaru nad Hronom - Banská Štiavnica, přes do Sklené Teplice. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Poloha

Areál léčebných termálních lázní se nachází ve Středním Slovensku, na úpatí Štiavnických vrchů, cca 50 km JZ od Banské Bystrice, v překrásném idylickém lesnatém údolí, kterým protéká potok Teplá. V současnosti ve Sklených Teplicích vyvěrá 14 pramenů s teplotou od 37°C do 52,3°C. Termální voda je vynikající na pohybové a nervové ústrojí. Prostředí je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Popis

Programový pobyt č.1: KOUPELE NA ZKOUŠKU (3 až 6 nocí, nástup libovolný)- ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí), - od 5 do 11 procedur pobyt (počet procedur závisí na počtu nocí, 3 noci = 5 procedur, 4 noci = 7 procedur, 5 nocí = 9 procedur, 6 nocí = 11 procedur) - lékařská konzultace - využití masážně-rekondičních strojů - vstup do fitness - parkování - Wi-Fi na pokojích.
Programový pobyt č.2: LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 55 + (6 dní 5 nocí, pobyt NE - PÁ)- 5x ubytování s plnou penzí, - 10x procedura - lékařská konzultace - využití masážně-rekondičních strojů - vstup do fitness - parkování - Wi-Fi na pokojích Při nástupu je nutné doložit výpis ze zdravotní dokumentace od ošetřujícího lékaře. Podmínkou je věk min. 55 let jedné osoby z dvojice.
Programový pobyt č.3: LÉČEBNÝ POBYT ZDRAVÍ (7 až 21 nocí, nástup NEDĚLE)- ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí) - cca 2 procedury denně - lékařská konzultace - využití masážně-rekondičních strojů - vstup do fitness - parkování - Wi-Fi na pokojích BONUS při pobytu na 14 NOCÍ: Sleva 14=13 a bonus 2x vstup do Banskéhou koupele an 1 hodinu ve vyhrazeném čase, 1x Rodinná sauna a BONUS při pobytu na 21 NOCÍ: 21 = 19 bonus 3x vstup do Banskéhou koupele an 1 hodinu ve vyhrazeném čase, 2x Rodinná sauna.
Programový pobyt č.4: LÉČEBNÝ POBYT VÍKEND (3 dny 2 noci, pobyt PÁ - NE)- 2x ubytování s plnou penzí - 1x jeskynní parní koupel PARENICA s odpočinkovým zábalem - 1x částečná masáž 15 min - 1x koupel Marie Terezie nebo Banský koupel - 1x vodoléčba nebo rašelinový obklad - 1x využití bowlingové dráhy na 1 hod - parkování - vstup do fitness - využití masážně-rekondičních strojů - Wi-Fi na pokoji.
Budovy v areálu jsou od sebe vzdálené od 50 do 500 m. V areálu je k dispozici centrální recepce, prodej suvenýrů, půjčovna kol, petanqueové hřiště, kavárna Historický Kursalon, informační středisko, pizzerie a letní posezení s hudbou. V LD ALŽBĚTA (dříve LENKA): ubytování, jídelna, výtah, dostupné Wi-Fi připojení. V LD MATEJE BELA (dříve PARK): ubytování, výtah, dostupné Wi-Fi připojení, Lobby bar. Klienti z LD Mateje Bela dochází na stravu do LD Alžběta (cca 330 m). Léčebné procedury: Wellness saunový svět (v Relax Thermal): bylinková, eukalyptová, aroma sauna, finská sauna, infrasauna, tapidárium, ledopád, ochlazovací vědra, termální bazén (12x4 m, 34°C), masážní křesla, whirpool pro 3 osoby, solárium, přístroje na formování postavy. Budova se solnou jeskyní, kde je i rodinná sauna - 1x infra a 1x finská. Termální minerálníléčivé koupele: * unikátní jeskynní parní lázeň (42°C) - max. 20 min, poté následuje 20 min zábal a 20 min relax v masážním křesle (není vhodný pro děti do 12 let, osoby s vysokým krevní tlakem a srdečními a cévními onemocněními) * koupel Marie Terezie - v LD Marie Terezie (37°C a 39°C) spojení s venkovním bazénem (pouze v chladným měsících) - max. 30 min, poté zábal a relax. * Banská koupel (8 x 7 m) 34°C - max. 1 hod, vhodný na cvičení ve vodě i pro děti. * krytý bazén v Goethově domě (37 - 39°C), Vodoléčba: podvodní masáže, perličkové koupele + zábal, perličkové koupele s mořskou solí + zábal, vířivá kaskáda, skotské střiky, masáže: klasické, reflexní, královské masáže, indická masáž hlavy, originální thajské masáže různého druhu, ruční lymfodrenáže, masážní křeslo, masáž lávovými kameny (60 min), elektroléčba: diadynamic, phyaction, magnetoterapie, ultrazvuk, hydrogalvan, biolampa, solux, horské slunko, ostatní procedury: parafínové zábaly, plynové injekce, parafango, rašelinové obklady, ergometr, inhalace, BODY CARE, body forming, rekondiční a masážní stoly, přístrojová lymfodrenáž, fitness.

Sport a zábava

Bazény v areálu lázní: viz vybavení V obci veřejné termální koupaliště se 2 bazény (u LD Alžběta) - toto koupaliště je vhodné i pro děti.

Ubytování

2 - lůžkové pokoj s možností přistýlky (přenosné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, - v LD ALŽBĚTA (dříve LENKA). Dostupné Wi-Fi připojení v hotelu. Za příplatek možnost ubytování v nově zrekonstruovaném LD MATEJE BELA (dříve PARK). V LD Relax Thermal se nacházejí i bezbariérové pokoje (kapacity na dotaz) - bezbariérové jsou zde jak pokoje, tak léčebné procedury. POZOR! cena je ODLIŠNÁ jak v LD Alžběta nebo KD Mateje Bela.
Celková kapacita: Alžběta: 70 lůžek.

Stravování

Plná penze - snídaně bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu. Strava pro klienty LD Mateje Bela a LD Alžběta se podává v LD ALŽBĚTA - dříve Lenka (cca 300 m od LD Mateje Bela).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat