Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Plejsy

Slovensko, Slovenský Ráj, Krompachy

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-1 °C - Sněžení
-1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 300 Kč

Dostupných: 202 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly, při malé obsazenosti večeře o třech chodech, výběrem ze 2 menu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Ubytování

A) 2- lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon - některé pokoje s balkonem (bez příplatku) - pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje).  b) 4 - lůžkové rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, telefon - podkrovní (mezonetový), bez balkonu. Jedna ložnice je na přízemí součástí obývacího pokoje, druhá ložnice je v patře přístupná po schodech nebo jsou obě ložnice v patře.Formy přistýlek na hotelu: Pevná přistýlka (pevné lůžko, které je nižší a zasouvá se pod standardní postel) Rozkládací přistýlka (využívá se v pokoji s manželským lůžkem).
Celková kapacita: 186 lůžek vč. přistýlek.

Poloha

Hotel PLEJSY se nachází v krásném prostředí Spiše tzv. Malého Slovenského ráje, ve sportovně-relaxačním středisku Relax Center Plejsy, cca 25 km východně od Spišské Nové Vsi.

Popis

Programový pobyt č.1: Hotel se zapojil do projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI": - ZDARMA děti do 4,99 let - SLEVA 50% pro děti do 14,99 let - dětské menu, herna a hřiště, dětská postýlka (na hotelu k dispozici 3 postýlky) - bezpečné stolování, větší pokoje, dětská hygiena Projekt Dovolená s dětmi neplatí v termínech akčních pobytů "Týden již za 2.990,-Kč" (26.3.-27.5. a 8.10.-23.12.2017) Hotel nezajišťuje hlídaní dětí (ani za poplatek).
Programový pobyt č.2: TÝDEN S POLOPENZÍ V SRDCI MALÉHO SLOVENSKÉHO RÁJE ZA 2.990,-Kč (6 dnů / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 26.3.-27.5. a 8.10.-23.12.2017 - 5x ubytování ( ne - pá ) s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu nebo bufet podle obsazenosti) - vyjímka u termínu 16.4 - nástup v po. 17.4. - 2x za pobyt vstup na 15 min. do vířivky v hotelovém "Vital Isis Paradise" (obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel - další vstup za poplatek na místě ), - 1x za pobyt vstup na 30 min. do sauny v hotelovém "Vital Isis Paradise" - úschova vlastních kol - Wi-Fi internet ve vstupní hale - dětský koutek - monitorované parkoviště Možnost prodloužení pobytu o "Víkendový pobyt" - viz. nabídka Na pobyt nelze poskytnout žádnou slevu!
Programový pobyt č.3: VÍKENDOVÝ POBYT ( pá - ne ) v termínech 26.3.-27.5.17 a 8.10.-23.12.2017 - 2x ubytování s bohatou polopenzí - 1x vstup do vířivky na 15 min. pro dvě osoby v hotelovém "Vital Isis Paradise" (obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel - další vstup za poplatek na místě ) - Wi-Fi - parkování.
V termínech od 15.4. do 30.6. je hotel zapojen do státního projektu pobytů dětí v přírodě, což znamená 80% obsazenost hotelu dětmi.
Od 02. 01. 2017 jsou v platnosti nové časy : Check In : od 16:00 hod. Check Out : do 11:00 hod.
Restaurace, kavárna, fastfood, kongresový sál a salonky, wellness centrum "Plejsy SPA & Paradise" - dříve "Vital Isis Paradise"(4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tepidárium, Kneipova koupel, whirlpool a bazén, možnost objednaní klasické či sportovní masáže, jeden vstup trvá dvě hodiny), bowling (2 dráhy), golfový trenažér, biliár, stolní tenis, air hockey a multifunkční hřiště s večerním osvětlením (tenis, nohejbal, volejbal, badminton, minifotbal, házená aj.), půjčovna kol a lyží, venkovní dětské hřiště, dětský koutek (Xbox, Wii aj.), Wi-Fi internet ve vstupní hale, parkoviště.
Programový pobyt č.2: TÝDEN S POLOPENZÍ V SRDCI MALÉHO SLOVENSKÉHO RÁJE ZA 4.290,-Kč (6 dnů / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 02.04.-30.06., 03.09. - 26.10. a 01.11.-21.12.2018 - 5x ubytování ( ne - pá ) s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu nebo bufet podle obsazenosti) - 3x za pobyt neomezený vstup do wellness zóny v hotelovém "Plejsy SPA & Paradise" (obsahuje bazén, whirlpool,4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel - další vstup za poplatek na místě ), - neomezený vstup do bazénu s protiproudem a whirlpoolu - úschova vlastních kol - Wi-Fi internet ve vstupní hale - dětský koutek - monitorované parkoviště Možnost prodloužení pobytu o "Víkendový pobyt" - viz. nabídka Na pobyt nelze poskytnout žádnou slevu!
Programový pobyt č.3: VÍKENDOVÝ POBYT ZA 2.190,-Kč ( pá - ne ) v termínech 02.04..-30.06., 03.09. - 26.10. a 01.11.-21.12.2018 - 2x ubytování s bohatou polopenzí - 1x vstup do wellness zónyv hotelovém "Plejsy SPA & Paradise" (obsahuje bazén, whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel - další vstup za poplatek na místě ) - neomezený vstup do bazénu s protiproudem a whirlpoolu - Wi-Fi - parkování - dětský koutek.
V termínech od 15.4. do 30.6. je hotel zapojen do státního projektu pobytů dětí v přírodě, což znamená 80% obsazenost hotelu dětmi.
Restaurace, kavárna, fastfood, kongresový sál a salonky, wellness centrum "Plejsy SPA & Paradise" - dříve "Vital Isis Paradise"(4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tepidárium, Kneipova koupel, whirlpool a bazén, možnost objednaní klasické či sportovní masáže, jeden vstup trvá dvě hodiny), bowling (2 dráhy), golfový trenažér, biliár, stolní tenis, air hockey a multifunkční hřiště s večerním osvětlením (tenis, nohejbal, volejbal, badminton, minifotbal, házená aj.), půjčovna kol a lyží, venkovní dětské hřiště, dětský koutek (Xbox, Wii aj.), Wi-Fi internet ve vstupní hale, parkoviště.

Sport a zábava

Hotelový "Vital Isis Paradise" (bazén s protiproudem ( 8x6m ) , whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel) , letní venkovní bazén. Celoroční termální koupaliště VRBOV (48 km), celoroční termální aquapark AQUACITY Poprad (51 km). Městské koupaliště a krytý bazén ve Spišské Nové Vsi (28 km).
ZDARMA k REKREAČNÍMU POBYTU : neomezený vstup do "Vital Isis Paradise" (bazén s protiproudem, whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel) - neomezeným vstupem do wellness centra je myšlen vstup každý den pobytu v rámci otevíracích hodin a dle obsazenosti hotelu, tj pokud je hotel vytížen více, wellness komplex je spuštěn celý, pokud je na hotelu méně hostů, klientům jsou spuštěny 2 - 3 sauny dle požadavku. Dále úschova vlastních kol, Wi-Fi internet ve vstupní hale, dětský koutek, monitorované parkoviště.
Hotelový "Plejsy SPA & Paradise": bazén (8 x 6 m), whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel) , letní venkovní bazén. Celoroční termální koupaliště VRBOV (48 km), celoroční termální aquapark AQUACITY Poprad (51 km). Městské koupaliště a krytý bazén ve Spišské Nové Vsi (28 km).
ZDARMA k REKREAČNÍMU POBYTU : 1x za pobyt neomezený vstup do "Plejsy SPA & Paradise" (bazén s protiproudem, whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel) - neomezeným vstupem do wellness centra je myšlen vstup v rámci otevíracích hodin a dle obsazenosti hotelu, tj pokud je hotel vytížen více, wellness komplex je spuštěn celý, pokud je na hotelu méně hostů, klientům jsou spuštěny 2 - 3 sauny dle požadavku. Dále úschova vlastních kol, Wi-Fi internet ve vstupní hale, dětský koutek, monitorované parkoviště.

Trasa

Příjezd autem: Od Žiliny směr Poprad - Levoča - Spišské Podhradie - tunel Branisko. Ještě před tunelem odbočit vpravo na Krompachy, nebo z Popradu přes Spišskou Novou Ves do Krompach. (od Ružomberku do Levoče je dálnice - nutná dálniční známka).
Příjezd autobusem: Ze Spišské Nové Vsi, Popradu nebo Košic do Krompach (2,5 km). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Do Krompach (5 km) trasa Žilina - Košice. Dále možno použít taxi (tel +421 903 958 802) za cca 2,-€/jedna jízda k hotelu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Spišský hrad Patrí medzi najrozsiahlejšie hradné zrúcaniny na Slovensku a zároveň aj v strednej Európe. Národná kultúrna pamiatka a lokalita Svetového dedičstva UNESCO. Vzdialenosť: Plejsy - Spišský Hrad: 15 km http://www.spisskyhrad.com/ Spišská kapitula Najvýznamnejšou stavbou v Spišskom Podhradí je neskoro-románska Katedrála sv. Martina, ktorá je spolu s ostatnými pamiatkami v okolí Spišského hradu, zapísaná do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO Malebné mestečko nadchne svojim pokojom a krásou. Vzdialenosť: Plejsy - Spišské Podhradie: 16 km http://www.spisskyhrad.com/historia.htm Levoča Starobylé mesto LEVOČA ležiace na východe regiónu Spiš je doslova kultúrno-historickým pokladom medzi slovenskými mestami s množstvom stavebných pamiatok viažuce sa k slávnym dejinám mesta. Od júna 2009 patrí do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Vzdialenosť Plejsy – Levoča: 31 km http://www.levoca.sk http://travel.spectator.sk/articles/49/ Jaskyňa Zlá Diera Jedinou známou a od roku 1999 sprístupnenou jaskyňou v najbližšom okolí je Jaskyňa Zlá Diera pri obci Lipovce. Zlá Diera je výnimočná práve veľmi citlivým spôsobom sprístupnenia, pri ktorom návštevník s prilbou na hlave prechádza so sprievodcom tajuplné podzemie. Vzdialenosť: Plejsy – Lipovce: 26 km http://www.zladiera.sk/ Kaštieľ v Markušovciach, letohrádok Dardanely Pôvodne renesančný, neskôr rokokovo upravený kaštieľ obklopený parkom, reprezentačné sídlo feudálnych majiteľov v centre obce Markušovce - Mariássyovcov. V areáli kaštieľa letohrádok Dardanely. Vzdialenosť: Plejsy – Markušovce: 25 km http://www.pamiatky.net/?q=node/3&mon=810671 Národný park Slovenský raj Slovenský raj je turisticky mimoriadne príťažlivou krajinou krasových planín a tiesňav, ktoré turisti prekonávajú po rebríkoch popod hučiace vodopády a povrchové krasové javy. V roku 1988 bol vyhlásený za národný park. Má rozlohu 19 763 ha a ochranné pásmo 13 011 ha. Vzdialenosť: Plejsy – Slovenský raj: 35 km www.slovenskyraj.sk Aquacity Poprad Relaxačno-športový areál Aquacity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Vzdialenosť: Plejsy – Poprad: 56 kmwww.vysoketatry.com/ciele/aquacity/aquacity.html.
Orientační ceny: masáže (30 min) 8,-€; fitness (1 hod) 1,5€; solárium (20 min) 3,-€; golfový simulátor (1 hod) 10,-€; bowling (1 hod): 8,-€; biliár (1 hod): 3,-€; stolní tenis (1 hod): 2,-€; petanque (1 hod): 2,-€; tenisový kurt (1 hod): 6,-€; zapůjčení kola (1 den: 8,-€; Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, V-pay, Mastercard, Mastercard Electron, Maestro, Amex.
Hotelový "Vital Isis Paradise" (bazén s protiproudem ( 8x6m ) , whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel) , letní venkovní bazén. Celoroční termální koupaliště VRBOV (48 km), celoroční termální aquapark AQUACITY Poprad (51 km). Městské koupaliště a krytý bazén ve Spišské Nové Vsi (28 km).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 10 EUR / noc. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).
Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod. a večeří od 18.00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod. v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00.hod a končí obědem v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,5 €/osoba/noc.
Proč hotel PLEJSY Krompachy: - v srdci Malého Slovneského ráje - z tůry rovnou do bazénu - hotel vhodný pro rodinnou dovolenou - jen 100 m od lyžařského areálu s délkou sjezdovek 10 km - z lyží rovnou do bazénu.
Spišský hrad Patrí medzi najrozsiahlejšie hradné zrúcaniny na Slovensku a zároveň aj v strednej Európe. Národná kultúrna pamiatka a lokalita Svetového dedičstva UNESCO. Vzdialenosť: Plejsy - Spišský Hrad: 15 km http://www.spisskyhrad.com/ Spišská kapitula Najvýznamnejšou stavbou v Spišskom Podhradí je neskoro-románska Katedrála sv. Martina, ktorá je spolu s ostatnými pamiatkami v okolí Spišského hradu, zapísaná do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO Malebné mestečko nadchne svojim pokojom a krásou. Vzdialenosť: Plejsy - Spišské Podhradie: 16 km http://www.spisskyhrad.com/historia.htm Levoča Starobylé mesto LEVOČA ležiace na východe regiónu Spiš je doslova kultúrno-historickým pokladom medzi slovenskými mestami s množstvom stavebných pamiatok viažuce sa k slávnym dejinám mesta. Od júna 2009 patrí do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Vzdialenosť Plejsy – Levoča: 31 km http://www.levoca.sk http://travel.spectator.sk/articles/49/ Jaskyňa Zlá Diera Jedinou známou a od roku 1999 sprístupnenou jaskyňou v najbližšom okolí je Jaskyňa Zlá Diera pri obci Lipovce. Zlá Diera je výnimočná práve veľmi citlivým spôsobom sprístupnenia, pri ktorom návštevník s prilbou na hlave prechádza so sprievodcom tajuplné podzemie. Vzdialenosť: Plejsy – Lipovce: 26 km http://www.zladiera.sk/ Kaštieľ v Markušovciach, letohrádok Dardanely Pôvodne renesančný, neskôr rokokovo upravený kaštieľ obklopený parkom, reprezentačné sídlo feudálnych majiteľov v centre obce Markušovce - Mariássyovcov. V areáli kaštieľa letohrádok Dardanely. Vzdialenosť: Plejsy – Markušovce: 25 km http://www.pamiatky.net/?q=node/3&mon=810671 Národný park Slovenský raj Slovenský raj je turisticky mimoriadne príťažlivou krajinou krasových planín a tiesňav, ktoré turisti prekonávajú po rebríkoch popod hučiace vodopády a povrchové krasové javy. V roku 1988 bol vyhlásený za národný park. Má rozlohu 19 763 ha a ochranné pásmo 13 011 ha. Vzdialenosť: Plejsy – Slovenský raj: 35 km www.slovenskyraj.sk  Aquacity Poprad Relaxačno-športový areál Aquacity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Vzdialenosť: Plejsy – Poprad: 56 km.
Orientační ceny: masáže (30 min) 8,-€; fitness (1 hod) 1,5€; solárium (20 min) 3,-€; golfový simulátor (1 hod) 10,-€; bowling (1 hod): 8,-€; biliár (1 hod): 3,-€; stolní tenis (1 hod): 2,-€; petanque (1 hod): 2,-€; tenisový kurt (1 hod): 6,-€; zapůjčení kola (1 den: 8,-€; Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, V-pay, Mastercard, Mastercard Electron, Maestro, Amex.
Hotelový "Plejsy SPA & Paradise": bazén (8 x 6 m), whirlpool, 4 druhy saun: finská, turecká parní, bylinková a infrasauna, tediárium, Kneipova koupel) , letní venkovní bazén. Celoroční termální koupaliště VRBOV (48 km), celoroční termální aquapark AQUACITY Poprad (51 km). Městské koupaliště a krytý bazén ve Spišské Nové Vsi (28 km).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 10 EUR / noc. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).
Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod. a večeří od 18.00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod. v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00.hod a končí obědem v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,5 €/osoba/noc.
Proč hotel PLEJSY Krompachy: - v srdci Malého Slovneského ráje - z tůry či lyží rovnou do bazénu - hotel vhodný pro rodinnou dovolenou - jen 100 m od lyžařského areálu s délkou sjezdovek 10 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat