Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sklené Teplice, Silvestr

Slovensko, Sklené Teplice

Strava Plná penze
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Sklené Teplice
Sklené Teplice (seniorský)
Počasí
15 °C - Zataženo
15 °C - Zataženo
Cena za osobu od 7 150 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Popis

Sklené Teplice jsou jedny z nejstarších lázní na Slovensku a nacházejí se v překrásném údolí na úpatí Štiavnických vrchů, cca 12 km od Bánské Štiavnice. Raritou těchto lázní jsou termální prameny s teplotou minerální vody 37° - 52°C. Minerální vodou prosycený vzduch blahodárně působí na dýchací cesty. Základním principem lázeňské léčby je pobyt v teplé termální vodě s vysokým obsahem magnézia a kalcia, na který navazují jiné procedury, hlavně klasické a reflexní masáže, elektroléčba nebo magnetoterapie, parafín, solná jeskyně (novinka), plynové injekce, inhalace, rašelinové zábaly, lymfodrenáže atd.. Klienti mají možnost bohatého kulturního a sportovního vyžití v areálu lázní i v blízkém okolí (Bánská Štiavnica na seznamu UNESCO, Svatý Anton, Kremnica).

Koupání: koupaliště a krytý bazén v areálu lázní.

Ubytování

Ubytování je zajišťováno ve 3 penzionech vzdálených od sebe asi 300 m. Lázeňský dům Ažbeta (dříve Lenka): 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, telefonem a chladničkou. Lázeňský dům Mateja Bela (dříve Park): 1- a 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV a chladničkou. Možnost ubytování v apartmánu s obývacím pokojem a kuchyňským koutem a jednou ložnicí. Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek). Lázeňský dům RELAX THERMAL: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefonem, chladničkou. Možnost ubytování v tzv. buňkách 2+2 (pokoj se 2 ložnicemi). Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek). Lázeňský dům Goethe: 1- a 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV a chladničkou a trezorem. Možnost ubytování v pokojích Komfort (Relax Thermal a Matěja Bela) - pokoje jsou rozměrově větší s oddělenou ložnicí a obytnou místností.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu. Strava se podává v penzionu Lenka nebo v penzionu Relax Thermal. Strava začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem.

Poloha

Silvestrovský pobyt na 5 nocí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat