Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Čingov

Slovensko, Slovenský Ráj, Smižany

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-2 °C - Oblačno
-2 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 520 Kč

Dostupných: 245 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Sport a zábava

Hotelový relaxační bazén s teplotou vody 31°C. Městské letní koupaliště s krytým bazénem ve Spišské Nové Vsi (7 km). Termální koupaliště Vrbov (20 km). Nový celoroční aquapark “AQUACITY“ v Popradu (25 km).

Poloha

Wellness & Kongres Hotel Čingov*** Slovenský raj se nachází nedaleko města Spišská Nová Ves a cca 25 km od Popradu, v klidné lokalitě Čingov, známé brány do národního parku Slovenský ráj. Prohlédněte si video o krásách Slovenského ráje ZDE. Okolí hotelu skýtá plno zajímavých zpestření: turistika ve Slovenském ráji, návštěva jeskyní (Dobšinská ľadová, Belianská, Važecká, Demänovská ľadová), vyhlídkové lety, paragliding, bungee jumping, Mountainboard, Summertubing, jízda na koni či v kočáru s koňským spřežením aj.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička. b) 2 - lůžkové pokoje "NADSTANDARD" s přistýlkou (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička Oba typy pokojů mají balkon - ale pouze některé - balkony jsou bez příplatku a jako nezávazné přání klienta. Negarantujeme..
Celková kapacita: 76 lůžek + přistýlky.

Stravování

Polopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře o 2 chodech výběrem z 5 menu. K večeři 1x nápoj (výběr z pivo, víno, nealko). Možnost dokoupení obědů nebo obědových balíčků a na místě.

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd od Popradu směr Spišská Nová Ves, ve Smižanech (cca 3 km před Spišskou N. Vsí) na první křižovatce vpravo, přejedete pod železničním mostem a hned za ním odbočíte vpravo a dále se držíte hlavní cesty až dojedete přímo k hotelu. Parkováni u hotelu.Trasa Praha - Smižany: 578 km; Brno - Smižany: 380 km; Ostrava - Smižany: 269 km. GPS: 48°56'39.25"N 20°29'6.64"E.
Příjezd autobusem: Autobusem do Spišské Nové Vsi (cca 4 km). Odtud dále místní linkou do zastávky Smižany - Hradisko (400 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakemdo Spišské Nové Vsi (cca 4 km). Odtud dále autobusem Smižany - Hradisko (400 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Popis

Programový pobyt č.1: TURISTICKÝ POBYT na 4 - 5 nocíubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), každý pátek v letních měsících grilovaní s živou hudbou, láhev vína, rekreační poplatek, neomezený vstup do bazénu, parkovné, stolní tenis, badminton, míče, Wi-Fi v lobby baru, X-BOX, trampolína, dětský koutek.
Programový pobyt č.2: TURISTICKÝ POBYT na 6 a více nocíubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), každý pátek v letních měsících grilovaní s živou hudbou, láhev vína, rekreační poplatek, neomezený vstup do bazénu, parkovné, stolní tenis, badminton, míče, Wi-Fi v lobby baru, X-BOX, trampolína, dětský koutek.
Programový pobyt č.3: TURISTICKÝ POBYT na 4 - 5 nocíubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), každý pátek v letních měsících grilovaní s živou hudbou, láhev vína, rekreační poplatek, neomezený vstup do bazénu, parkovné, stolní tenis, badminton, míče, Wi-Fi v lobby baru, X-BOX, trampolína, dětský koutek.
Programový pobyt č.4: TURISTICKÝ POBYT na 6 a více nocíubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), každý pátek v letních měsících grilovaní s živou hudbou, láhev vína, rekreační poplatek, neomezený vstup do bazénu, parkovné, stolní tenis, badminton, míče, Wi-Fi v lobby baru, X-BOX, trampolína, dětský koutek.
Restaurace, letní terasa s krbem, lobby bar s Wi-Fi internetem, kongresový sál pro 200 osob, salónek pro 50 osob, výtah, biliár, stolní tenis, badminton, X-BOX, trampolína, dětské hřiště, dětský koutek. Dále hotel zabezpečuje jízdy na koních, průvodcovské služby, zapůjčení horských kol, tenisový kurt, rybolov, fakultativní výlety a další. Wellness: relaxační bazén a vitální svět (parní, eukalyptická, solná, finská a infrasauna, whirlpool, ochlazovací bazén, tropický déšť, ledové vědro, oddychová místnost, masáže),.

Ostatní

V okolí mnoho přírodních a kulturních památek UNESCO Spišský hrad, Spišská Kapitula, Spišské Podhradie, Žehra, Dobšinská ľadová jaskyňa a krásná příroda Národního parku Slovenský ráj aj.
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Diners Club, JCB.
Hotelový relaxační bazén s teplotou vody 31°C. Městské letní koupaliště s krytým bazénem ve Spišské Nové Vsi (7 km). Termální koupaliště Vrbov (20 km). Nový celoroční aquapark “AQUACITY“ v Popradu (25 km).
Parkování: U hotelu zdarma.
Pobyt se zvířetem: 3 Eur / den. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem. Pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek. Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 a večeří od 17.00 do 20.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: V ceně pobytu.
Proč Wellness & Kongres Hotel Čingov*** Slovenský raj - ideální poloha na okraji Slovenského ráje - zahrada s letní terasou - vhodné pro rodiny s dětmi: klidné místo mimo hlavní cestu, uzavřená zahrada - wellness s relaxačním bazénem s 31 oC teplou vodou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat